Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Rychle dodanie
    • Kvalitny tovar
    • Objednavala som uz aj predtym, super
  • zakúpené v Digitall SK pred 1 týždňom

• Seriózne a rýchle vybavenie objednávky!

Obchod je prehľadný stránky majú slušné informácie!

• zakúpené v Digitall SK pred 1 týždňom

• Rychle dorucenie a dobra cena.

• rychle dodanie

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujeme za skvele hodnotenie. Smart hodinky pre deti s GPS potešia každú mladú slečnu a Vy sa už nebudete obávať či je všetko v poriadku. Užite si s nimi more zábavy!

• zakúpené v Digitall SK pred 1 týždňom

• Všetko pekne vysvetlil vás pracovnik

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujeme za konštruktívnu spätnú väzbu. Nič tak nepoteší ako spokojný zákazník. Vaša nová nabíjačka na Xiaomi Mi Band 3 je skvelým doplnkom na cesty, alebo ju môžete mať ako rezervnú na pracovnom stole.

• Komunikacia

Moja prva objednavka dopadla nasledovne: po cca 4 dnoch, ked som stale videl len,ze sa zasielka spracuvava, som napisal na obchod. Nasledne som ziatil,ze nejaky tovar nie je akladom a bude dostupny az o 8-10 dni. Co zamrzi cloveka je to,ze preco to nevidiet na eshope alebo v stave objednavky. Premna je to nepochopitelne v 2021, zas ale komunikacia s obchodom vyborna, pan ustretovy na helpdesku, pomohol vyexpedovat aspon cast tovaru ktory bol skladom. Dodanie nasledne po vyrozumeni, rychle. Kazdopadne je priestor na zlepsenie, preto to hodnotenie

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujeme, že aj napriek komplikáciám ste ocenili naše snaženie. Takéto hodnotenie nám pomáha neustále sa zlepšovať. Veríme, že kúpu Vašeho svetla Xiaomi Mi Motion a krytu na Samsung Galaxy S20 nebudete ľutovať a keď budete čokoľvek potrebovať, neváhajte opäť navštíviť náš e-shop.

• zakúpené v Digitall SK pred 1 týždňom

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia. Tovar mi bol dodaný v poriadku.

Pekný deň,
    ďakujeme za Vašu kladnú reakciu. Rýchle dodanie a dobrá komunikácia je to čo nás drží medzi jednotkami na trhu. Vaše nové puzdro na Samsung Galaxy A32 Forcell MEZZO je krásny doplnok na Váš mobil a zároveň poslúži ako šikovný stojan.

• zakúpené v Digitall SK pred 2 týždňami

Veľmi rýchle a spoľahlivé dodanie.

Krásny deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Spokojný zákazník je pre nás tou najlepšou neplatenou reklamou. Váš nový mobil je Motorola Moto E6 Play pre zákazníkov, ktorý potrebujú základné funkcie mobilu a nepotrebujú zbytočné aplikácie, ktoré odpútavajú pozornosť.

• Rýchle dodanie

Pekný deň,
    ďakujeme, že ste si našli čas a ohodnotili náš e-shop. Pestré puzdro na Xiaomi Redmi 8A spoľahlivo ochráni Váš mobil a tak Vám bude slúžiť ešte dlhú dobu.

• zakúpené v Digitall SK pred 1 týždňom

• Vyborna informovanosf o stave objednavky.
    • Prilis vysoky poplatok za osobny odber.

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujeme za Vaše konštruktívne hodnotenie našich služieb. Váš nový obal na Samsung Galaxy J3 predĺži jeho život ešte o dosť dlhú dobu a tak sa Vám vráti táto investícia raz-dva. Je nám ľúto, že Vás prekvapil poplatok za osobný odber, ale dovoľujeme si Vás upozorniť, že už pri kúpe troch produktov dopravu máte zadarmo.

• zakúpené v Digitall SK pred 2 týždňami

Rychla reakcia na objednavku.

Krásny deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Spokojný zákazník nás motivuje ďalšej práci a prináša novú hodnotu. Sme radi, že ste u nás našli široký výber puzdier aj na menej populárne modely, ktoré sú už na trhu dlhšiu dobu. Neustále sa snažíme rozširovať našu ponuku, a preto keď budete čokoľvek hľadať neváhajte nás navštíviť.

• Rychle dodanie, velky vyber

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujeme za Vašu kladnú spätnú väzbu. Váš nový mobil Motorola Moto E7 Plus je to správne pre jednoduchšieho užívateľa, ktorý potrebuje hlavne základné aplikácie a nechce sa zaťažovať ničím naviac.

• zakúpené v Digitall SK pred 2 týždňami

• Rýchlosť, prišiel som prevzal zaplatil a šiel domov.

Jednoduché a rýchle prevzatie tovaru za zvýhodnenú cenu z eshopu.

Pekný deň,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie, nič nás tak nepovzbudí v práci ako keď je zákazník spokojný s našou prácou. Vaše príslušenstvo pre Apple iPhone 12 Mini v overenej kombinácii sklo a puzdro zabezpečí, že sa mobilu nič nestane.

• Rýchle doručenie

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujme za Vašu pozitívnu recenziu. Vaše nové sklo na Xiaomi Redmi 8 je to správne pre Váš displej a dnes pri cenách za mobil už samozrejmosť. Malá investícia, ktorá sa oplatí!

• Široký výber sortimentu

Krásny deň,
    ďakujeme, že ste obetovali pár sekúnd a ohodnotili náš obchod. Vaše nové príslušenstvo od našich renomovaných dodávateľov je skvelou voľbou, pretože Vám nesmierne zjednodušia šoférovanie a ochránia Vaše zariadenie.

• dobrý výber

Pekný deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu. Spokojný zákazník je pre nás neoceniteľná reklama a pomáha nám udržať si dobé meno. Váš nový obal Clear View je spoľahlivá ochrana pre Váš mobil v krásnej ružovej bude s neho neprehliadnuteľný módny doplnok.

• zakúpené v Digitall SK pred 2 týždňami

Komunokacia a rychlost odoslania - velke +.

Krásny deň,
    ďakujeme za konštruktívne hodnotenie. Ústretové jednanie a rýchlosť doručenia je dnes samozrejmosť aby sme obstáli pri tvrdej konkurencii. Vynikáme aj širokým sortimentom na sklade a hustou sieťou predajní sme k Vám stále bližšie a bližšie. Skoro tak ako s Apple AirTag Vaše kľúče.

• Rychly, bezpecny, presny nakup

Pekný deň,
    ďakujeme za vašu povzbudivú recenziu. Nakúpili ste si u nás pestrý výber obal na Samsung Galaxy A71, a tak si viete vzhľad mobilu prispôsobiť na rôzne príležitosti podľa nálady. Viac puzdier Vám prináša neskutočnou flexibilitu a tak Vás mobil neprestane baviť.

• zakúpené v Digitall SK pred 2 týždňami

• tovar dodaný veľmi rýchlo

Reakcia obchodu Digitall SK

ďakujeme za Vašu recenziu. Kryt Samsung Galaxy A32 5G na Samsung Galaxy A32 5G v žiarivej zlatej je skvelá ochrana na mobil, ktorá ho zabezpečí pri páde.

• zakúpené v Digitall SK pred 3 týždňami

• Rýchle dodanie tovaru.

Krásny deň,
    ďakujeme, že ste si našli čas a ohodnotili náš obchod. Spokojný zákazník je tá najlepšia reklama pre nás. Xiaomi Redmi 9 je skvelý mobil pre zákazníka, ktorý nerobí veľký kompromis medzi cenou a kvalitou. Nebudete ľutovať!