• Rychlost dodania.

Reakcia obchodu Drogerka

ďakujeme za vaše kladné hodnotenie našej online drogérie. Záleží nám na tom, aby ste boli spokojní a tak nás taká spätná väzba vždy poteší. Veríme, že sa stanete naším verným zákazníkom.

Dobrý deň Jana,

• Rýchlosť vybavenia objednávky

Spokojnosť.

Dobrý deň Blanka,

drogerka.sk

• Dobrý sortiment v ponuke a rýchle doručenie.

Dobrý deň Julies,

ďakujeme za vaše kladné podrobné hodnotenie našej online-drogérie, ktoré si veľmi vážime..
    Snažíme sa robiť maximum, aby naši zákazníci boli spokojní s našimi službami a zakúpené produkty splnili ich očakávania.
    Vaša spokojnosť je pre nás totiž veľmi dôležitá.

Marketingový manažér drogerka

• Rychle dodanie

Dobrý deň Patrícia,

Vaša spokojnosť je pre nás totiž veľmi dôležitá.

Marketingový manažér drogerka