po dvoch tyzdnoch mi prisla sprava,ze drziak je vypredany a to som tam volal medzi tym dvakrat. Bordel

• Prišiel mi iný tovar ako som si objednala a je problematicke spojiť sa s nimi telefonicky

• Tovar neprišiel

Tovar vôbec neprišiel.

• pomalá komunikácia

• Komunikacia žiadna

Tovar ktorý som objednal nedorazil

• dobry vyber
    • Zla komunikacia: neinformovali ma o stave objednavky, ktoru mi nakoniec ani nedodali, nedalo sa k nim dovolat a na oficialnu mailovu adresu nereaguju. Tovar nedodali ani po vyse mesiaci od jeho zaplatenia. Az na moje naliehanie (hrozba obchodnej inspekcie a vymahanie penazi) mi platbu konecne vratili. Cele to trvalo 35 dni.

Ak u nich urobit nakup, tak len na dobierku, dopredu by som im uz neplatil, kedze nie je jasne kedy tovar resp. svoju platbu uvidite.

• neodocoelaju tovar a nehovoria pravdu do telefonu

Po objednani tovaru, tovar neprichadzal, tak som po necelom tyzdni zatelefonoval do obchodu a po viacerych pokusoch mi to aj obchod zdvihol, po nadiktovani cisla objednavky nasledovala stroha odpoved, vecer sa na to pozriem a dam vam vediet... nikto sa mi neozval a ani tovar mi nebol odoslany. Ak tovar naozaj rychlo potrebujete asi skuste inde. Tu su sice lakave ceny, ale servis nikde, iba strata casu.

Žiadna komunikácia.
    Zaplatené vopred zdá sa že obchod neexistuje.
    Prišiel som prvý raz o peniaze
    Darmo voláte čísla nie sú zapojené mail je zbytočnosť.

• Dňa 16.12.2018 som si objednala držiak na mikrovlnku a dnes je 29.12.2018 a stále nedorazil, aj som im písala mail a ani neodpísali. Druhé obchody z CZ posielajú na SR za pár dní a tento internetový obchod nie. Úplne som nespokojná.

objednal som 14,12,2018 a tovar som nedostal , 25.12.2018

Drziak objednany a zaplateny pred 11-timi dnami mi doteraz nedorucili. Takze vianocny darcek pride mozno na Silvestra alebo az v novom roku. Po urgencii slubili, ze zavolaju. Nezavolali a uz ani nezdvihali telefon.

Tovar mi nebol dodany telefony nikto nedviha a na mail nik nereaguje . obchod uz asi nefunguje .

Katastrofalny pristup

Zaslaný iný typ držiaka ako som požadoval. Po telefonickom rozhovore mi pani (slečna) povedala, že sa poradí s kolegom a o hodinu mi zavolá. Na telefonát čakám dodnes t.j. 5 dní. Tovar som zabalil a zaslal predajcovi.

• 8

Po tel. dohovore k zásielke, žiadne vyjadrenie? Od 8. 12. 2018 mi zásielka nedošla dnes je 19. 12. a nič nevím o tovare.

objednané, nedodanéani za dva týždne, nekomunikuju. otras
    Dufam ze uz skoncili

• Žiadna odpoveď cca 12-15 dni

Neviem či už obchod nefunguje, ale bolo mi len oznámené zrušenie objednávky. Chýbala aj informácia dôvodu zrušenia.

• obchod tovar nezaslal
    • telefonický kontakt je nemožný
    • na e-maily neodpovedajú
    • obchod zrejme skončil aj keď web naďalej funguje

Keďže sa nemôžem dopátrať k stavu objednávky telefonicky ani písomne, predpokladám že obchod skončil, alebo zámerne nekomunikuje.

• absolútne žiadne kontaktovanie mňa ako zákazníka a na maily nereagujú

dobré ceny ale od 2.11.2018 do dnes (13.11.2018) žiaden mail, okrem úvodných o objednávke a platbe, a žiadna info o doručení. Vedieť to, kupujem radšej z ALZY za viac s istotou, že to budem mať na 2.deň doma.