• predávať držiaky, kde kovové koliečka su prilepené nejakym pofidernym lepidlom priamo o sklo, ktoré ihneď odpadli po postaveni držiaka na zem, som ešte nevidel, a to držiak za vyše 100e.. Hrôza po v balení pred naším zákazníkom

• Žiadna komunikácia okrem auto-emailov, žiadna odpoveď na pár odoslaných emailov s prosbou o info, kedy bude tovar dodaný. Objednávka v stave "in process" takmer 3 týždne? A takto by to asi pokračovalo aj ďalej. Tovar som objednal zo slovenského e-shopu, dokonca aj lacnejšie a na dlhšiu dobu dodania 5 dní som bol vopred upozornený, termín doručenia bol dodržaný. Tento český obchod neodporúčam vôbec.

• - prešlo 11 dní a o tovare nič neviem
    • - 2x som firme pisala, či tovar dodajú, ale neunúvali sa odpovedať, tak chvaliť nie je čo
  • Objednany tovar som nedostal ani po 2 tyzdnoch.Ziadna komunikacia od predajcu.Bud zaspali alebo zrusili firmu.

Držiak som potreboval čo najskôr. A kedže po vytvoreni objednavky som ani na druhy deň nemal spätnú väzbu, tak som kontaktoval predajcu. Keď som sa spýtal , čo je s mojou objednávkou, tak som dostal odpoveď, že stojan sa nachádza ešte niekde na lodi. Podotýkam, že pri vytváraní objednávky mali písané, že tovar maju na sklade. Zabudlu napísať v ktorom sklade... asi v Číne. Mrzí ma to, ale inak reagovať nemôžem. Zdeno.

• Obchod nekomunikuje so zákazníkom
    • Neserióznosť

Vyhnite sa oblúkom tomuto obchodu. Vôbec nekomunikujú, neodpisujú na maily, nedvíhajú telefóny. Objednával som kryciu lištu na káble k TV. Objednal som si okrasnú lištu hliníkovú ELOX, ktorá nebola vôbec lacná. Na moje prekvapenie mi prišla úplne iná lišta obyčajná plastová, ktorú nájdete na e-shopoch za 5 eur. Ale čert to ber každý sa môže pomýliť tak som im písal aj poslal fotku lišty ktorú mi poslali. Mail som posielal dvakrát a volal som každý deň ale nikto nikdy nedvíhal ani neodpísali na mail. Preto neviem čo kladné mám napísať na tento obchod. Som zvedavý na tie reakcie zo strany obchodu, že odo mňa žiadny mail nikdy nedostali, že nedvíhali lebo mali dovolenky alebo že som konkurencia ktorá im píše negatívne recenzie :) Žiaľ nie som. Nechápem ako môže mať tento e-shop na heuréke overené zákazníkmi :) to už fakt si každý môže vytvoriť stránku a ponúkať tovar, ktorý ani nemajú. Ale doprava bola rýchla tak aspoň jednu pozitívnu vec som našiel.

Potvrdenie objednavky mi neprislo, telefonne cislo uvedene na webe nikto neberie

• objednaný tovar nikdy nebol doručený
    • veľmi pekne prosím heureku aby tento eshop z ponuky stiahol
    • stovky oklamaných klientov

Objednal som si tv držiak ktorý bol skladom, ani po týždni a pól moja objednávka nezmenila stav. Podarilo sa mi tam 4x v priebehu týždňa zavolať a stále ma odbíjali výhovorkami, že momentálne sú mimo kancelárie, nech im nechám číslo objednávky, oni preveria stav a ešte v priebehu dňa mi zavolajú naspäť. Samozrejme nikdy mi už naspäť nezavolali. Prosím stiahnite ten eshop z ponuky skôr než sa nachytá niekto iný!!!

• Obchod nekomunikuje so zákazníkom
    • Tovar mi nebol dodaný

Tovar som si objednal pred týždňom a pol a zatial mi nedorazil. Obchod nereagoval ani na môj mail z minulého týždňa, kde som sa informoval o stave mojej objednávky.

• Tovar nedošiel ani po 11dnoch, obchod nereagoval na emaily

• Objednal som si bolo to skladom a odvtedy mi nik neodpísal i to príde alebo nie .

• Jedinou výhodou sú ceny uvedené na ich stránke.

