• Rozbitý tovar, vytečený obsah čiastočne

Dobrý deň Jarka,

prosím obráťte sa emailom [email protected] na naše reklamačné oddelenie. Zrejme pôjde o chybnú manipuláciu zo strany prepravnej spoločnosti. Samozrejme nájdeme riešenie pre vyriešenie vzniknutej situácie k vašej spokojnosti. Neváhajte nás preto kontaktovať.

marketingové oddelenie
    drogerka.sk

Nespokojnosť,objednala som si dezinfekciu a vo vnútri akoby bola zriedena voda s niečím,neviem či mala byť parfumovaná ale bol tam ofoteny citrón a bolo napísané lemom,tak neviem,nebolo tam nič poriadne ani lemom ani dezinfekcia

Reakcia obchodu Drogerka

mrzí nás, že s produktom nie ste spokojná. Prostriedok má byť v tekutej forme pre použitie v spreji, je to univerzálny ekologický dezinfekčný prostriedok vyrobený z prírodných látok, preto v ňom necítite silnú dezinfekciu.
    Biobaza je značka prírodnej kozmetiky vo farmaceutickej kvality s dlhoročnými skúsenosťami.
    U zákazníkov je tento produkt obľúbený nakoľko má všestranne využitie a je prírodný.

• Prišiel som o platbu.

Zaplatil som za tovar, no spoločnosť tvrdí, že platbu nedostala.

Reakcia obchodu Drogerka

ospravedlňujeme sa za chybu, ktorá vznikla pri úhrade objednávky cez presmerovanie na platobnú bránu.
    Takéto chyby nevieme vždy ovplyvniť, nakoľko môžu vzniknúť u poskytovateľa platobnej brány/v banke alebo chybou pripojenia na internet.
    Ak ste registrovaný zákazník, vo Vašom účte si viete pri objednávke pozrieť stav úhrady alebo poprípade sa opäť presmerovať na platobnú bránu v prípade výpadku.
    Ak dostaneme potvrdenie, že je platba neprijatá, zákazníka vždy kontaktujeme e-mailom so zaslaním podkladov k úhrade alebo telefonicky ohľadom úhrady, aby sme vedeli objednávku odoslať.
    Sme radi, že sa to nakoniec vyriešilo :)

Natália z drogerka.sk

• otravuju ma va se spravy ci uz sms ci email ja to nepotrebujem a je to otravne cize nemam zaujem uz svasou firmou spolupracovat a tym to ziadam aby ste ma vymazali z vasich zaznamov aj hociakych reklam vasho obchodu

poprosim vas zazte moje udaje co sa tyka tel cislo email a adresu z vasich zakaznikov nezelam si byt vasim zakaznikom a anezelam si dostavat vase ponuky ci reklamy od niekoho z vasich spolupracovnikov a ak to nastane tak podam trestne oznamenie na vasu firmu pekny den zelam

Reakcia obchodu Drogerka

veľmi sa Vám ospravedlňujeme sa vyrušovanie a za zasielanie správ, Vaše údaje budú vymazané.
    Podľa informácie, Vám boli zaslane sms len o prijatí a odoslaní objednávky a ohľadom doručenia od kuriérskej spoločnosti.
    Do budúcna Vám nebudú zasielane žiadne marketingové ponuky.

Natália z Drogerka.sk

Tovar bol doruceny poskodeny

Reakcia obchodu Drogerka

veľmi nás mrzí poškodenie/spučenie krabičky produktu počas prepravy. Ďakujeme za napísanie a upozornenie, do budúcnosti to určite lepšie zabalíme :)

Natália z Drogerka.sk

Čakala som viac kvality
    Prášok je slabý
    Aviváž nevonia

Reakcia obchodu Drogerka

ďakujeme Vám za napísanie. Mrzí nás, že s nákupom nie ste spokojná. Značka aviváže, ktorú ste si objednala je u našich zákazníkom dosť obľúbená a na prací prášok sme mali len dobrú spätnú väzbu.
    Ak potrebujete prášok silnejší na škvrny a znečistenia, skúste siahnuť po profesionálnej rade od Arielu alebo Persilu, svojimi účinkami sú naozaj výborné.
    Taktiež ak potrebujete poradiť s ďalším nákupom u nás, budem rada, ak mi zatelefonujete, a s výberom Vám veľmi rada poradím :)

Natália z drogerka.sk

• Práci gel veľké sklamanie .Veľa som predtým v Rakúsku nakupovala . Tento ani nevonia . Nápisy maďarsky, rusky, poľsky . Toto naozaj nie je produkt z rakúska . Takýto produkt si môžem kúpiť aj v tescu a za výrazne lepšiu cenu.

