• Uvedený tovar nemali skladom ako uvádzali na svojej stránke pri objednávaní.... cca po týždni ma kontaktovali či som ochotný 14 dni čakať na tovar. objednávku so zrušil.

Reakcia obchodu DOD-TEC.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za dočasnú nedostupnosť, tovar Vám už bol odoslaný aj malým darčekom navyše:)

• Prehladnosť tovaru,komunikacia,dodacia lehota
    • Nekorektnost pri predaji

DOD RC500S podľa recenzii je Novinka a najsuper cierna skrinka vpredu/vzadu, preto som ju kupoval. Predajca mi zamlčal niektoré detaily, ktoré sme si po telefóne vyjasnili, ale z jeho strany to bolo nekorektné, pretože obmedzenie nieje pribpredaji nikde napísané, je to TOP výrobok a na výmenu za iný tovar som nechcel, pretoze som chcel presne túto kameru bez displaya. A už vôbec ma nezaujíma, že výrobca vie o probléme a mám to dať reklamovať?! Kamera nemá záložný zdroj,t.j.baterku, musí byt trvale napojena k stálemu prúdu, nielen ZAP pri naštartovaní, pretože Kamera po stati vonku v zime nabehne az na druhe nastartovanie, co je čudne/smiešne preto musí byt napajana na stály prúd aby fungovala v P-režime a je nutne mat sadu kabelaže prevtrvalu instalaciu DOD DP4.

Reakcia obchodu DOD-TEC.sk

Áno, kamera nemá vstavanú batériu a namiesto nej je použitý super kondenzátor. Kamera má pracovnú teplotu od -20°C do +60°C, ale pracovná teplota znamená to, že kamera je stále napájaná zo zdroja energie. Pokiaľ však kamera nie je spustená, tak sa jedná o skladovaciu teplotu. Je to rovnaké ako pri batérií. Keď batériu necháte v chlade, tak po čase stráca svoju kapacitu. Je to štandardná vlastnosť batérií. Keď kondenzátor nie je napájaný, tak pri nízkej teplote môže primŕzať. Preto je lepšie keď sa kamera pri nízkych teplotách nenecháva vo vozidle, rovnako ako pri kamere s batériou. Pokiaľ by však kamera bola napájaná, tak kondenzátor pracuje a kamera môže byť umiestnená aj v nižších teplotách. Pri batérií aj keď pracuje, tak nízke teploty stále vplývajú na kapacitu batériu a časom je batériu nutné vymeniť. Čo sa týka parkovacieho režimu, tak ten sa spúšťa po 10 minútach keď je auto zaparkované, ale kamera sa nespustí ak nie je napojená na trvalé napájanie vo vozidle (ideálne cez sadu trvalej kabeláže DP4) tak ako uvádzame na našich stránkach.

Ing. Mário Bruchánik
    Manažér obchodu

• okrem produktu ktorý dostanenete máte k nemu aj príslušenstvo a prezenty
    • za cenu 329 € by už malo byť súčasťou kamery micro SD karta a hlavne nevyhovujúci držiak kamery. pri jazde držiak nevie pevne udržať kameru a trasie ju a myslím si že mám celkom dobré auto: ALTEA XL

vzhladom na držiak kamery ktorý nevie pevne udržať kameru obraz je nestabilný, nebude pri jazde obraz kvalitný.

Dobrý den

Kamera je v držiaku pevne uchytená a obraz je stabilný. Pre správne uchytenie je potrebné kameru (hlavne pri prvom použití) poriadne zacvaknúť aby sa zasekla západka ktorá zabraňuje vysunutiu. Takisto je potrebné pevne dotiahnuť matku ktorá zafixuje kĺb držiaku.

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a veríme, že sa Vám problém podarí vyriešiť aby bol obraz stabilný.