Tovar nebol doručený, žiadne informácie o stave dodávky . Objednával som 17.12.2108. Do 4.1.2019 mi tovar neprišiel.

• nie je dodaný

Moje sklamanie je motivované tým, že objednal som si tvar obalu presne taký aký máte na obrázku a prišiel iný. Ide o doplnenie zbierky. Nie som spokojný.

Možný pouze bankovní převod, z českého účtu se nepovedlo, jinou variantu eshop nepřipustil

• Dobre ceny
    • Ziadny darcek k objednavke som nedostal

Nedokazali dorucit objednavku na zadanu adresu. Uzavreli to ako nedorucene. Ale doposial mi nevratili ziadne peniaze. Kaslat na tie prachy, ale toto by som uz dnes ani na Slovensku necakal. Velmi neprijemne prekvapenie.

• Doba dodania.

Na Vianoce objednávajte už v lete.

• Prijateľné ceny
    • Na stránke bolo avízované, že tovar je na sklade. V skutočnosti je neznámo kde.

Ak budete aktualizovať stránku a budete uvádzať pravdivé údaje, potom obchod rád odporučím

Nie som si isty pravostou kupeneho alkoholu konkretne Dictador 12 .

• speciální edice rumu
    • doprava co ČR je drahá, platil jsem za FedEx ale dovezla to jakási jiná společnost po dvou týdnech, trasování vůbec nefungovalo

zboží nakonec přišlo, ale trvalo to neskutečně dlouho a bylo to doručeno jinou firmou než byla vyčíslená (mimochodem velmi drahá) doprava

• ponúka tovar ktorý nemá na sklade a ani n ie je pre neho zabezpečený!!!

pozor ponukajú veci, ktoré nemajú

• Sortiment.
    • Popis tovaru nezodpovedá skutočnosti. Destilát nie je 100% destilát.

Výborný výber, oceňujem najmä sortiment darčeky. Obchod by mal popracovať na popise produktov.

• osobné vyzdvihnutie neskutočne dlhé, cez 10 ludí to islo a tristorokov trvalo kym vystavili fakturu, firma zombikov, neodporucam navstivit tento obchod ak mate zivot pred sebou, lebo ho tam stratite

Ak mate dost casu a trpezlivosti, mozte si ist aj osobne vyzdvihnut...mozno dorucenie postou by bolo rychlejsie :)

• ?
    • tovar som nedostal, na mailovu komunikaciu nereagovali

mam rozpacity dojem - tovar nemám, na mail som nedostal odpoved

• Krby dodali čo som objednal tak je OK.

Ponúkajú aj tovar, ktorý vyzerá ináč na fotke na webe a ináč v skutočnosti. Objednal som 3 l vodku a dodali mi 3 l vodku, ale vo flaši ktorá ide dobarového stajana hore dnom a tak aj nálepku vignetu má na flaške naopak - mal som len starosti s vrátením tovaru.

• vyssie spomenute:
    • prisiel mi iny ovar ako som si objednal, prisla mi ina faktura s tovarom ako na mail, obchod nereagoval na maily, po telefonate som zistil ze mail pravdepodobne este ani nevidela a s prislubom ze sa mi do pol dna ozve som musel znova po 4 pracovnych dnoch volat...

• tovar bol doruceny na zlu adresu.
    • Dobry den dnes mi bola dorucena objednavka. Objednaval som to ale na inu adresu.
    • A mate to v emaily :Dobrý deň, pavol maxincak,
    • ďakujeme Vám za nákup v našom internetovom obchode. Teší nás, že ste si vybrali práve nás a urobíme všetko pre to, aby sme Vás nesklamali.
    • Tento e-mail je potvrdením, že sme Vašu objednávku prijali a začíname ju spracovávať. Hneď ako bude vybavená a bude pre Vás pripravená / odoslaná, pošleme Vám ďalší e-mail.
    • Napriek našej snahe doručovať všetok objednaný tovar čo najskôr, vybavovanie Vašej objednávky sa môže predĺžiť podľa aktuálnej dostupnosti u našich dodávateľov. O vyexpedovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom aj SMS správou. V prípade problémov s dostupnosťou produktov alebo prekročenia dodacej lehoty Vás budeme kontaktovať. Aktuálny stav vybavovania Vašej objednávky si môžete kedykoľvek pozrieť po prihlásení na www.drinkcentrum.sk.
    • --------------------
    • Čislo Vašej objednávky: 11338
    • (Ak nám pri akejkoľvek otázke ohľadom Vašej objednávky uvediete aj toto číslo, uľahčí nám to prácu.)
    • Dátum a čas prijatia objednávky: 12.2.2015 11:41
    • Objednaný tovar:
    • 1 ks FC Barcelona Rosado 12% 0,75l, volume: 0,75l (Cavalló Graula S.L.); 11,53 EUR; Dostupný ... 11,53 EUR
    • 1 ks FC Barcelona Tinto Crianza 13% 0,75l, volume: 0,75l (Cavalló Graula S.L.); 11,53 EUR; Dostupný ... 11,53 EUR
    • Poštovné: 4,90 EUR
    • Spôsob doručenia: Kuriérska služba DPD
    • Spôsob platby: Sporopay
    • Celková suma: 27,96 EUR (vrátane DPH)
    • Adresa na doručenie:
    • Anton Maxincak
    • dulova ves 196
    • kokosovce
    • 082 52
    • Slovenská republika
    • tovar dosiel na fakturacnu adresu.

Mal som staznost ani sa nehodlaly vyjadrit na moj email ....

• nedostatocna komunikacia.
    • objednavka bola zrusena takym sposobom, ze mi prisiel akurat mail, ktory oznamoval, ze sa status objednavky zmenil na "uzavreta" bez dalsieho vysvetlenia.
    • ked som volal do obchodu, tak mi tvrdili, ze mi posielali aj vysvetlujuci email, ktory som nedostal. hovorili, ze tovar sa neda zohnat. argumentovali meniacimi sa cenami

treba davat pozor na to, co si objednavate.
    mozno bezne dostupne veci su ok, ale nieco specialnejsie moze byt problem

Neodporucam. Tovar mi nebol dodany kompletne. Ziadne vysvetlenie, nic.

• Ponukate super peknu webovu stranku.....
    • Komunikacia mailom nefunguje

Objednal som si tovar do Nemecka kde byvam.
    Nato prisiel Mail ze to nefunguje.
    OK.... moja odpoved bola na mail ze nech mi to poslete k mojej svokre do Prievidze...

Aka prisla odpoved? Objednavku ste uzavreli a tym padom si mozem fukat praskovi cukor...

Buc si necitate maili, alebo nechete zakaznikov... jedno z toho urcite.. rad vam zaplatim ale keby bolo za co?! KOmunikacia mailom nefunguje... skuste to vylepsit. MOja objednavku este stale nemam!

Bc. Walter Barlok
    Tel. 00491715040399