Tovar bol poškodený vraciam Vám ho spat ,Dakujem nedoporučujem.,.,.

Reakcia obchodu DS AUTO

Dobrý deň, za to že tovar príde poškodený moc nemôžme, skôr sa jedná možno o zlé zaobchádzanie balíka s kurierom.

• zásielka bola nekompletná, chýbala spona na manžetu

• 1. navýšenie ceny po objednaní
    • 2.odsúvanie termínu dodávky

• obchod mi potvrdil objednávku , ale tovar nedoručil..keby som im sam nezavolal tak mi ani po 10 dňoch nedajú vediet, že tovar nemajú a nedoručia ..a doteraz čakám ako blbec
  • Tovar mi nedorazil!

• Dobrý deň,
    prečo propagujete tovar, ktorý nemôžete dodať zákazníkovi??

• Po potvrdení objednávky som čakal cca 4 dni na diely, ktoré mi nakoniec neprišli. Následne som volal spoločnosti, keďže mi diely urgentne chýbali a flegmatickým tónom mi bolo oznámené, že mi ju zabudol poslať nejaký pracovník. Zrejme si dotyčný neuvedomuje ako mi skomplikoval život, keďže motorka, do ktorej som diely objednal mala byť v deň doručenia hotová!!! Takže Vám ďakujem veľmi pekne!

• Objednaval som si Spojkovu sadu na auto, pri ktorej bolo uvedene, ze ju maju skladom. HAHAHA.... Maju uplne neaktualnu stranku, a este aj po dvoch tyzdnoch od mojej objednavky a jej nasledneho zrusenia DSautom, tuto sadu maju vedenu na stranke ze je stale dostupna skladom....

Objednal som Ate ceramic brzdove oblozenie a došli mi za cenu keramickych obyčajné Ate brzdové odloženie. Bohužiaľ neskoro som to zbadal.☹☹

• Objednal som si viac tovaru, no nebolo mi doručené všetko aj keď som za to zaplatil.
    • Minimálna komunikácia zo strany obchodu
    • Dlhy čas doručenia

Tovar bol na eshope skladom, po objednavke mi volali,ze tovar nemaju a neobjednaju ho,hodinu na to mi poslali mail, ze za 2 dni mi bude tovar doruceny. A nakoniec tovar nemali.Maju v tom chaos

Potvrdili mi objednávku, aj termín dodania. Keď po termíne dodania som im telefonoval tak až potom mi povedali, že môj tovar sa nedá objednať.

• Neaktuálne informácie ohľadom dostupnosti tovaru.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Primerané ceny
    • Veľmi zlá doručovatelska služba
    • Dodanie tovaru po 7dňoch
    • Veľmi arogantné správanie dorucovatelskej sluzby
    • Predajca nechce riešiť meškane doručenie
    • Dve objednávky z odstupom času a obidve problémové. Mením obchod

Na stránke v eshope uvedený tovar, ktorý už nie dostupný - zavádzanie zákazníka.

• tovar nebol doteraz dodaný
    • jediné čo došlo je dotazník na spokojnosť s nákupom

tovar ktori ponukali nebol realne k dispozicii.

• Tovar označený ako skladom nedokážu ani objednať.

e-shop- štarndardný- bez výhrad. trošku dlhšia dodacia doba, ako som čakal- cca 9 dní. nemožnosť zaplatiť kartou, alebo prevodom.
    k tovaru: voňačky california scents- vôňa fresh linen- príjemná, ale moc ju necítiť ani v aute, ani v miestnosti. vôňa coronado cherry- príjemná, ale zas až moc silná. mal som ju v aute pod sedadlom so zavretým uzáverom na konzerve a musel som vetrať, pretože po nasadnutí sa nám točila hlava. už si také nekúpim.

Niektory tovar ponukaju ako original,ale opak je pravdou, dovazaju ho s PLR a to co som objednal ja bolo nekvalite preto so to reklamoval reklamaciu vybyvili v moj prospech inac OK.