• Rýchlosť dodania a vybavenia

Dobrý deň Aďo,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Tovar je kvalitný a neskutočne rýchlo bol dodaný. Ďakujem:))
    • Všetko OK

Určite ho odporúčam všetkým, ktorí potrebujú čo najskôr dodať tovar za výhodnú cenu.

Reakcia obchodu Smartshop

My Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Už je to 6 dni, nikto sa neozýva. Nemám žiadne info k objednávke

Dobrý deň Gabika,

skutočne nás mrzí Vaša spätná väzba. Ako ste boli informovaná prostredníctvom notifikácií, tak Vami objednané produkty sa v predajni zvolenej pre osobný odber nenachádzali. Ospravedlňujeme sa Vám za mierne meškanie. Vaša objednávka je však týmto už na mieste a pripravená na vyzdvihnutie.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Dobrý pomer cena kvalita a pružnosť.

Dobrý deň Mária,

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Najlepšia cena
    • Informovanie o stave objednávky
    • Výber z množstva balikoboxov

Dobrý deň Eduardo,

Extra rychle dorucenie

• Vyzdvihnutie zadarmo na predajni

• Ponuka tovaru

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• široká sieť pobočiek po celom Slovensku
    • kedže je to obchod zameraný na predaj mobilov, po zakúpení elektrokolobežky mi nevedeli poradiť s problémom

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Našim zákazníkom ponúkame ako doručenie kuriérom na adresu, tak možnosť prevzatia tovaru v ktorejkoľvek z našich 54 predajní. V prípade problému so zariadením ponúkame množstvo možností a kompetentných oddelení, ktoré Váš problém vyriešia, neváhajte nás kontaktovať.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Doba dodania trochu dlhšia, ale o všetkom som bola informovaná....takže spokojnosť

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Na produkt, ktorý sa nachádza len u nášho dodávateľa, sú naši zákazníci upozornení kvôli dlhšej dobe dodania. Ako to bolo aj vo Vašom prípade, tak vedieme maximálnu komunikáciu s dostatočným množstvom informácií ohľadom celého priebehu objednávky.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Objednávka cez internet prebehla rýchlo, bez problémov a doručenie tovaru zadarmo s vyzdvihnutím na mnou zadanej prevádzke. Za mňa spokojnosť

Dobrý deň Norika,

Produkt podľa očakávania

Dobrý deň Jozef,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Bol to len prvý obchod s predajcom...

Reakcia obchodu Smartshop

už teraz sa tešíme na Vaše ďalšie nákupy u nás. Našim zákazníkom ponúkame bohatý výber tovaru v neustálych výhodných cenách, so širokou skladovou dostupnosťou a okamžitým odoslaním kuriérom na adresu, do BalíkoBOXu alebo jedného z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za odporúčanie a prejavenú dôveru.

Dobrý deň Zdeno,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Neodporúčam. Objednal som nový kryt a došiel mi používaný, zožltnutý a poškrábaný. Zaplatil som cenu nového krytu a dostal používaný.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí vzniknutá situácia. V takomto prípade neváhajte využiť možnosť vrátenia tovaru s garanciou vrátenia peňazí.
    Ospravedlňujeme sa a ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

• Rýchle vybavenie maximálna spokojnosť

• všetko ok
    • nemám

Dobrý deň Ján,

V pohode obchod

Dobrý deň Tomáš,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Promptné doručenie. Seriózny predajca pri odovzdaní tovaru - s možnosťou odskúšania. Vďaka

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaša spätná väzba. Našim zákazníkom ponúkame ako doručenie kuriérom na adresu alebo do BalíkoBOXu, tak prevzatie v ktoromkoľvek z našich Smartshopov. Práve výhodou osobného odberu je možnosť tovar ešte pred prevzatím vidieť.
    My Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Bratislave.