Reakcia obchodu Drogerka

mrzí nás, že nie ste s nákupom spokojná. Máte pravdu, pracie gély, ktoré ste si objednala, nie sú z Rakúska/Nemecka.
    Na Drogerke sa nachádzajú produkty okrem pôvodu z Rakúska a Nemecka, ale aj zo Slovenska, Česka, Anglicka, Chorvátska, Talianska a iných krajín EÚ.
    Do ponuky sme na základe podnetov zákazníkov pridali produkty aj z iných krajín.

Ak máte záujem o produkty kvalitou vyrábané pre západný trh, na to máme špeciálnu kategóriu s názvom Zahraničná drogéria, alebo je potrebné si všímať označenie produktov - v ľavom hornom rohu sa nachádza vlajka označenia krajiny pôvodu Rakúsko alebo Nemecko.
    Vy ste si objednala produkt bez označenia vlajkou a jeho krajina pôvodu je EÚ - Slovensko, bohužiaľ produkt nemal nikde označenie kvality z Rakúska.
    Budem Vás ešte ohľadom Vášho nákupu kontaktovať.

Natália z drogerka.sk

Kupili sme ariel ze rakusky a bol to nas slovensky,takze to som nemusela objednavat a platit postovne ,uz nikdy neobjednam

Reakcia obchodu Drogerka

ďakujeme, že ste nám napísala. Na Drogerke sa nenachádzajú produkty len čisto z Rakúska a Nemecka, ale aj zo Slovenska, Česka, Anglicka, Chorvátska, Talianska a iných krajín EÚ.
    Ak máte záujem o produkty kvalitou vyrábané pre západný trh, je potrebné si všímať označenie produktov - v ľavom hornom rohu sa nachádza vlajka označenia krajiny pôvodu Rakúsko alebo Nemecko.
    Vy ste si objednala produkt bez označenia vlajkou a jeho krajina pôvodu je EÚ - Slovensko, bohužiaľ produkt nemal nikde označenie Rakúska.
    Dokonca pre ešte lepšiu orientáciu máme na to aj špeciálnu kategóriu s názvom Zahraničná drogéria.

Mrzí nás, že ste nebola s nákupom spokojná, ale dúfame, že aj vďaka tomuto Arielu bolo Vaše prádlo čisté a voňavé :)
    Poštovné k objednávke ste mala zadarmo, nakoľko Vaša objednávka bola nad 60€.

• Avivaze nevonia
    • Katastrofa

Dobrý deň prajem,

veľmi nás mrzí, že ste s našim produktom nespokojná. Prekvapuje nás, že Vám aviváž nevonia. Tú, ktorú ste si objednala, je v Nemeckej kvalite a u zákazníkov je veľmi oblúbená

Lívia, myaustria.sk

• Zmaknutá komunikácia, informujú o stave vašej objednávky o podrobna
    • Zakúpila som si dezinfekčný prostriedok na bio báze. Mala som veľké očakávania, vraj s citronovym olejom, po otvorení som mala pocit že tam mám zriedene Savo s vodou. Na obale píše: možnosť striekať aj potraviny, nemusíte oplachovat. Určite nie, neviem si ani predstaviť postriekat s tým jablko, a skonzumovať ho s chuťou v ústach po save.. S produktom niesom vôbec spokojná. Ostávam verná značke Sanytol, hoc i za liter dám v momentálne situácii 10 eur. Aspoň viem že nekupujem mačku vo vreci.

Dobrý deň, Zuzana,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Ďakujeme za pochvalu, mrzí nás však, že s produktom nie ste spokojná.
    Značka Biobaza vyrába prírodné produkty vo farmaceutickej kvalite, našla si obľubu u veľa zákazníkov. Univerzálny dezinfekčný prípravok na všetky povrchy má značka od minulého roka v ponuke a jeho účinky sú otestované. My z Drogerky ho používame tiež veľmi radi a na všetko :)
    Čoraz viac zákazníkov vyhľadáva prírodnú dezinfekciu, ktorá je bezpečná pre nás aj životné prostredie - aby bola účinná, nemusí byť zakaždým agresívna.
    Chápeme však, že každému vyhovujú iné produkty pre svoj pocit čistoty.

Prajeme Vám krásny týždeň.

Natália z tímu Drogerka

• Kuriér , s produktom spokojná ale kuriérske služby nula bodov, kuriér nevedel nájsť adresu , zle mi vydal prišla som o 10 euro a keď som mu volala povedal že si nepamätá

Reakcia obchodu Drogerka

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Veľmi nás mrzí, že ste s kuriérom z našej kuriérskej spoločnosti nebola spokojná a spôsobil Vám tákúto škodu.
    Teší nás, že aspoň produkty sa Vám páčili :) Okrem kuriérskej spoločnosti viete do budúcnosti využiť aj služby výdajných miest zásielkovne. Pre momentálnu situáciu sme ich museli len na čas pozastaviť.

