• Skvelé ceny a nemožnosť dodania tovaru - to by mohol mať obchod každý baran!

Moje skúsenosti: Najlepšia cena na tovare, no po niekoľkých týždňoch mi obj. zrušili, lebo nevedeli tovar dodať! NO HRÚZA!!!!

• ponukajú tovar ktorý nemajú

Dostupnost 3-7dni nerealna, ale skor si myslim ze uz nedokazali zabezpecit ponukanu cenu.

• Ponuka tovar, ktory nevie zabezpecit. Tento isty tovar som obratom dostal zineho eshopu

Reakcia obchodu Dolceshop

K nedostupnosti tovarov sme sa už viackrát vyjadrili, že nevieme ovplyvniť vypredanie tovaru ktorý je v obmedzenom množstve, hlavne v predvianočnom období. Zákazníkov však o tom vždy informujeme. Ďakujeme za pochopenie. Dolceshop.

• Tovar mi prišiel poškodený, čo som si však všimla až ked som ho odbalila, kedže to bola chladnička zabalená v polystyréne, odbalila som ju až ked sme sa presťahovali do noveho bytu, po odbaleni ma čakalo nepríjemné prekvapenie. Chladnička bola z dvoch stran obitá, akoby do nej niekto búšil kladivom.

Reakcia obchodu Dolceshop

Je nám ľúto Vašej skúsenosti, no zákazníkom na naších stránkach doporučujeme si tovar pri prevzatí skontrolovať.V prípade, že si tovar skontrolujete a je poškodený vieme to reklamovať u prepravcu a veci riešiť, no toto je potrebné spraviť ešte v deň prevzatia zásielky. Po mesiaci od dodania sa bohužiaľ s nami prepravca nebude ani baviť.

S pozdravom Dolceshop.

• šíroký sortiment, cena
    • nedostupnosť objednaného tovaru

objednať si môžu, no to ešte neznamená, že aj tovar dostanú

• nie su to obchodnici, ale vztahovacni chlapci

Reakcia obchodu Dolceshop

Vážený giussepe, ak už píšete nejaké negatíva, prosím uveďte aj podrobnosti aby sme sa mohli vyjadriť aj my. Dostali ste od nás dodatočnú zľavu z ceny tak naozaj nepoznáme dôvod Vašej nespokojnosti.
    S pozdravom tím Dolceshop.

• Obchod som si vybral koli najnizsej cene tovaru
    • Zavadzanie zakaznika

Ja som nedostal co som si objednal

Reakcia obchodu Dolceshop

Je nám ľúto, že ste tovar nedostali, no ako sme už spomínali niekoľkokrát, tovar sa mnohokrát vypredá aj v priebehu niekoľkých minút po Vašej objednávke a je určitý čas nedostupný až do nového naskladnenia. Zákazníka však o tom vždy informujeme a má možnosť buď počkať, alebo objednávku zrušiť, čo sa stalo aj vo Vašom prípade. Nevieme či je toto zavádzanie zákazníka?
    S pozdravom tím Dolceshop.

Zdá sa mi zvláštne, že internetový obchod 3 týždne dovolenkuje. Akceptujem, ale ak zákazník zavolá a zamestnanec preveruje po dovolenke dostupnosť a cenu tovaru, nakoľko im nejde po dovolenke stránka a zistí, že tovar je dostupný len sa trošku zvýšila cena nečaká zákazník že hneď ako spustia stránku, že tovar už nevedia zohnať. Zaujímalo by ma kde preveroval zamestnanec dostupnosť a cenu :-(.Verím, že majú aj zákazníci dobré skúsenosti s týmto internetovým obchodom, ale bohužiaľ ja ten prípad nie som. Zo začiatku som odporúčala známym pozrieť si stránku, lebo majú zaujímave ceny, ale teraz radšej pozriem inde.
    Storno objednávky mi do dnešného dňa neprišlo. Oznámil mi to zamestnanec po telefóne.

Reakcia obchodu Dolceshop

Cenu a dostupnosť Vám zamestnanec preveroval v databázovom systéme nášho dodávateľa ktorý máme k dispozícii a kde vie zistiť okamžitú dostupnosť a cenu tovaru. Bohužiaľ v obchode je 2-3 týždne dosť dlhý čas nato aby sa cena hýbala oboma smermi. Bola ste však o tom informovaná a storno objednávky telefonicky je podľa nás osobnejší prístup ako zaslanie emailu.
    S pozdravom tím Dolceshop.

