Po otvoreni parfemu moja manzelka okamzite zistila, ze vona sa sice slabo podoba ale je uplne slaba a nevyrazna. Neskor sme to porovnali s originalom v serioznom kamennom obchode. Bolo to dost velke sklamanie, s niecim takymto sme sa este nestretli. Aj podla nasho dalsieho zistovania (podla nalepiek na flakone) sa pravdepodobne jednalo o fake. Parfem bol otvoreny po par tyzdnoch od dorucenia (lebo to bol darcek na vianoce), cize nam bolo jasne ze s reklamaciou nepochodime. Kazdopadne nieco taketo sa tazko dokazuje a na tomto je asi postaveny business model predajcu.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Náš e-shop v žiadnom prípade neposiela nie originálne vône, preto nechápeme Vašu nespokojnosť a veľmi nás mrzí Vaša zlá recenzia, keďže máme početnú a maximálne spokojnú klientelu.
    Je možné, že výrobcovia trocha obmenili flakón a vôňu, je to bežné, za čo my nemôžeme.

V prípade nespokojnosti máte právo poslať nám parfém naspäť, od Vás nám však žiadna žiadosť o odstúpenie alebo reklamácia nedorazila.

DT Parfémy

• Tovar nedodany. Maju vsetko na sklade a pod dni po objednani Vam zavolaju ze to nemaju!!!. Ze aby ste tyzden pockali. A o tyzden zavolaju ze tovar stale nemaju. Nepouzitelny eshop. Bud to mam, alebo nie, to predsa musim vediet.
    • Zbytocne natahuju zakaznika.
    • (Parfum M.kors)

Reakcia obchodu DT parfémy

Veľmi nás mrzí, že sme Vám voňavku nedokázali zabezpečiť.
    Vône, ktoré si naši zákazníci objednajú a my ich nemáme skladom ihneď objednávame,

DT Parfémy

Netušili vôbec kedy bude,zákazníkom objednaný,tovar naskladnený,nehovoriac ani o termíne dodania zákazníkovi a ani po 10dňoch neboli schopní zabezpečiť dodanie z Galanty do Močenku (cca 30km).Mal to byť vianočný darček.Momentálne nikdo netuší,kde sa “darček”nachádza…jedna skúsenosť a stačí.

• Dosral som produkt v roztrhanom obale a bol to fake, dodavatel neberie telefon

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Nami ponúkané parfémy sú vždy originály, tak ako nám ich dodávatelia posielajú.

Pri predaji na diaľku máte nárok na reklamáciu podľa obchodného zákonníka SR. V obchodných podmienkach nájdete všetky podrobnosti týkajúce sa reklamácie.

• komunikacia obchodu
    • spolahlivost ziadna !
    • termin dodania nejasny !
    • stav objednavky neznamy !

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Vaša objednávka bola vyexpedovaná dňa 02.12.2021 a je odložená na pošte.

DT Parfémy

Tovar mi ešte neprišjel a uz 6 dní od objednávky.

Reakcia obchodu DT parfémy

Veľmi nás mrzí, že sme Vám voňavku nedokázali zabezpečiť.

nesplna vonu , nechapem uz ma asi 4 a tato vobec nevonia ako ma

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Nami ponúkané parfémy sú vždy originály, tak ako nám ich dodávatelia posielajú. Snažíme sa poskytnúť, čo najvyššiu kvalitu za prijateľné ceny. Bohužiaľ vôňu produktov nedokážeme ovplyvniť.

DT Parfémy

Objedala som si parfem ariana grande a prisiel mi akysi fake,vona vobec nezodpoveda voni aka by mala byt,skoda som sklamana :(

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Bohužiaľ vôňu produktov nedokážeme ovplyvniť.

Na parfémy od Ariana Grande sme nedostali ešte žiadne reklamácie, ktoré sa týkajú originalitou vôní.

• Uz 2x nemali na sklade objednaný tovar

Reakcia obchodu DT parfémy

Mrzí nás Vaša nespokojnosť, a že sme Vám voňavku nedokázali zabezpečiť.
    ale sklady našich dodávateľov nedokážeme ovplyvniť. Práve preto zákazníkom hneď voláme, aby boli čo najskôr informovaní.
    Každopádne ďakujeme za Vašu recenziu.

Prajeme pekný deň

DT Parfémy

Viem, že chyby sa robia no pri mojom nákupe boli až 3. Objednala som si tovar 30.6(dva týždne pred manželovými narodeninami). Prišiel mi mail o potvrdení objednávky. Čakala som 10 dni a žiadne info a keďže toaletna voda bola ako darček pre manžela kontaktovala som obchod čo sa deje s mojom objednávkou. Dostala som info, že až po mojom upozornení im nabehla objednavka do systému. Uistili ma, že to okamžite posielajú a že toaletna voda pride na druhý deň, čo sa aj stalo, ale namiesto toaletnej vody mi prišla voda po holení‍♀️. Kontaktovala som ich aby čo najrýchlejšie poslali tovar čo som si objednala, keďže manžel ma na další deň narodeniny, tak sľúbili, že hneď to posielajú na výmenu a pride to do narodením. Bohuzial, prišlo to o deň neskôr. Bola som veľmi nahnevaná a sklamaná. Poviem Vám objednavala som prvý krát z tohto eshopu a aj posledný. Ako som spomínala viem, že chyba sa stane, ale toľko pri jednej objednávke?

Nezaslali informace k zaslání penez

• Až príliš super ceny!!!!

