Vsetko

• Všetko bolo poriadku

Rýchle dodanie, dobra cena

• Su perfektni

• Perfektná drogéria

Nakupujem tu už dlho veľký výber,výborné ceny,rýchle doručenie.

• Odporúčam
    • cenovo výhodné

• Tovar bol doručený, nepoškodený, kompletný.
    • Dlhá doba dodania tovaru.

Reakcia obchodu DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. 30.4.2024 jste objednal, my jsme 3.5.2024 objednávku expedovali. Na vyřízení máme 2-3 pracovní dny. Bohužel 1.5.2024 byl státní svátek, jinak by objednávka byla odeslána dřív.

S pozdravem Žaneta Zichová

Úžasná drogéria,s bohatou škálou produktov,skvelá komunikácia a rýchlosť dodania produktov.Velmi rada tu nakupujem, odporúčam navštíviť túto super drogeriu

tovar prišiel dobre zabalený a v poriadku. Výborná komunikácia a rýchle dodanie. Spokojnosť

• rychle dodanie, vsetko v poriadku

Majú skoro všetko a vo výborných cenách, moju obľúbenú voňavku som donedávna vedela kúpiť jedine vo VMD. V tomto e-shope nakupujem už roky a stále majú rovnako skvelé služby. Sú spoľahliví a pracujú rýchlo - v nedeľu som poslala objednávku a v piatok som už mala tovar doma. Dá sa vybrať spôsob doručenia aj spôsob platby tak, aby to vyhovovalo všetkým. Rozhodne odporúčam.

dobra cena

Všetko OK

Vynikajúci a lacný obchod tovar rýchlo doručeny

Super

• Výhodné ceny za rovar

Na základe posledných negativnych recenzií som trošku zvažovala, či mám z obchodu objednať. No keďže mal aj veľa pozitívnych recenzií, dala som tomu šancu. A neľutujem. Áno, dodanie nie je ako v Notine na druhý deň. Ja som objednala v piatok večer, do pondelka sa s tým logicky nerobilo nič. A v piatok o týždeň mi bol tovar doručený. Treba s tým počítať, že dodanie je z Čiech a pochopiteľne je aj dlhšie. Tovar mi bol doručený bez problému, všetko zabalené vo fólii. Za mňa spokojnosť. Ak vám tovar nesúri a viete si ten týždeň naň počkať, odporúčam objednať z tohto obchodu. Ceny porovnateľné nižšie a velký výber.

• OK

• Extrém dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel došlo k nárustu nemocnosti na eshopu.
    Nebylo v našich silách sehnat náhradu. Už jsme udělali opatření aby se situace neopakovala. Věříme, že další objednávka bude včas doručena.

S pozdravem Žaneta Zichová