• originalita
    • možnosť individualizácie darčeka nápisom
    • komunikácia obchodu
    • serióznosť
    • rýchlosť a spoľahlivosť (žiadaná najmä pri daroch)

• tovar príde domov, možno si po dohovore vybrať žiadaný tovar, ktorý vidno aj na obrázku

Na tovar som cakala cele dva tyzdne. A ked mi dorazil anjel, ktoreho som si objednala, bol zlomeny !!!!! MAXIMALNE NEODPORUCAM !!!!!

Dobrý den paní Benešová,

Z týdnu jste vytvořila 2 týdny. Proč prosím? (Časové trasování přepravce níže.)
    Nepožádala jste o výměnu poškozeného zboží? Proč prosím?

Data přepravce:
    Vaše obj. byla přijata V SOBOTU [Objednávka #6668] (6. 3. 2021) dle systému eshopu
    Vaše obj. byla odeslána už V PONDĚLÍ, TZN. HNED PRVNÍ PRACOVNÍ DEN PO SOBOTĚ! 08.03.21 210100267 Z 405 3705 432 Lubica Benesova SK Slovenská pošta HD Soly Europe s.r.o. drevene-darceky.sk 29,66 EUR
    tzn. ODESLÁNÍ OKAMŽITĚ, už to ani rychleji nešlo!

Chyba ale nastala, že jste měla jinou dodací adresu než fakturační, což jsme bohužel přehlédli. Ano naše chyba, upřímně se omlouvám, lidský faktor selhal. Přehlédnutí v tom množství objednávek se snahou obratem odeslat. Požádali jsme přepravce ještě ten den v PONDĚLÍ o přesměrování adresy. Prý to není problém. Ale byl. Balíček se začal toulat, to už jsme ale nemohli registrovat.

15. 03. 2021 12:51:28 Výdej zásilky příjemci , info ze systému přepravce. Tzn. přesně za týden. NE o 2 týdny, jak píšete, vše je v systému vidět.

To že přišel anděl asi s ulomeným křídlem se může stát, balíčky jsou zatíženy po cestě, je s nimi házeno a andělé jsou křehké zboží. Navíc u SK pošty doba dodání není krátká. Doporučuji spíše přepravce či výdejnu zásilkovny, ti fungují rychle a perfektně. Jezdí k nám SK řidič GLS, protože jsme na hranici a balíky dodávám v 99 % do druhého dne!!!

Už se nám stalo, že přišlo rozbité zboží, obratem pošleme nové zboží. Ano, musíme ještě lépe balit křehké zboží. Omlouvám se. Proč jste ale nenapsala ohledně poškozeného anděla, prosím? Nehandrkujeme se. Bereme naši práci jako službu a poslání, nejen živobytí.

Mrzí nás tak zbytečné veřejné polopravdivé odsouzení paní Benešová.
    Avšak přeji Vám vše dobré.

Solařík R.
    www.drevene-darceky.sk
    majitel

• Príjemná komunikácia

Celkove odporúčam,výhodné ceny a špeciálny tovar,ktorý bežne v obchodoch nevidieť.

Som velmi spokojna s tovarom aj rychle dodanie odporucam

• Ústretoví, milí, rýchli, spoľahliví

Su užasne a velmi prakticke pre detičky som velmi spokojna a su velmi pekne a kvalitne.

• rýchla doba vybavenia, super tovar, rýchlo dodaný. Spokojnosť

• Prišlo poškodené

Nevyhoda

• Kvalita tovaru

• prehľadná stránka
    • rýchle doručenie
    • kvalitné výrobky, hlavne tie z dreva
    • starostlivo zabalený tovar

• Rychlo dostala som. Super darcek ****

• Velmi ochotny, ferovy pan majitel (resp.osoba, s ktorou som komunikovala), vyborny pro-zakaznicky pristup.

Rýchle doručenie. Objednané produkty prišli v poriadku a zodpovedali fotografiám na stránke obchodu aj popisom.

som bol spokojní ale ocakaval som ze to bude vypalene na tom dreve a nie nalepene na drevo a bolo to rozlepene museli sme to zlievat tak si myslim ze to bolo dost predražene a do dvoch dni mi to neprišlo ale ja som zaplatil zato ze to bude prontne poslane asi tolko ktomu dakujem

Reakcia obchodu www.drevene-darceky.sk

1. Ta plocha, na které byl text je originální od výrobce. Není extra nalepená. Podle délky textu jsme se rozhodly to dát na tohle místo, místo na dveře, kde je další světlá plocha. Na tmavé ploše produktu by text nebyl příliš vidět. 2. Tento kamion je jinak velmi křehký a budeme balit ještě lépe, aby nedošlo díky přepravcům k případným drobným odlepení, jak se balíky zatěžují při přepravě. 3.Týden zpět provozovatel našeho eshopu přesouval eshop na nový rychlejší server a ztratili se nám tam některé funce v eshopu, proto jsme nezjistili, že máte placené přednostní dodání, až teprve dnes. Už je to opraveno. Jezdí k nám slovenský přepravce GLS, proto opravdu dodáváme do dvou dnů, pokud se nejedná o složitější výpal. Proto Vám rádi 2,00 Eura vrátíme. Pošlete prosím číslo účtu. Děkujeme za recenzi. www.drevene-darceky.sk

• Vašu objednávku vybavia podľa želania. V prípade potreby niečo doplniť a včas požiadate o opravu, s ochotou zariadia.

děkujeme :-)

• Rýchly super