• uvádzajú, že majú tovar na sklade a následne zistia, že ho už nevedia ani objednať

nespoľahlivý

Tovar som si objednávala 17.08.2013, ked som telefonovala bolo mi povedané že tovar mi príde do 7 dní že je na sklade. Volajúci bol veľmi milý. No po týždni čakania som sa dozvedela z ich stánky že majú dovolenku a všetky objednávky do 22 budú vybavené, moja mi do teraz neprišla. Bohužiaľ nebola absolútne žiadna informovanosť že tovar bude meškať alebo že ho pozastavili kvoli dovolenke, to som sa až sama dozvedela na stánke ked mi nikto neodpovedal ani na mobil. Takže som čakaním celý týždeň premárnila a buhužiaľ aj druhý by chceli stráviť dovolenku. Hodnotím ako veľmi zlú komunikáciu so zákazníkom :(

• neviem tovar mi nebol dodaný
    • neviem, objednávka mi bola zrušená

Neviem či nízka cena, ktorá bola uvedená na tovare bol omyl, alebo zámer.V každom prípade by ten čo sa stará o stránku mal aj rozmýšlať.

Reakcia obchodu Dolceshop

Vami objednaný tovar bol v akciovej ponuke dodávateľa v limitovanom množstve.Bohužiaľ sa veľmi rýchlo vypredal, ešte skôr ako sme ho objednali.
    S pozdravom tím Dolceshop.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• nic
    • nekomunikuje

neodporucam

Reakcia obchodu Dolceshop

Vážený zákazník tovar sme Vám expedovali 5 dní po Vašej objednávke. Bol ste upovedomený emailom od nás aj od Toptransu o expedícii tovaru. Napriek tomu ste tovar odmietli prevziať s výhovorkou, že ste si nič neobjednal. A nakoniec ešte napišete nespokojnú reakciu??? Samozrejme máte na to právo. Záver nech si spraví každý sám.....
    S pozdravom tím Dolceshop.

• Dobre ceny,dobry vyber tovaru,prehľadnosť stránky

• dlha čakacia doba za tovarom /ešte stále nedošiel/

- !!!

Reakcia obchodu Dolceshop

Vážený zákazník, bohužiaľ to, že Vami objednaný tovar sa u dodávateľa vypredal a momentálne ho nenaskladnili my ovplyvniť nedokážeme. Sme taktiež limitovaný skladovými zásobami dodávateľa. Napriek tomu sme Vás priebežne 2x informovali o nedostupnosti tovaru, kde ste potvrdili, že chcete počkať na naskladnenie. Vašu ako aj iné nedostupné objednávky sledujeme každý deň a pri naskladnení tovaru zákazníka okamžite telefonicky informujeme o dostupnosti a o zasielaní tovaru. Aj napriek Vašej nespokojnosti Vás ubezpečujeme, že spravíme všetko preto aby Vaša objednávka bola vybavená k Vašej spokojnosti.

S pozdravom tím Dolceshop.

• ceny, ale tovar nebol doruceny
    • nemaju tovar k dispozicii

o nicom

Dobrý deň
    Vážený zákazník, bohužiaľ stav zásob u dodávateľa nevieme ovplyvniť a tovar ktorý si objednáte a je momentálne dostupný v priebehu hodiny už dostupný byť nemusí.Boli ste o nedostupnosti pravidelne informovaný a súhlasili ste s tým,že objednávku nechcete zrušiť a budete čakať na naskladnenie.

• ziadne
    • slaba komunikacia

nic

• sklamala ma situacia ked som si nemohla dat tovat vyniest priamo do bytu a prepravca bol ochotny za 15 eur ponuknut sluzbu sofera na vynesenie chladnicky, ale mam si este pripravit 2-3 nosicov.

pokial ide o malu vec je to ok, pokial potrebujete tovar dorucit az do bytu prepravca nema kapacitu

Reakcia obchodu Dolceshop

Vynesenie spotrebičov do bytu je nadštandardná služba a je spoplatnená výlučne podľa podmienok a cenníka prepravcu. Je nám ľúto, ale túto službu nevieme ako obchod nijako ovplyvniť.

• zlá komunikácia (tvrdia,ze snazili o kontakt, slubia, ze zavolaju a nic)

mozu mat dobru cenu tovaru, no komunikacia je velmi zla