• Neseriozne jednanie zo strany obchodu

Po vytvoreni objednavky prislo oznamenie "Zajtra Vam bude dorucena objednavka c. ..."Na druhy den rano "Dnes Vam bude dorucena ojednavka c. ..." Cely den som cakal na kuriera a nic.Po telefonate do Drinkcentra mi pracovnicka oznamila ze dnes mi nic nedorucia,ale oni za nic nemozu to system a dorucovacia spolocnost...Tak sme sa dohodli kedy budem doma,ze mi zasielku dorucia.Samozrejme kurier sa ozval ked som doma nebol.Az po osobnom dohovore s kurierom sa mi podarilo po troch dnoch k zasielke dostat. Keby to nebolo k vianociam tak sa na to vy..,ale inokedy som to riesit nemohol.Okrem ineho pracovnicka s ktorou som komunikoval sslubila nejake dobre odskodne-dodnes cakam,cucam si prst a spominam na uzasny nakup v Drinkcentrum. Neviem za co dostal obchod zlate ocenenie asi si tam posielaju sami kaladne hodnotenia namiesto toho aby robili to co treba.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Prijmite naše ospravedlnenie za nepríjemnosti pri doručovaní Vašej objednávky. Nielen kladné hodnotenia našej práce, sú pre nás prínosné. Veríme, že si v našom e-shope ešte vyberiete a zároveň, Vám budeme mať možnosť poslať Vám vhodný darček ( uveďte do poznámky ). Ďakujeme. Drinkcentrum

• K rumu som nedostal miniaturku zdarma. Ked som ju ziadal, podla nich akcia skoncila (aj ked na stranke bola stale aktualna) a miniaturky nemaju (maju ich skladom, ale predavaju oddelene). Ked som to reklamoval, tak ich odpoved bola klamstvo. Drinkcentrum.sk stacilo sa ozvat pred odoslanim ze nemate to co som si objednal a objednavku stornovat, alebo odoslat s mojim suhlasom. Ale klamat v odpovedi na reakciu zakaznika je uplne ubohe.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

Ďakujeme za Vašu pripomienku. Ospravedlňujeme sa za uvedenú skutočnosť. Uznávame, že informácia o vypredaní zásob bola na stránke aktualizovaná neskôr. Je nám ľúto, že sme Vám nevyhoveli.
    Ďakujeme

• spolocnost Drinkcentrum nema ziadne pravo sa nazyvat obchodom..
    • ciste klamstvo a podvod..!!
    • whisky Talisker ktoru som ZAKUPIL a ZAPLATIL 6.AUGUSTA..!!
    • na stranke bola prezentovana ze je na sklade a dodaju do 2 DVOCH DNI..!!
    • do DNES t.j. 26.8.2020 mi NEBOLA DORUCENA..!! pricom nikto nijako ma nekontaktoval napriek uvedenenemu kontaktu..!!
    • prave naopak zverejnim tento fakt na socialnych sietach aby som varoval
    • potencialnych zakaznikov pred nakupom v Drinkcentrum..!!
    • PB.

• Nemam ani tovar ani peniaze. Preslo 10 dni od objednavky.

Amaterizmus.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

Dobrý deň, prijmite, prosím, naše ospravedlnenie. V spolupráci s prepravnou spoločnosťou sme sa snažili urobiť všetko pre to, aby Vám bola zásielka doručená. Je nám ľúto, že sme Vám nevyhoveli. Uhradenú finančnú čiastku sme Vám poukázali na účet.
    Ďakujeme

• Otvorená fľaša. V balíku rozliaty obsah.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

prijmite prosím naše ospravedlnenie za nepríjemnú skúsenosť.
    Zákazník, ktorému je doručená poškodená zásielka ju môže od kuriéra odmietnuť prevziať.
    Ak poškodenie nie je zreteľné pri zatvorenej zásielke, vždy je možná reklamácia u odosielateľa.
    Ďakujeme

• Otrasna doprava a nedodrzanie terminu dodania

• Nízke ceny

Objednávku som uskutočnil už cca. pred 10 dňami a obchod sa mi nijakým spôsobom od potvrdenia objednávky neozval. Platba za tovar mala byť na dobierku. Tovar nedošiel.

