• Do Piče aj s takým Obchodom..

Reakcia obchodu DS AUTO

Ďakujeme za Váš názor, a mrzí nás že ste s našimi službami neboli spokojný...

Obchod poslal čo som si neobjednal.
    Ja som v objednávke chybu neurobil.
    Tovar mám vrátiť na vlastné náklady ak nie mám si nechať.
    Načo mi je tovar ktorý nepotrebujem?
    Treba tam poslať SOI.

• chodím tam len aby som neplatil poštovné.... ale už aj to zvažujem.
    • Neskutočne neprehladne stránky ,niečo hladate a bez šance.... a ked najdem oem kod a zadám tak ako zazrakom sučiastku najde. Tak nechápem načo zadavam pracne parametre vozidla ked je to na ....a nehovoriac o cenách čim dalej horšie.

drzé hovädá

• dodanie do 24 hod čo nie je pravda

poslali ste mi valček MAX 19-0154 na lavú stranu

• Poslali mi ini tovar neu ten ktory som si objednal

Obchod ponúka tovar ktorý v skutočnosti nemá a nedokáže tovar objednať a následne dodať.

• tovar chodí neskoro!!!!

Tovar prišiel poškodený!!!! Konkrétne zadný tlmič výfuku bol celý dobuchaný!! a tovar chodí až za 3 až 4 dni a to je velmi neskoro!!!

Poslal som v poznámke ešte presný typ auta aj VÍN číslo a tovar mi prišiel nepresný. Proste bez úpravy,rezania a ohybania by mi to tam nevošlo. Posledný krát.

V den dodavky chladica sa nik neozval na druhy den som volal ja,po nejakom case vysvitlo ze objednavka bude meskat a pride az o dalsich 5 dni .Sice sa ospravedlnili a navrhli moznost si pre tovar prist nasledujuci den sobota ale to zas mali zavrete.Ale nechali ho vo vedlajsom obchode .Cena bola vyssia ,znacka inaksia ,hrubka uzsia (misto 25 mm uba 15 mm) ,dva otvory navyse.Kedze som ho potreboval ( za 4 dni odlietam na dovolenku) otvory som prepojil hadicou cez kolienka .Par veci som u nich uz kupoval vsetko OK

Sľúbený tovar nebol dodaní v termíne ako mi volali po telefóne zem mám tovar pripravení v predajni na 100%. Po príchode som nemal objednávku tam tak som šiel do Gafa auto aj keď ma to vyšlo o 10€ viac ale vedeli mi to hneď dať našťastie lebo som to súrne potreboval. Tak že asi ostávam podľa tohto na ďalej verím zákazníkom Gafa auto ako som bol do teraz sníma spokojní s tovarom a dodaním na moje auta .

• Sortiment

Zle priradené diely, nesedia ani podla vin cisla. Iné diely na iné modely. Dve objednávky, 2x iné diely, musel som ich prispôsobovať

Dodaný tovar nepasoval v niektorých bodoch uchytenia napriek presnej špecifikácii dielcov.

Po tyzdni cakania na katalizator som zavolal ak by som nezavolal tak cakam doteraz.Mail a telefon im nic nehovori.

• Objednal som podľa vin.čisla a nepasuje my brzdová hadička a aj brzdové platničky. Ďakujem
    • Dostal -som e mail pred sviatkami, ze kurier doruci objednavku 29.12 , teraz je 4.1 a -este stále -som nedostal objednavku.

Reakcia obchodu DS AUTO

Dobrý deň, mrzí nás to ale žiaľ doručovanie zásielok počas sviatkov je pre prepravcu náročné, navyše všetko komplikuje aj COVID

Babraci.

Reakcia obchodu DS AUTO

Ďakujem za Vašu reakciu, žiaľ chyby sa stávajú, aj keď v tomto prípade nevieme o akú chybu išlo ,keďže ste spokojný nebol.

Platba bola s bankovým prevodom!
    A peniaze mi odišli z účetu..
    A oni že vraj nedostali.!
    To je Hamba pre Vás veľký!

Tovar došiel nekompletný a obchod má v podstate nútil urobiť ďalšiu objednávku iného tovaru aby mi spolu s ním dodali nedodany tovar !!!