PROFESIONALITA

všetko fajn:)

• Spoľahlivosť
    • Overený obchod
    • Špecializácia na kamery

nemám čo vytknúť, všetko prebehlo tak ako malo. Takže určite ODPORUCAM táto kvalita stojí za to

Prvýkrát sa mi stalo , že som si objednala niečo a odporučili mi lepšiu výrobok za tú istú cenu , že WAUUU :-)veľké pozitívum a hlavne ĎAKUJEM :-)

Zatiaľ jediný obchod, ktorý nám dokázal ponúknuť lepší výrobok , ako sme si objednali , veľmi rýchla komunikácia, rýchle dodanie .ĎAKUJEME :-) 100% zo 100%

Profesionálny a operatívny prístup obchodu

opäť všetko bez problémov:)

Rychle vybavenie objednávky a ústretový personál na info linke.

Absolútna spokojnosť. Dostal som výhodnú zľavu. Tovar bol doručený na čas. Všetko funguje perfektne. Veľmi pekne ďakujem.

Som veľmi spokojný so službami a s produktom. Profesionálny prístup. Odporúčam a hodnotím piatimi hviezdičkami z piatich.

• Nemožnosť doručiť zásielku do balíkoboxu cez PACKETU

Velka spokojnosť a nemám nič čo by som mohol vytknúť. PROFESIONALITA po všetkých stránkach. Jediné čo možno doručenie cez packetu do balikoboxu:)

Vymenil som moju DOD RC500S za DOD GS980D. Kameru som ešte poriadne neodskúšal ale, plánujem tak urobiť čoskoro. Inak obchod je veľmi seriozny.

• telefonický servis - fakt veľmi dobrý
    • veľa inšpirácií na darčeky
    • prehľadná a pekná stránka
    • tovar majú fakt skladom!!!

Fakt dobrý e-shop s množstvom tovaru, ktorý je FAKT SKLADOM!!! Nie len akože ako to býva zvykom u slovenských e-shopov.

• Rýchle vyriešenie problému s následným vrátením peňazí
    • Nepríjemná kominikácia s pánom ktorý zrejme práve fajčil, evidentná neodbornosť a nekompetentnosť , na konci mi dokonca položil telefón

Nedoporučujem!!!

Tovar mi bol doručený včas a k mojej spokojnosti. Mám veľmi pozitívne skúsenosti s obchodom ako i ochotou personálu riešiť promptne objednávku .

• Obchod je seriozny aj ohladom reklamacii. Toto je uz moj druhy nakup u nich.

Seriozny obchod, toto je uz druhy nakup

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.