Natália z tímu Drogerka

• Odporucam zmenit prepravnu sluzbu, tovar mi nebol stale doruceny, nedbiha telefon, nereaguje ani na sms

Reakcia obchodu Drogerka

ďakujeme za spätnú väzbu. Veľmi sa Vám ospravedlňujem, že ste sa s nami nemohla skontaktovať. Nevieme kde nastal problém, kontrolovala som si hovory/sms, ale bohužiaľ sa k nám nič nedostalo.
    Mrzí nás trošku dlhšia doba dodania, len práve v to obdobie bola kuriérska spoločnosť mimoriadne vyťažená.
    Dúfame však, že s objednanou drogériou ste bola spokojná a ešte nás navštívite :)

Prajem Vám krásny deň :)

• Nedodavaju tovar do 24 hodin ale na objednavku som cakala 14 dni

Reakcia obchodu Drogerka

veľmi ospravedlňujeme sa za dlhé čakanie na balíček.
    Nakoľko som sa nevedela s Vami spojiť zásielka sa odoslala trošku neskôr a dlhšie bola aj v Zásielkovni pripravená k vyzdvihnutiu, čo už ovplyvniť nevieme.
    Dúfame však, že aj napriek tomu ste bola s drogériou spokojná :)

Prajem Vám krásny deň.
    Natália z tímu Drogerka

objednala som persil na 50 prani, 3.65 litra. 3 ks. 1 ks bol dodany ako uvadzaju, no dalsie dva boli o objeme 2.5 litra

Dobrý deň pani Barbora,
    ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Objednala ste si a tiež Vám boli doručené 3 baleniaPersil gél 50 pracích dávok. Výrobca zvyšoval koncentráciu, čím sa zmenila hmotnosť produktu z 3,65l na 2,5l, počet pracích dávok (to znamená koľko krát s pracím prostriedkom Vašu bielizeň operiete) zostal rovnaký. Vám bol vyskladnený 1ks produktu so starou a 2ks produktov s novou koncentráciou pri zachovanom počte pracích dávok;).
    V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať, ideálne hneď po prevzatí zásielky ;).
    Prajeme Vám príjemný deň a zostávame s pozdravom,
    Zuzana z tímu Drogerka

Obchod predáva drogériu z Rakúska, práve preto som objednala dcére plienky, pretože tie z rakúska značky pampers boli kvalitnejšie a neboli vyrobené v Poľsku. Drahšie o 4 Eura ako u nás, hovorím si, čo by človek pre deti nespravil. A aké prekvapenie keď prišli plienky vyrobené v Poľsku. Takto sa robí biznis. Neodporúčam

Dobrý deň pani Lucia,
    ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Náš sortiment neustále rozširujeme, aby si u nás klienti našli všetko, čo potrebujú a nemuseli chodiť do kamenných predajní. Postupne dopĺňame kvalitnú kozmetiku a drogériu zo Slovenska, Česka, Anglicka, Talianska, Chorvátska, Sri lanky, Japonska a iných krajín. Všetky produkty, ktoré dovážame z Rakúska sú na eshope označené rakúskou vlajkou.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie, nikde však nekomunikujeme, že plienky Pampers sú z Rakúska.
    Je nám ľúto Vašej negatívnej skúsenosti.
    Prajeme príjemný deň a zostávame s pozdravom,
    Zuzana z tímu Drogerka.sk

• Baby Wipers 64 fresh clean boli po záruke
    • označenie spotreby: GER 28.05.2016 MADE IN GERMANY/ALEMANIA 2013 11.21

Môj názor:
    Škoda, myslela som si ,že som natrafila na rakúsku, resp. na nemeckú kvalitu.
    Ale zrejme budem nakupovať v DM drogerie, tam majú tiež niektoré výrobky a lacnejšie.

Dobrý deň pani Anabe,
    ešte raz sa aj písomne veľmi ospravedlňujeme za vzniknutý problém.
    Doteraz sa nám nič takéto nestalo, bohužiaľ nie je možné skontrolovať záruku každého jedného produktu pri naskladnení (kontroluje sa vždy 1ks z kartónu). Asi sa k nám daný produkt dostal nedopatrením od dodávateľa. Jedná sa však určite o raritu a ubezpečujem Vás, že sa situáciu v budúcnosti nebude opakovať vďaka zvýšeným kontrolám. Verím, že prijmete ako malé ospravedlnenie a odškodnenie zľavovú poukážku na ďalší nákup s dopravou zadarmo a nezanevriete na náš e-shop, s ktorým, ako ste sama povedala telefonicky, bola doteraz spokojná.
    Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme a želáme príjemný deň,
    Zuzana z tímu Drogerka.

• Strasne dlha dodacia doba