• Objednávku obchod zrušil a do dnešného dňa mi peniaze nevrátili. Na mail neodpovedajú, telefón majú "dočasne nedostupný"

je to neseriózna firma, nekomunikujú, neodpovedajú, tovar mi nedodali a peniaze majú na účte už 2 mesiave,myslím, že nie som sama s týmto pocitom

Tovar mal býť dodaný 7.5.2020 do dnes nieje dodaný.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Tovar velmi nizkej kvality, zameny nevhodne vzhladom na akost zameneneho produktu, prevazuje import z Polska, ovocie (pomarance, jablka, citrony) znehodnotene, dotlcene, plesnive, 3. akost. Nevhodne balenie v krabici - na ovoci nahadzane balenia mineralky, zla manipulacia. Dodavka meskala 3 dni, ziadne avizo o meskani, neodpovedanie na emaily, nulova spatna vazba, tazka dostupnost cez tel. kontakt. Zla komunikacia. Nizska uroven prepravy, spolocnost nedisponuje chladiarenskym autom. Neodporucam vobec.

Dlha čakacia doba a na konci objednávka nedošla.

• Posielajú pokrivené konzervy
    • Keď požiadate o zmenu v objednávke, povedia áno, ale nespravia

Objednal som si veľa konzerv. Boli dodané, ale 2/3 z nich sú pokrivené. Niektoré sú pokrivené až tak veľa, že je takmer nemožné, aby k tomu došlo počas prepravy obchod-zákazník. K takému pokriveniu muselo dôjsť už pri manipulácii v skladoch, kedy sú konzervy na paletách a pôsobia na seba ťažkou váhou. Z toho usudzujem, že ide o zostatkový resp. akciový tovar, ktorý nepredala nejaká kamenná predajňa, tak vám to Slovák nehanbí zabaliť do krabice a predať bez nejakého upozornenia, mačka vo vreci. Nakoľko pokrivené konzervy nekonzumujeme, tak ich budeme postupne otvárať a vysypávať do kompostu, v hodnote asi 70€.
    V objednávke som akceptoval dlhú čakaciu lehotu, lebo to mi nerobilo problém, a ešte na začiatku som ich požiadal o zmenu v objednávke - vymeniť niektoré produkty kvôli chybne uvedenému zloženiu (zloženie na stránke nesúhlasí so zložením na produkte) - ešte raz zdôrazňujem, že o požiadavka o výmenu prebehla pár týždňov pred odoslaním tovaru. V obchode zmenu akceptovali, ale vo výsledku to nedodržali a poslali mi pôvodný objednaný tovar. Po tejto skúsenosti tu už nikdy nenakúpim.

• prehladný obchod, pestrý sortiment
    • dlha doba dodania

Na stránke bol dátum doručenia - dosť neskorý a kým som dokončila objednávku bol dátum doručenia až takmer o 2 mesiace.
    Teda objednávka zo 16.03.2020 bude možno doručená až 13.05.2020.
    A to po zaplatení za tovar vopred aj za skoré doručenie.

Mám iba skvelé skúsenosti a som veľmi spokojná..

• všetko na jednom mieste

Vynikajúci obchod, nakupujem tu často. Velmi som ocenila donášku čerstvých a mrazených potravín po celom východnom Slovensku. Sortimentom a rýchlosťou dodania (do 24 hodín) je tento obchod naozaj jedinečný

• tovar v poriadku
    • dodanie podľa dohody

3 produkty z 10 neboli dorucene. Bez akehokolvek upozornenia, ci ospravedlnenia. Nakolko zasielka bola Vianocny darcek, bonboniera a salonky predstavovali podstatnu cast balika.

• Super jednanie a rychle dodanie a to uz viackrat.Spokojnost.

celkova spokojnost, vsetko prebiehalo ako ma.

• prakticke nakupy potravin cez internet
    • vacsi sortiment

• všetko na jednom mieste a hlavne bez chodenia po obchode

pre mňa je to veľmi veľká výhoda

Som spokojná

• Veľký výber
    • Žiadna

Napriek vyobrazeniu tovaru, my bola objednávka zrušená, pretože tovar už nie je možné zakúpiť. Myslím, že takéto produkty by sa mali stiahnuť z internetových obchodov. V opačnom prípade to vyzerá na zavádzanie zákazníka. Viem o com hovorím, sam pracujem roky v obchode a nie je to príjemné, keď k niečomu podobnému dôjde. Ale nakoniec všetci sme ľudia, a všetci robíme chyby. Želám veľa zdaru.

• - dostala som tovar, ktorý som si neobjednala, peniaze mi doteraz nevrátili
    • - pri posielaní tovaru späť nemali na stránke uvedenú adresu na vrátenie ani žiadny reklamačný formulár