• tovar prišiel veľmi rýchlo
    • krištál nezabezpečený proti nárazom o konštrukciu počas prepravy, prišla hrkálka

Na tovar som cakala cele dva tyzdne. A ked mi dorazil anjel, ktoreho som si objednala, bol zlomeny !!!!! MAXIMALNE NEODPORUCAM !!!!!

Reakcia obchodu www.drevene-darceky.sk

Dobrý den paní Benešová,

Z týdnu jste vytvořila 2 týdny. Proč prosím? (Časové trasování přepravce níže.)
    Nepožádala jste o výměnu poškozeného zboží? Proč prosím?

Data přepravce:
    Vaše obj. byla přijata V SOBOTU [Objednávka #6668] (6. 3. 2021) dle systému eshopu
    Vaše obj. byla odeslána už V PONDĚLÍ, TZN. HNED PRVNÍ PRACOVNÍ DEN PO SOBOTĚ! 08.03.21 210100267 Z 405 3705 432 Lubica Benesova SK Slovenská pošta HD Soly Europe s.r.o. drevene-darceky.sk 29,66 EUR
    tzn. ODESLÁNÍ OKAMŽITĚ, už to ani rychleji nešlo!

Chyba ale nastala, že jste měla jinou dodací adresu než fakturační, což jsme bohužel přehlédli. Ano naše chyba, upřímně se omlouvám, lidský faktor selhal. Přehlédnutí v tom množství objednávek se snahou obratem odeslat. Požádali jsme přepravce ještě ten den v PONDĚLÍ o přesměrování adresy. Prý to není problém. Ale byl. Balíček se začal toulat, to už jsme ale nemohli registrovat.

15. 03. 2021 12:51:28 Výdej zásilky příjemci , info ze systému přepravce. Tzn. přesně za týden. NE o 2 týdny, jak píšete, vše je v systému vidět.

To že přišel anděl asi s ulomeným křídlem se může stát, balíčky jsou zatíženy po cestě, je s nimi házeno a andělé jsou křehké zboží. Navíc u SK pošty doba dodání není krátká. Doporučuji spíše přepravce či výdejnu zásilkovny, ti fungují rychle a perfektně. Jezdí k nám SK řidič GLS, protože jsme na hranici a balíky dodávám v 99 % do druhého dne!!!

Už se nám stalo, že přišlo rozbité zboží, obratem pošleme nové zboží. Ano, musíme ještě lépe balit křehké zboží. Omlouvám se. Proč jste ale nenapsala ohledně poškozeného anděla, prosím? Nehandrkujeme se. Bereme naši práci jako službu a poslání, nejen živobytí.

Mrzí nás tak zbytečné veřejné polopravdivé odsouzení paní Benešová.
    Avšak přeji Vám vše dobré.

Solařík R.
    www.drevene-darceky.sk