• Obchod poslal iný tovar ako bol objednaný
    • Následná reklamácia a vrátenie peňazí sa naťahuje

• Zaslane na jinou adresu nez byla objednavka. Doruceno z nepochopitelnenho duvodu uplne nekde jinde - jeste neprevzata

Pelech na obrázku nezodpovedá tomu, čo mi bolo doručené.

Nemám zatiaľ čo odporúčať známym, lebo tovar mi ešte po týždni nebol dodaný, stále čaká na zvoz.

• všetko

Stranka sa tvari ako slovenska a pri objednavke vas nic neupozorni na to, ze je ceska a ze aj tovar k vam pojde z CR a teda dlhsie.

Vybrala som si - z ponuky na stranke - vydajne miesto. Po mojom urgovani bola sice zasielka uz na Slovensku, ale vydajne miesto ju odmietlo prijat, vraj kvoli nadrozmernosti.

Cize zhrnme si to. Stranka ktora bezne predava velke vrecia granul (12kg) si na stranke uvadza zoznam vydajnych miest, kde si objednavku mozno vyzdvihnut. Ale zrejme si tie vydajne miesta zabudli nejako zazmluvnit? No proste cele zle.

Co sa tyka zdrzania, cakat v dnesnej dobe rychlych dodavok na granule tyzden? Keby som objednavala nejaku somarinu, ruzovy obojcek alebo nieco take, tak si pockam. Ale zradlo pre psa, na ktore je zvyknuty? Objednavam ho asi preto, ze potrebujem psa krmit vsak?

Akoze ste uplne mimo. Biznis vam asi ide. Ale customer service? Dovi dopo. Nikdy viac

• Neplni termin dodania

Reakcia obchodu dobra-miska.sk

Vaši objednávku jsem nebyli schopni dodat v čas, protože ji přepravní společnost při přepravě poničila a museli jsme ji tedy expedovat znovu.

Omlouváme se Vám za tuto nepříjemnost, ale toto je bohužel situace, kterou nejsme schopní ovlivnit.

Přejeme Vám hezký den

tým DOBRÁ MISKA

• na obrázkoch majú iný tovar ako Vám doručia alebo Vám ho nedoručia vôbec ale dajú si ho zaplatiť.
    • tvária sa ako slovenská stránka ale keď chcete tovar vrátiť musíte ho poslať do Čiech, takéto správanie sa českých firiem idem dať preveriť na SOI.
    • tovar Vám nedodajú aj napriek tomu, že ste ho už dopredu zaplatili a následne prestanú i komunikovať.

Podľa mojích skúseností sú to zlodeji a podvodníci. Nič od nich nekupujte !!!!!!!!!!!!!! V hodnotení by som im nedal ani 10% ale cez nulu ma nechce pustiť.

• Bol dodany iny tovar ako som objednala, takze tovar vraciam spat.

Najprv ma presviedcali ze mam pouzit nespravne dodany tovar....a az potom sa ospravedlnili.

S tovarom ako tym som spokojna ale obsah doruceneho baliku - des a hroza... skoda ze sa neda pridat fotografia... sacok s granulami bol roztrhany a rosypany v krabici... taktiez v krabici co boli vlozene zoskartovane krabice aby udajne tovar nelietal - bordel neskutočne obrovsky po celom tovare z toho... asi hodinu som sa doslova "hrala" na popolusku kym som granule precistila od zoskartovaneho kartónu... v tomto maximalna nespokojnost

Objednala som si tovar na ktorý som sa tešila . Prišlo mi úplne niečo iné :(

Ako s tovarom som spokojný, ale čo ma vie maximálne naštvať je že keď neplatíte vopred ale v hotovosti alebo kartou,tak si ešte účtujú plus 2eur čiže doprava drahšia ako tovar. za mňa posledný nákup

Komunikácia s odchodom je ok

When you call customer support people are pretending that they dont understand what you are talking about and they laugh to you.

• Obchod má síce veľký výber tovaru, ale dopravná spoločnosť, s ktorou spolupracujú mi tovar stále nedoručila. Výše týždňa sa s nimi dohadujem, ale nie sú schopný tovar doručiť. Keby som vedela radšej využijem služby iného obchodu.

V objednávke bol zamenený tovar. Objednávkový formulár je zle urobený, treba veľmi dôkladne preveriť vložený tovar, lebo budete mať v košíku aj to čo ste len pozerali a nemali v plåne objedať.

• Adresa na vrátenie tovaru je v ČR a tým pádom aj cena za vrátenie tovaru, ktorý nemal prejsť ani kontrolou vysoká

Objednávala som si klietku pre hlodavce s plexisklom okolo. Mriežky boli na vrchu z klietky. A keď som si vyzdvihla zásielku plexisklo bolo celé dopukané samé škrabance...kebyže sa sem dá priložiť fotka keďže som to zdokumentovala hneď ako to prišlo tak to sem vložím no bohužiaľ sa nedá...čiže moja skúsenosť nikdy viac!

Tovar bol nespravne popisany a teda nakoniec mi nevyhovoval. Predajca vsak tvrdil, ze ho na vlastne naklady musim poslat spat do ciech a minimalne v tej hodnote si opat nieco objednat. Celkovo z komunikacie s obchodom bol citit nezaujem riesit danu situaciu k spokojnosti zakaznika.

Ja nemam stastie na tento obchod. Kazda druha objednavka je zla. Niekedy chyba 1 sacok, uz mi prisiel sacok okusany od potkanov a to sa snazili hodit na prepravcu aj ked mi bol balik doruceny do 48 hodin a krabica bola z vonku neporusena, a najnovsie mi poslali sacok s plesnivym masom. Ospravedlnili sa iba raz a peniaze vratili tiez iba raz.

• Ceny vyrobkov
    • Draha preprava
    • Nedoverujem im, ze by mi reklamovany tovar vratili

Klasicky internetovy obchod. Volal som aj na linku kvoli vrateniu tovaru /zla velkost/ ale nemal som pocit, ze by som peniaze dostal spat. Urcite by sa na nieco vyhovorili a tovar si nechali alebo este by som zase musel platit ich predrazene postovne.