Od čias, čo sa spustil internetový nákup na slovensku a zo zahraničia som tento štýl jednania, alebo skôr nejednania ešte nezažil.
    Po prvom nákupe, kedy z nejasných príčin neprešla gopay platba som sa po týždni a x emailoch a telefonátoch rozhodol pre storno a nový nákup uhradil vopred prevodom - chyba! Nedali si námahu až po niekolkych telefonátoch a bombardovanim emailov na výzvu potvrdili príjem platby a nedialo sa znovu nič. Mrtví chrobáci sú amatéri oproti nim - Homolkova/ Černý. Ak im človek volá na hociktoré číslo z kontaktov zo stránky, je každý z nich buď na pošte, u lekára, v obchode alebo šoféruje, alebo mimo firmy a podobné bláboly.
    Po poslednej x-tej výzve vo forme sms a emailami som bol rozhodnutý to riešiť ako podvod, nakoľko peniaze mali a nedialo sa nič okrem sľubov. Po krátkom pátraní som na českých fórach dočital o viacerých nedodaných no vopred vyplatených objednávkach akoby náhodou a zhodou okolností od tejto istej spoločnosti.
    Nakoniec sa rozhodli tovar dodať a nevrátiť platbu čo sa aj podarilo a do 48h z cz na sk akurát s omeškaním 3 týždne. ZÁZRAK!
    Takže nikdy viac a ruky preč od celého strict brandu a radšej si priplatiť pár eur a kúpiť z overených eshopov a mať tovar doma na tretí deň a nie tretí týždeň, to už aj z ameriky prišlo skôr ako z brna.
    NEODPORÚČAM NÁKUP Z TOHTO ESHOPU NA ZÁKLADE ICH PRAKTÍK A TOHO AKO SOM POCHODIL JA!
    Takže STRICT BRAND, ak máte takýto prístup/ stratégiu predaja, tak to zabalte-odovzdajte živnosť a chodte krmit holuby, pretože toto, čo ste predviedli nemá ani úroveň bufetu na železničnej stanici.
    A ak by ste mali pripomienky k tomuto, mám celú komunikáciu a neni problém podložiť moje tvrdenia.

• Objednané 12.1. ,23.1. sľúbené-zajtra pošleme, dnes 29.1. stále nič
    • Nepoľahlivý

Nikdy viac.

• Tovar označený ako "na sklade" nebol dodaný ani po viac než 3týždňoch
    • Na dotazy o predpokladanom termíne dodania a či vôbec dokážu tovar dodať vôbec nereagovali. Ak sa takto správajú v prípade objednávky, čo možno očakávať pri prípadnej reklamácií?

"Dotazník spokojnosti" je to posledné, čo potrebujem, aby som mohol vyjadriť spokojnosť s nákupom. Tu si už nikdy nič neobjednám.

• Po mesačnej objednávke a štyroch urgenciách (mailom, telefonicky, sms) tovar nebol doručený. Na stránkach majú uvedené 500ks skladom. Ruším objednávku.

Nespoľahlivý obchod. Ja neodporúčam.

• Zaplatil som kuriera za 7eur dodanie 1 az 3 dni v reali nikto nekontroluje pripisane platby na ucet az po x urgenciach a volaniach sa po 7 dnoch odhodlali tovar poslat. A dosiel 4 dni na to. Cize dodanie 1-3 dni v praxi znamena 11 dni.

Ja uz by som cez tento obchod nenakupoval.

Objednávka bola potvrdená a tovar zatiaľ nedodaný. Dnes som telefonicky kontaktoval obchod. Požiadali o zaslanie čísla objednávky sms alebo e-mailom. Využité obidve možnosti. O 16.48 hod. žiadna odpoveď odpoveď

• Bez vysvetlenia nemam peniaze ani tovar.

Objednávka bola zrušená zo strany obchodu bez vysvetlenia. So zákazníkom zasadne nekomunikujú.

Reakcia obchodu Držiaky na TV

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, zboží bylo vyprodané, psali jsme Vám email.

Martin Černý

Viackrát som PROSIL dodávateľa, aby ma kontaktoval, ale doteraz sa tak neudialo.

v dnešnej dobe VEĽKÉ SKLAMANIE !!!
    (doteraz som sa na žiadneho e-predajcu nikdy nesťažoval)