Po objednani neprisiel ziadny potvrdzujuci email o objednavke a eshop nereaguje na ziadne mailove spravy. Objednavky som po tyzdni zrusila, drziak kupila inde a snad vratia peniaze.

• Veľmi rýchle dodanie tovaru

• Nízke ceny

Tovar neprišiel... E shop nekomunikuje...

veľký výber tovaru
    výhodné ceny
    rýchle vybavenie objednávky

• Super ceny a rýchle dodanie

Tovar nedodali komunikácia žiadna.

• promptné dodanie
    • kvalita
    • pozor, radšej sa registrujte, neregistrovanému nezdvíhajú tel a neodpisuj na maily, pri registrácii máte FA a obj uložené v profile

Nikto mi do dnešného dňa nenapísal, či objednávku spracoval, kedy bude doručená.

• mozno trochu lepsie ceny

Objednal som si 5 drziakov. 1 drahy a 4 lacne. Lacne mi dorazili po asi tyzdni, ten drahy po mesiaci a pol, niekolkych mailoch, urgenciach, nie. Po mesiaci a pol som to vzdal, a objednal nanovo, s dalsim postovnym. Platba vopred samozrejme, tyzden presiel a stale nic. Ziadne info ze by sa nieco dialo. Drziak pritom maju skladom

Po dvoch týždňoch od zaplatenia stále nemám tovar

Vôbec nekomunikujú ohľadom objednávky

• Dodacia doba

Na objednaný tovar z 18.3.2021, ktorý bol skladom čakám už druhý týždeň a stále nedorazil.

zaplatili sme za drziak 100e a tym to skoncilo.tovar neprisiel.ani nneberu telefon.ziadna odozva

• Po objednaní tovaru a automatickom potvrdení objednávky sa nič nedialo. Po týždni som skúšal telefonovať (nikto nedvíhal) aj písať správy (bez odpovede). Po 10 dňoch som to skúsil znova s rovnakým výsledkom, tak som objednávku zrušil... Ešteže som nezaplatil predom...

• rýchlosť dodania
    • kvalitný tovar, predpokladám že z DE
    • jednoduchý nákup
    • široký sortiment
    • dostupnosť
    • cena tovaru
    • nekomunikujú mailom ani telefonicky
    • od januára pýtam cez všetky dostupné maily faktúru, aby sme vedeli zaradiť do účtovníctva, telefón nikto nezdvíha, teraz je 12.03.2021, absolútne nekomunikujú, pred objednávkou odporúčam registráciu inak sa nedostanete k faktúre !

• Doručené do 2 dní.
    • Milo ma prekvapila rýchlosť dodania.
    • Totálne nič. Sú skvelí.

• Neboli dodané skrutky priemeru M8 mám na TV
    • PC vyhodnotil komunikáciu obchodu ako spam

• Firma nekomunikuje pri ohlásení nedodania zaplateného tovaru.

Tovar som si objednala 23.1.2021 stále mi neprišiel a je 3.2.2021. Eshop neodpovedá na mail a telefón mi nebrali a ani nezavolali päť.