• Objednal som si tovar pred vianocami a nedorazil mi doteraz, musel som si objednať nový tovar, a ako darček odznak, to je hamba. ked nakupujem u vá s za niekoľko sto eur ročne.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

dovoľte, aby sme reagovali na Vašu pripomienku. Je nám ľúto, že sme Vám nevyhoveli. V predvianočnom období, kedy ste si vytvárali objednávku sa nám nepodarilo zabezpečiť požadovaný tovar.
    Prijmite, prosím, naše ospravedlnenie.

Objednala a vopred som zaplatila za tovar, o ktorom bolo na stránke písané, že do 3 dní ho budú mať na sklade za 86 Eur.
    Druhý deň mi došiel z obchodu e-mail, či som ochotná akceptovať čakaciu dobu aspoň 10 dní a VYŠŠIU cenu.
    Tak som samozrejme objednala tovar z iného obchodu a celú objednávku zrušila.

Reakcia obchodu Drinkcentrum.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Dovoľte, aby sme reagovali na Vašu pripomienku. Koňak GODET COGNAC XO TERRE GBX 40% 0,7L je exkluzívny tovar. Dlhšie obdobie nebol pre našich zákazníkov dostupný. Naši overení dodávatelia ho nemali k dispozícii. V takýchto prípadoch sa snažíme tovar zabezpečiť v čo najkratšom čase, za optimálnu cenu na európskom trhu. Je nám ľúto, že sme Vám nevyhoveli.

• Měsíc od objednávky, nakonec ani nebude doručena :)
    • Že prý vrátí peníze, už to trvá týden a pořád je nemám :)

Objednal som si a zaplatil 2 kartóny a po troch dňoch som dostal odpoveď , že mi to za tu cenu nevedia dodať a cena je o 2,5€ na fľašu vyššia.
    Tak ale platbu mi samozrejme vrátili späť.

• Dobrý výber a ceny
    • Dodanie tovaru

Obchod som si vybral aj kvôli garantovanemu doručenie do 24 hodin, čo sa mi neosvedčilo.
    Ak chce predajca aj naďalej GARANTOVAT dopravu do 24 hodín, tak by si mal nájsť zodpovednejšieho partnera na doručovanie zásielok

• Zavádzajú zákazníka
    • Na sťažnosť vôbec nereagujú

Je ťažkopádne, keď obchod sa uchyľuje k nekalým praktikám. Obchod deklaroval pri objednávke nad určitú sumu hodnotný darček (deň pred objednávkou to bola nejaká liehovina 0,5 l). Pri dodaní žiaden darček sa nekonal, obchod priložil reklamné pero a reklamný odznak, ktoré prikladajú ku každej objednávke a ktoré putovali rovno do koša. Ak sám obchodník niečo ponúka a následne obabre zákazníka, nevidím dôvod prečo by to neurobil aj v inom smere (zlé dodanie, nevrátenie peňazí a podobne). A s takýmto obchodníkom nemá zmysel pokúšať šťastie, kedy obabrú vo väčšom. Samozrejme , na sťažnosť žiadna odozva.

Neschopnosť obchodu vybaviť objednávku a odoslať ju v piatok poobede.

• Odpisovanie na emaily neni ich silná stránka.

• slubuju dodavku do 2 dni na tovar na sklade a je to 9 dni a nic som nedostal

• dodanie do CR trva dlhsie ako 2 tyzdne
    • kurier vam zavola 5 minut pred domom, ze vam doviezol produkt, ak nie ste doma, mate smolu, produkt sa vracia naspat

• O niečo nižšie ceny ako konkurencia
    • Tovar nemajú skladom ani u externého dodávateľa.
    • Ponúkajú tovar za cenu, za ktorú ho v konečnom dôsledku nevedia dodať spotrebiteľovi.

Tovar nebol doručený v dohodnutý termín vo štvrtok ale doručili ho na druhý týždeň v stredu.

• Tovar bol značne poškodený, vyliaty obsah...celkovo som si myslela,že to bude na lepšej úrovni.... celý destilačný prístroj je iba voľne položený,takže hrozí veľké percento poškodenia,čo sa aj stalo...