• Odporúčam
    • cenovo výhodné

• Tovar bol doručený, nepoškodený, kompletný.
    • Dlhá doba dodania tovaru.

Úžasná drogéria,s bohatou škálou produktov,skvelá komunikácia a rýchlosť dodania produktov.Velmi rada tu nakupujem, odporúčam navštíviť túto super drogeriu

tovar prišiel dobre zabalený a v poriadku. Výborná komunikácia a rýchle dodanie. Spokojnosť

• rychle dodanie, vsetko v poriadku

Majú skoro všetko a vo výborných cenách, moju obľúbenú voňavku som donedávna vedela kúpiť jedine vo VMD. V tomto e-shope nakupujem už roky a stále majú rovnako skvelé služby. Sú spoľahliví a pracujú rýchlo - v nedeľu som poslala objednávku a v piatok som už mala tovar doma. Dá sa vybrať spôsob doručenia aj spôsob platby tak, aby to vyhovovalo všetkým. Rozhodne odporúčam.

dobra cena

Všetko OK

Vynikajúci a lacný obchod tovar rýchlo doručeny

Super

• Výhodné ceny za rovar

Na základe posledných negativnych recenzií som trošku zvažovala, či mám z obchodu objednať. No keďže mal aj veľa pozitívnych recenzií, dala som tomu šancu. A neľutujem. Áno, dodanie nie je ako v Notine na druhý deň. Ja som objednala v piatok večer, do pondelka sa s tým logicky nerobilo nič. A v piatok o týždeň mi bol tovar doručený. Treba s tým počítať, že dodanie je z Čiech a pochopiteľne je aj dlhšie. Tovar mi bol doručený bez problému, všetko zabalené vo fólii. Za mňa spokojnosť. Ak vám tovar nesúri a viete si ten týždeň naň počkať, odporúčam objednať z tohto obchodu. Ceny porovnateľné nižšie a velký výber.

• OK

• Extrém dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel došlo k nárustu nemocnosti na eshopu.
    Nebylo v našich silách sehnat náhradu. Už jsme udělali opatření aby se situace neopakovala. Věříme, že další objednávka bude včas doručena.

S pozdravem Žaneta Zichová

Pravdu povediac neviem kupoval som prvý krát. Ale čo sa týka výrobku neviem čo ma čaká.Je to spletenec čudne vyzerajuci možno pod plamenom zapalovača sa staví konec ale ak na konci spravím uzlík aby neprešiel okom uchytu vskrutkovanom do latky upevnenej do steny, bude dobre.To sa ešte uvidí pri testovaní v pratickej montáži.Ale taký material som nečakal podla obrázku na stránke pri výbere.

• Všetko OK

Dobrá drogéria, dobré produkty, relatívne dobré ceny, rýchle dodanie.

• Rýchlosť, výborný sortiment

Majú produkty od Alpy, amiku zvlačnujucu a vyžívajúcu, ktorá nieje dostupná v bežných sieťach drogérii na Slovensku,

• Dobrý výber
    • Dobré ceny

Maximálne profesionálny prístup

• Super našiel som čo som potreboval zohnať
    • A rýchlo