Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Neodporúčam - nie na základe kúpy, ale prístupu k zákazníkovi. Informovala som sa na toper (vrchný matrac) , odpoveď - "nemáme, neviem" - nepríjemná ženská na linke, ktorú všade uvádzajú ako VOLAJTE!!!! Radím vám NEVOLAJTE!!! Takto sa so zákazníkom nehovorí.... S DORMEOM som skončila.

  • Dormeo neodporúčam. Objednali sme si matrace, zaplatili 1500 eur a nakoniec ich ani nevyrobili. Peniaze nám vrátia vraj do 14 dní, avšak nestalo sa tak.

  • Po mesiaci od objednania a zaplatenie matraca s garantovanou dodávkou do +-týždňa sa nič nedialo, po telefonickej urgencii som to vzdala s vidinou okamžitej vrátenej platby. Po ďalšom týždni veľkého nič volám zase. Vraj peniaze vrátia do 14 dní. Čiže… Štúdio Moderna mi na poldruha mesiaca doslova ukradlo 5 stovák a bez slova ospravedlnenia ich drží ďalej. Dávajte si pozor, sú to šmejdi!

    • Vrátili vám nakoniec peniaze?

  • S matracov som nadmieru spokojný a to je tak všetko pozitívne. Žiaľ mám veľmi nepríjemnú skúsenosť z týmto e-shopom nakoľko som musel produkt reklamovať a požiadať o vrátenie peňazí , ale stala sa nepríjemnosť na strane predávajúceho a zreklamovali mi zlú objednávku z rozdielom cca 100€ nakoľko som to okamžite oznámil bolo mi sľúbené že nedorozumenie bude čo najrýchlejšie vybavené a peniaze mi pošli naspäť stým že má informuje ešte ich kolegina ktorá to bude mať na starosť. Je 11.01 a oznámena chýba im bola 15.12 tak doteraz mi nebolo podané žiadne stanovisko a ani peniaze nevratene stým keď zavolám my je vždy povedané to isté že má kontaktujú do dvoch dní naposledy som volal s pánom ktorí mi to povedal 7 dní dozadu na to sa do údajných 2 dní neozvali som bol nútený zas a zas volať . Dnes mi samozrejme bolo povedané viac menej to isté 'kolegina sa čo najskôr ozve ' . Stále čakám je pravda že s produktom som spokojný ale tak tiež že od toho predajcu som kupoval naposledy ....

  • Objednala som si povrchový matrac avšak potrebovala som ho vymeniť kvôli veľkosti. Všetky potrebné úkony som dodržala, výmena však neprebehla ako sľubujú do 14dní , ani do 30dní , ani 45 dní .....čakám márne. Telefonicky sa vyhovárajú na inventúru, že majú toho moc a podobne a stále opakujú to isté. písomne pani garantovala výmenu a preplatenie poštovného ....nič z toho sa neudialo, nakoniec už ani nekomunikujú a to som si priplatila členstvo! Obávam sa či ešte niekedy dostanem svoje peniaze späť.

  • Po vyše 3 týždňoch od vytvorenia objednávky a zaplatenia vopred mi bolo povedané že matrac nie je dostupný. Nikdy viac táto spoločnosť.

  • Recenzie na ich strankach musia byt len pozitivne. Negativne mazu. Hanba ....

  • Moja kôp:
    Reklamácia=
    Dodací list č.: SK1917022724.
    Žiadam o výmenu zakúpeného matracu: DO OBOJSTRANNÝ MATRAC IMEMORY SILVER 4V1 85x195.
    Dôvod reklamácie:
    1., Zapácha stuchlinou = plesnivosť.
    2., Pravdepodobne výrobná vada = obal = fólia nebola správne zažehlená (zistené pri rozbalení).
    3., Aj po 5 dňoch vetrania na čerstvom vzduchu, matrac stále zapácha = možné zdravotné riziko!
    ----------------------------------------
    Poslali mi ďalší matrac = smrdí (hnusne).
    Dnes 17.4 som sa vrátil z nemocnice, po operácii pruhu,
    Ktorý som si privodil pri zbalovaní matraca.
    Snáď si nemyslia že zopakujem tú istú tortúru.

    NEODPORÚČAM !!!