• Tovar ok,i ked v poskodenej krabici.

Dlhe dodanie.

• neskôr dodaný tovar

• zavádzajúce informácie na stránke- zlá tabuľka veľkostí topánok

• Tovar nebol v príslušnej kvalite, ťažká telefonická komunikácia, "divné" čísla veľkosti topánok

• Veĺmi vysoké ceny a vela čakanie na tovar

• Zlá komunikácia, tovar nebol odoslaný aj keď to v obchode tvrdia / zásielkovňa ani po 10 dňoch od potvrdenia objednávky neobdržala balík.

Objednávajte tovar na dobierku, platit vopred sa neoplatí z dôvodu neprofesionálneho prístupu a komunikácie. Momentálne čakám či mi pošlú späť peniaze keďže potvrdenie o stornovani objednávky ich systém neviem vytvoriť.

Balík nepřišel .
    Pouze přišel e-mail ze dopravce mě označil za někoho kdo odmítl prebrat balík. Nikdo nevolal a nic .
    Nikdo nezveda hovory a ani neřeší e-mail .

• tovar skladom. dodávka 2 týždne

batoh sa po týždni používania rozbil. nie trvanlivé.

• Aj písomnej komunikácii nebol tovar doručený, mal to byť Vianočný darček a do dnešného dňa ani tovar a ani peniaze. Je 03.01.2021

Už tu viac neobjednam nič.

• Jeden produkt z dvoch bol v poriadku
    • Prišlo niečo iné než na obrázku
    • Komunikácia na callcentre, vyhovárala sa pani že to neni ich chyba a nič rozumné dokopy nepovedala ani návrh na náhradu okrem vrátenia tovaru

Nemala by som problém keby sedia obrázky s produktami na stránke

• Tovar došiel v neoreginárlnom baleni,
    • Zly materiál

• dlhá doba dodania-kompletovali zásielku viacej dni
    • v krabici od tenisiek milé prekvapenie práva o 2 čísla menšia
    • nevedia či máju mnou požadovanú veľkosť
    • slabá komunikácia

Prvá a posledná skúsenosť,iste neodporúčam.Tenisky sa predražili o poštovné 9,4 eur(vrátené)+telefonát 0,20 eur.Momentálne neviem či bude zrealizovaná výmena alebo vrátenie peňazí.Strata času vybavovaním reklamácie. P.s niektorým zamestnancom odporúčam očné vyšetrenie+výstupnú kontrolu zaslaného tovaru!!!

• veci prisli celkom rychlo lenze 2ks zo 4 boli poskodene nemam chut to reklamovat nabuduce nech si pozru veci co posielaju...

Prisiel mi uplne iny tovar ... teraz mam komplikacie ho vratit . .. miesto botasiek mi prisla mikina ... tovar som poslal nazad doporučene poštou a zatial ziadna odozva ..

• Topanky prišli v inej kvalite
    • Doručenie trvalo 7 dní

Reakcia obchodu D-SPORT

Děkujeme za Vaše hodnocení. Délka doručení zboží na Slovensko je standardně do 4 pracovních. Vaše objednávka proběhla v období Velikonoc, kdy přepravní společností balíčky nedoručují, proto se doba doručení mohla protáhnout, což samozřejmě neovlivníme a tato skutečnost byla uvedena v kontaktním emailu při vytvoření objednávky.

Boty, které byly odeslány byly v pořádku. Pokud zde byla nějaká nesrovnalost, stačilo nás kontaktovat a vše bychom vyřešily k Vaší spokojenosti.

D-SPORT TÝM