• nekomunikácia zo strany obchodu

• Rýchle dodanie.
    • Nevýhodou je, že spoločnosť ponúka len jednu možnosť dopravy, čo ma trochu mrzí...

Nevýhodou obchodu, je možnosť dodať tovar len jednou spoločnosťou na úkor toho, že musíte byť doma a čakať na balík.... To v dnešnej dobe je utópia,či nazvem to.... Krokom späť.

• Tovar objednaný 18.augusta, dnes je 13.september a tovar nikde, ani správa, ani ospravedlnenie. Po objednávke písali dodanie 5-7 dní, ale to je rozdiel oproti skoro mesiacu. A to ani tovar ešte nemám, šťastie že som dal cez dobierku.

Rýchle vybavenie, dobrá komunikácia

Super ochota

• šíroký výber
    • dlhá čakacia doba, s ktorou treba počítať

Dobre ceny, rychle dodanie.

Moja prvá skúsenosť, ale super som spokojný.

• Dobre ceny
    • Informovanost o stave objednavky

Super, specificky tovar sice nemali na sklade, ale informovali ma o dodani od dodavatela za 2 tyzdne. Co slubili, platilo a o 2 tyzdne bol tovar doma. Dakujem.

Po objednávke sa ozvali z obchodu že tovar nemajú a jeho naskladnenie u dodávateľa bude trvať asi 14dni
    Tak som im odpísal na mail, že to je pre mňa dlhá doba a nemôžem toľko čakať nakoľko (jednalo sa o vrtak fi25 do dreva)
    vrtak potrebujem na realizáciu projektu
    Požiadal som ich o zrušenie objednávky
    Do týždňa mi na môj mail neopťažovali ani odpísať
    Tak vlastne ani neviem v akom stave je moja objednávka

Reakcia obchodu DielenskéNáradie.sk

Dňa 10.05. sme dostali email od zákazníka, že nemôže čakať a žiada a zrušenie objednávky.
    Na základe tejto žiadosti bola objednávka zrušená. O tejto zmene bol odoslaný informačný email.

• dodanie tovaru trvá minimálne dva týždne
    • keď tovar zaplatíte až potom si e-schop objedná u svojho dodávateľa

Hľadal som stránku, kde mi bude tovar doručený čo najskôr ale po objednávke mi bolo oznámené, že za dva týždne. To mi už bude na nič. Hlavne, že bolo napísané "skladom" a hodiny odratávali čas akcie. S Číny si to viem objednať aj sám.

• Super komunikácia a ochota

• Zľava na tovar ktorý nepotrebujem.

• Slušné ceny

• obaval som sa lebo som nasiel recenzie na obchod kde bolo pisane ze doba dorucenia bola nejak strasne dlha ...alebo ze to nedorucili dlho tak to ten dany clovek zrusil - k tomu mozem povedat ze mi prisiel prehladny mail kde bolo napisane ze tovar nie je skladom a bude naskladneny do 14 dni (takze to mozte zrusit ak vam to nevyhovuje hned tu ) ... o asi dva dni neskor mi prisiel mail ze to uz maju a ze to je pripravene na odoslanie ... bolo tam aj napisane ze nakolko som cakal na objednavku ze ci mam o nu stale zaujem alebo to chcem zrusit ... dokonca som s panom co ma obchod aj volal osobne ... velmi priatelska komunikacia a snaha vyhoviet ... tovar mi bol doruceny nasledujuci pracovny den po tom ako som to odsuhlasil ... mimochodom za najlepsiu cenu na internete ... co samozrejme moze byt len tento konkretny tovar ....
    • mohlo by byt teda prehladne napisane na nete ci je tovar skladom alebo nie alebo aka je odhadovana doba dorucenia/ naskladnenia

fajn obchod ... dobra komunikacia

A som veľmi spokojný

Objednané produkty mi do dnešného dňa neboli doručené

Trošku dlhšia dodacia lehota ale kvalita predávaných produktov na vysokej úrovni. Odporúčam predajcu