• Dobré ceny
    • Možnosť osobného vyzdvihnutia na mnohých predajniach

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.

• dobrá cena

Dobrý deň Ladislav,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Rýchle dodanie skvelá komunikacia

Nie je

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• Všetko ok

• Super ceny
    • Rýchlosť vybavenia objednávky

Dobrý deň Rado,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Obal tovaru bol odlepeny, ale tovar bol v poriadku.

Rýchle vybavenie objednávky do 24 hod

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• je to poruke dobre parkovanie

Zase so dosiel a obchod zavrety prestavka , musel som pol hodinu cakat ked som si prisiel na 20 sekund vyzdvihnut zasielku....... nestalo sa mi to prvy krat , spolocnost by mala informovat na stranke kedy si zamestannci zavru obchod , chapem ked je tam chalan sam potrebuje ist aj na WC alebo tak , ale informujte o tom kedy co a ako

Dobrý deň Dan,

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Našim zákazníkom ponúkame na našom webe otváracie hodiny všetkých kamenných predajní spoločne s vyobrazeným časom obedňajšej prestávky. V prípade prestávky je prevádzka vždy riadne označená príchodom. Osobné potreby našich predajcov skutočne nedokážeme ovplyvniť a určiť jasný čas aj pre krátke prestávky. Nakoľko ste zhodou náhod nezastihli predajňu, radi sme Vám objednávku po komunikácii podržali o pár dní dlhšie.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• ponuka tovaru
    • komunikácia

• Rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň Gitka,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Konečne som našla krásny obal na aple

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Tvrdili že tovar je skladom a po objednaní píšu, že tovar mi zabezpečujú z viacerých skladov. Katastrofa.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna spätná väzba. Všetkým našim zákazníkom ponúkame prehľad o dostupnosti tovaru ešte pred vytvorením objednávky. Ako ste videli a boli informovaný, tak Vami vybrané produkty sa nachádzali skladom na rôznych miestach. Po ich nahromadení na expedícii budú okamžite poslané, čím nedošlo k žiadnemu zavádzaniu.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• Možnosť si tovar objednať a poslať kdekoľvek, aj na predajňu

Nakupoval som prvýkrát, takže zatiaľ pohoda. Bez problémov.

Dobrý deň František,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Objednávka rýchlo vybavená, po doručení mojej platby na druhý deň objednávka bola doma.

Dobrý deň Jano,

• objednal som si smart hodinky a po 28 dňoch som ich reklamoval
    (prestali fungovať)

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás mrzí Vaša negatívna spätná väzba, nakoľko pravdepodobne ani nepatrila nám. U nás evidujeme len jednu Vašu objednávku, a to na modem.
    Ďakujeme.

Super rychly servis, dodanie ako slubili. Maximalna spokojnost

• Široký sortiment
    • Trošku dlhšia doba dodania

Dobrý deň Roman,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• S nákupom v tomto obchode som bol spokojný a určite v ňom budem ešte nakupovať.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Dobra cena pri objednavke cez internet a osobné vyzdvihnutie
    • Spracovanie niekedy dlho trva aj keď si objednávam nieco čo maju na sklade

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Vaša objednávka bola prichystaný a prevzatá vo vybranej predajni ešte v deň jej vytvorenia. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

• rýchlosť
    • nič ma nenapadá