• Oveľa Vyššie ceny ako na e-shope

Nekvalitný produkt ochranné sklo sa odlepilo hned na druhý deň. Takže 13€ hodených do koša.

Dobrý deň Michaela,

skutočne nás mrzí Vaša spätná väzba. Nakoľko ste si vytvorili objednávku v našom e-shope, tak ste mali práve tú nižšiu cenu. Výhodou osobného odberu v predajniach je možnosť využitia služby nalepenia skla priamo na mieste, čím sa na nás neváhajte nabudúce obrátiť.
    Ďakujeme Vám za porozumenie a prejavenú dôveru.

• velmi rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň Mirec,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.

rýchle dodanie, tovar vyhovuje

Rýchle dodanie

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Hlavne cena,o polovicu a viac lacnejšie,než som kupovala v kamennej predajni,skvela komunikácia,dostatok informácii o tovare
    • ani jedna,iba pozitiva

skvelý obchod,kvalitný tovar,veľmi som spokojná

Dobrý deň Nadežda,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, ako v predajni tak v e-shope, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Možnosť bezplatného vyzdvihnutie na kamennej predajni

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Rýchle dodanie, skvelá cena aj kvalita

Dobrý deň Andrea,

• rýchle vybavenie objednávky
    • dobré ceny
    • dobrý výber tovaru

Odporúčam tento e-shop.

Dobrý deň Marián,

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• na prvý nákup super rýchle vybavenie objednávky
    • tovar doručený v poriadku
    • určite odporúčam

Dobrý deň Stanislav,

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Veľký výber tovaru, dobré ceny - oproti kamennej predajni výrazná zľava, veľmi dobrá komunikácia, ochotný personál, asi takto si predstavujem internetový obchod v dnešnej dobe

Dobrý deň Miro,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru v predajniach aj našom e-shope, čím si vyberie naozaj každý. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na našich zákazníkov čaká ochotný a milý personál.
    Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Humennom.

• Rýchle a kvalitné doručené. Pekný deň.

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Krásne puzdro s krásnou mandalou

Dobrý deň Erika,

• široký výber
    • prijateľné ceny

• Rýchly a profesionálny prístup
    • Prehľadný e-shop
    • Kvalita tovaru

Dobrý deň Dominik,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Veľká ponuka krytov na mobil, ktoré inde nezoženiete
    • Výborné ceny krytov
    • Ústretová komunikácia

• Výborná komunikácia

Pefektná kvalita za vynikajúcu cenu

Celková spokojnosť

Dobrý deň Monika,

Ďakujeme Vám za hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Oceňujem nižšie ceny, možnosť osobného vyzdvihnutia , rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň Aneta,

• Profesionálny prístup a ochota

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš milý a ochotný personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Myjave.