Ma neser keď si raz objednám presnú veľkosť topánky tak nech ta veľkosť aj sadne ma neserte

Reakcia obchodu D-SPORT

při koupi obuvi je potřeba se řídit velikostní tabulkou.
    To že výrobce změnil číslování bohužel nedokážeme ovlivnit.

Kristýna D-sport

Tie botasky sú na prt lebo majú dutu podrašku a vživote by som taký šmejd nepredával aj keď je to značkove stálym produktom sú som ich poslal do pi hanba.

Nepači sa mi, ze tovar nevymienate. Ak chcem tu istu vec o cislo vacsiu, tak znovu musim platit za dopravu. Nevyhoda je ta, ze sa plati dva krat za dopravu.
    Vratenie tovaru je komplikovane, neponukne Vam zasielkovnu, cize tovar sa neda vratit zadarmo ako sa pise.

Objednal som 2 tričká veľkosť L
    A jedno ste mi poslali XL

Reakcia obchodu D-SPORT

dle ověření Vaší objednávky jste objednal trika Vans ve velikosti XL a triko Nike ve velikosti L.
    Zboží je samozřejmě i přesto možné vrátit.

Kristýna
    D-sport

• Prišli mi tenisky s neprišitým jazykom, asi deti v indonezii zabudli zašiť, neriešil som to, zašil som... velká nevýhoda je to, že človek si nevie prečítať pri objednavke kde bol tovar vyrobený...

Reakcia obchodu D-SPORT

Dobrý den, je mi líto Vaší zkušenosti. Bohužel jste nám o případné vadě na botách neposkytl žádné informace ani fotografie, tudíž Vám nemohu podat odpovídající informace.

Kristýna D-sport

• Objednávka ani po takmer 2 týždňoch stale nedorazila aj napriek tomu že na stranke bolo uvedené že by mala byť doručená do 3 dní. Predajca nevie kde sa zásielka nachadza.

Reakcia obchodu D-SPORT

Dobrý den, situaci přeci spolu již dva dny řešíme. Došlo ke ztracení balíku ze strany Zásilkovny. Další informace Vám budou poskytnuty telefonicky.

Kristýna Dsport

• zakupeny tovar mi prisiel znecisteny a biela farba zazltnuta

Reakcia obchodu D-SPORT

velice mě mrzí Vaše zkušenost. Kolegy proškolíme, aby se podobná situace neopakovala.

Děkuji za pochopení Kristýna D-sport

Krabica od tenisiek, ktoré som si objednala vyzerala ako používaná minimálne dva roky. Bola dotrhaná a pokrčená. Už pri rozbalení mojej objednávky to teda neurobila na mňa dobrý dojem, nadobudla som pocit, že tenisky už niekto nosil. Okrem toho mi nesadli a objednávku som vrátila. Zatiaľ sa mi nikto neozval.

Reakcia obchodu D-SPORT

mrzí mě Vaše zkušenost, někdy se bohužel stane, že je krabice při přepravě poškozená. Jakmile nám bude zboží z Vaší strany doručeno zpět, bude pokračovat standardní postup vrácení platby na Váš účet.
    Věřím, že podobná situace se již do budoucna nebude opakovat.

Děkuji za pochopení
    Kristýna D-sport

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• Tovar prisiel poskodeny....

Nemôžem odporúčať,lebo tovar mi nebol dodaný.

Hoci som dostal zľavový kód na svoj nákup ,nedal sa mi uplatniť. Komunikácia s obchodom zlá. Výmena dvoch e-mailov nakoniec ani neodpovedali.

• Cakal som na objednany obuv a nic Ani neozvali,som velmi nasraty a este vcera napisali ze rovar poslali spet

Som nasraty ojebavaci este nadrzovku sem napisete ze som spokojny?

• Na stranke bolo pisane, ze tovar je skladom a uz ubehlo 6 dni a zatial nebol stale odoslany.

• Tovar mal byt darcek.tenisky dosli v skatuli komplet poskodenej krabici.cela polepdna aby drzala pokope lrpiacou paskou..no otras

• Zlá tabuľka velkostí na nike topánky

• Týždene čakanie na 1 bundu je extrémne dlhy čas

• Nekvalitný materiál

nesprávna veľkostná tabuľka pre obuv

Dajte si pozor .. ked chcete tovar vrátit stojí to 12€ Nikdy viac .. máme slovenaké obchody!