Podľa mňa vône vôbec nie sú originály, majú oveľa slabšiu výdrž ako tie isté zakúpené v inom obchode, nehovoriac o alergickej reakcií, s ktorou som mala čo robiť po aplikovaní parfumovanej vody zakúpenej v tomto obchode.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.
    Radi by sme Vás ubezpečili, že nami predávané vône sú 100% originály, preto nerozumieme alergickej reakcii a slabej výdrži.
    My, ale žiaľ tieto faktory neovplyvníme.

DT Parfémy

Objednal som si 3 rovnaké parfémy... z eshopu mi zavolali, že sa zmenil flakon parfému, či mi ho môžu poslať aj tak...
    súhlasil som, no po prebratí tovaru som zistil, že sa zmenil nielen flakón, ale aj farba a vôňa parfému :-/
    bolo by teda vhodné v ponuke zmeniť fotku starého a obľúbeného balenia za nové, ale inovované smerom k horšiemu...

Reakcia obchodu DT parfémy

Popis vynovenej vône sme Vám dôkladne opísali a zdôraznili jeho odlišnosť od predošlej verzie.
    Snažili sme sa, aby ste bol spokojný a nedošlo k nedorozumeniu, preto ste si nakoniec zobral len 1ks voňavky na skúšku.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť, keďže z našej strany sme spravili všetko pre to, aby bola objednávka v poriadku vybavená.

• Pozor predávajú fake parfemy

Ruky preč od nich, práve priateľka otvorila darčekový set, ktorý dostala na Vianoce a je to fake. Dávam podnet na obchodnú inšpekciu. A že podporuj slovenské e-shopy.

Reakcia obchodu DT parfémy

Náš e-shop v žiadnom prípade neposiela nie originálne sety/vône, preto nechápeme Vašu nespokojnosť a veľmi nás mrzí Vaša zlá recenzia, keďže máme početnú a maximálne spokojnú klientelu.
    V prípade nespokojnosti máte právo poslať nám set naspäť, od Vás nám však žiadna žiadosť o odstúpenie alebo reklamácia nedorazila.

• Aspoň zavolali
    • Tovar na stránke bol označený ako skladom, objednal som ho všetko prebehlo v poriadku o 2dni telefón s obchodu že tovar nemajú a nevedia ani zabezpečiť . Mal to byt darček stratil som pre tuto objednávku 3 dni a samozrejme už som nestihol objednať inde aby to prišlo vcas. Nemyslím že by sa to malo stavať ak niečo nemajú nech nepíšu že to majú. Úplne nezmyselne tento eShop sklamal zákazníka.

Reakcia obchodu DT parfémy

Náš e-shop ponúka veľké množstvo tovaru, ktoré nie je možné ihneď stiahnuť zo skladu.
    Vami spomínané 2dni sme sa snažili Vašu objednávku zabezpečiť, žiaľ sa nám to nepodarilo, to sa stáva, keďže na skladoch u dodávateľa môžu byť už nedostupné, za čo my nemôžeme, mrzí nás to.
    Práve preto zákazníkom hneď voláme, aby boli čo najskôr informovaní.
    Mrzí nás Vaša nespokojnosť, keďže sme spravili všetko pre to, aby sme Vám vôňu zabezpečili a bol spokojný.

DT Parfémy

• Nemajú poriadok v systéme. Asi 3x mi prišla upomienka na zaplatenie faktúry aj hod poslednou SMS som už mala objednávku dom
    • Zbytočne veľká krabica a plastového odpadu

Reakcia obchodu DT parfémy

Zjavne došlo k nedorozumeniu z Vašej strany, keďže my sme čakali na úhradu faktúry, ktorý neprebehol, tým pádom balík od nás neodišiel. Na Vaše meno neevidujeme odoslanú zásielku.

DT Parfémy

tovar v e-shope skladom, bolo oznámené že naskladnia o dva dni, o dva dni sa ospravedlnili že tovar nemá ani ich dodavateľ, objednávku zrušili

Reakcia obchodu DT parfémy

Veľmi nás mrzí, že sme Vám voňavku nedokázali zabezpečiť. Máme veľké množstvo tovaru a objednávok, pričom nestíhame hneď stiahnuť produkt z e-shopu.

Prajeme krásne sviatky

DT Parfémy

• Tovar nieje totožný s originálon úplne inak vonia

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Mrzí nás Vaša nespokojnosť.
    Často sa stáva, že výrobcovia po určitom čase inovujú svoje vône a už predošlá verzia nie je dostupná, čo žiaľ my neovplyvníme.

Ďakujeme za Vašu objednávku.

DT Parfémy

Tovar uvádzali ako dostupný a nebol...

Reakcia obchodu DT parfémy

Navyše máme aj dve kamenné predajne, kde sa vône priebežne predajú.
    Nedostupný tovar sa snažíme čo najskôr naskladniť.

Mrzí nás Vaše sklamanie.

S pozdravom a praním pekného dňa
    DT Parfémy

• Obchod zamenil parfém dolce gabana za toaletou Naomi Campbell.Na vlastné náklady (poštovné 4,5€) prebehla výmena. Obchod sa už neozval, aj keď sľúbil že poštovné vráti.Neodporucam obchod pre jeho neprofesionálne správanie.

Reakcia obchodu DT parfémy

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Keďže ste objednaný produkt obdržali včera, proces vrátenia poštovného prebieha o 1-2 pracovné dni. Keďže sme od Vás nedostali č. účtu ani potvrdenie o čiastke zaplatenej na pošte, peniaze sme nevedeli na základe čoho previesť.

S pozdravom,