• výborná cena
    • rýchle doručenie
    • dobrá cena dopravy

• Tovar som objednal 23.3.2024 a do dnes 12.4. 2024 mi nič neprišlo. Komunikácia obchodu nula bodov...... vôbec neodpovedá na email. Nikdy viac tu už nebudem nakupovať!!!!!!! Neodporúčam nakupovať v tomto obchode!!!!!!

Neodporúčam!!!!!!!

• Odoslal som objednavku. Neprislo ani potvrdenie objednavky ani tovar. Netusim na zaklade co mi potom prisiel dotaznik.

Som spokojný .

tovar nedorazil
    žiadna komunikácia kedy budú expedovať

• Dlhá doba vybavenia objednávky

• Široký sortiment
    • Korektne jednanie

Dobry eshop. Doporucujem.

• Široký sortiment
    • Dobry pomer cena/hodnota_tovaru
    • Slušný pristup ku zákazníkovi

Kvalitny eshop. Doporucujem.

Tovar mi nedorazil a chcete ohodnotenie?Ani eviem či príde,alebo nie.A či bude objednávka kompletná a za ceny vami uvedené...

Balík síce došiel, ale nie kompletný, akosi zabúdajú dať všetky objednané veci do balíka ako to posielajú. Zároveň podľa obchodu zabalený produkt skončil prasknutou misou na olej.

Tovar nedorazil nemam co hodnotit

Aj keď nebol problém zlúčiť dve objednávky, pri doručení akosi zabudli pribaliť jeden produkt, a plastová misa na olej nebola skoro nijak zabezpečená aby sa o ostatné produkty zničila tak z toho chudinka praskla.

• Rýchly

• Tovar nedošiel, žiadna reakcia zo strany predajcu, neodporúčam obchod

Som úplne nespokojný z vašim prístupom, z dôvodu že nemám žiadne informácie o mojom objednanom tovare. Neprišla mi ani registrácia objednávky na začiatku, ani tovar mi nedošiel tak ako vás mám odporučiť iným a dokonca nereagujete na mail ktorý som vám písal tento týždeň. Dajte mi aspoň vedieť či objednaný tovar mám ďalej čakať alebo nie. Za mňa, určite nebudem odporúčať vaše služby pre váš neprofesionálny prístup.

Tovar som objednal, zaplatil som za tovar a nič mi neprišlo. Obchod vôbec nekomunikuje.
    Neodporúčam!

• Ponúkajú tovar, ktorý nemajú.

Bolo by fajn ak by mali prepojené reálne tovar a ponuku.

• Pomalé vybavenie objednávky

• nekomunikácia zo strany obchodu

• Rýchle dodanie.
    • Nevýhodou je, že spoločnosť ponúka len jednu možnosť dopravy, čo ma trochu mrzí...

Nevýhodou obchodu, je možnosť dodať tovar len jednou spoločnosťou na úkor toho, že musíte byť doma a čakať na balík.... To v dnešnej dobe je utópia,či nazvem to.... Krokom späť.

• Tovar objednaný 18.augusta, dnes je 13.september a tovar nikde, ani správa, ani ospravedlnenie. Po objednávke písali dodanie 5-7 dní, ale to je rozdiel oproti skoro mesiacu. A to ani tovar ešte nemám, šťastie že som dal cez dobierku.