Tovar dodaný na ôsmy deň, takže sedí dodacia lehota, spokojná odporúčam.

• Tenisky krasne, rychle dodanie...

S nákupom som veľmi spokojná. Chválim široký výber za nižšie ceny oproti iným eshopom.

Velmi mili predavajuci. Topanky dorazili namiesto s tmavomodrymi snurkami s bledomodrymi bodkovanymi a okamzite bola ochota nam ich vymenit, kedze synovi sa bodkovane nepacili, chcel take ako na obrazku. Topanky su uzasne, kvalitne, takisto aj ponozky, co sme objednali.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Mrzí nás, že Vám nepřišlo zboží přesně podle Vašich představ, naštěstí bylo v našich silách situaci zachránit a tkaničky, které chlapeček chtěl, doposlat. Děkujeme za pochvalu, rádo se stalo a budeme se těšit na příště. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• Príjemná komunikácia
    • Kvalitný tovar

V balíčku bol milý, odkaz, ktorý posunul obchod do príjemej, ľudskej sféry.

• Rýchlosť a ústretovosť

• Ochota poradit
    • Rychle dodanie
    • Vysoka cena

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Všechny boty máme skladem, odesíláme obratem. Snažíme se, aby zákazník na svůj balíček nečekal. Ano, boty nejsou levná záležitost, nicméně pro zdravý vývoj dětské nožky je nezbytné kvalitní obutí. Můžete využít našeho věrnostního programu, za nasbírané boty můžete získat 20% na celý nákup. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• rychle dodanie tovaru (do 2 dni), ktory mali na sklade
    • slusne jednanie a promptna odpoved na ziadost o potvrdenie ceny objednavky, ktoru poplietol system
    • zly prepocet cien tovaru pri obejdnavke (EUR, CZK) tak, ze pred zavaznym obejdnanim to ukazalo jednu cenu (tu psravnu), potom zobrazene potvrdenie po finalnom objednani malo inu cenu (nepsravnu) a mail potvrdzujuci objednavku udaval zasa inu cenu (tiez nespravnu)

Velmi rýchle doručenie tovaru. Všetko prebehlo v poriadku.

• veľký výber, zvýčajne rýchle dodanie
    • Tovar bol zle označený, musela som ho vrátiť, poslala som ho 22.10.2019 na pošte, doteraz mi neprišla platba (5.11.2019). Pri objednaní iných topánok bola uvedená iná cena, ako tá kt. sa mi zobrazila v nákupnom košíku. Mali len jednu veľkosť, takže nešlo o zmenu ceny kvôli cene. Topánky som objednala, napísala som im to do poznámky, odpoveď neprišla.

v tomto obchode nakupujem dlho a doteraz som bola spokojná, posledné roky ceny závratne stúpajú, mám pocit, že pre mnohých bežných rodičov sa kvalitné topánky napr. s membránou stávajú cenovo nedostupné

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Moc nás Vaše nespokojenost mrzí. Ano, u bot byl špatný popis, za to se omlouvám, a na peníze jste čekala, protože se Vaše zásilka zdržela u dopravce, a my jsme s vrácením peněz museli počkat, než dorazí. Ještě jednou velká omluva, už je vše v pořádku a slibuji, že příště uděláme všechno pro to, abyste byla spokojená. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakupujem u nich uz niekolko rokov, a vzdy som maximalne spokojna. sortiment tovaru, ceny, komunikacia, vernostny program... - naozaj nemam co vytknut. detske topanocky nekupujeme nikde inde. ani to nemame v plane :-)

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• Poštovné v cene.
    • Darčeky k objednávke.

Objednávala som si z tohto obchodu prvýkrát. Keďže mali tovar, ktorý som nemohla zohnať takmer nikde inde, a poštovné je v cene, hneď som spravila objednávku.

Na otázky ohľadom objednávky reagovali takmer okamžite. Síce tam došlo z ich strany k menšej lži, že tovar mi bude odoslaný na druhý deň, a stalo sa tak až o pár dní neskôr, ale nevadí.

Jednoznačne obchod odporúčam!

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Došlo k záměně zboží, omlouváme se, ve chvíli, kdy jsme chtěli Váš balíček odeslat, všimli jsme si záměny a začali ji řešit, čímž se odeslání opozdilo. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

Som veľmi spokojná,pani ktorá je na telefóne sa snaží vyhovieť,volala som, pýtala sa na tovar,hned v ten deň mi ho poslala, veľmi ústretová

• tovar skladom, co inde nie je
    • nefunkcny paygate, nebolo mozne zaplatit kartou

Nebolo mozne zaplatit kartou, kvoli comu sa predlzila dodacia doba. Objednavku bolo treba uhradit prevodom.
    Dodanie tovaru do lokaljen pobocky zasielkovne trvalo dlhsie.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci, je mi líto, že jste měl s placením potíže, zřejmě šlo o nějaý výpadek, vše už funguje, jak má. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• Komunikácia so spoločnosťou prebehla absolútne bez problémov. Na moje otázky som dostala odpoveď hneď, na každý email mi prišla odpoveď obratom. Veľká spokojnosť

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za rekaci a za pochvalu, moc jste nás potěšila. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• Krásny a kvalitný tovar za super cenu.
    • Tovar som žiadala zaslať cez spoločnosť UPS a bol doručovaný cez Slovenskú poštu, čo mi spôsobilo komplikácie.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, dekujeme za reakci. Máte pravdu, objednal jste si doručení UPS, došlo k chybě v systému, a zboží bylo odesláno Poštou, moc se omlouváme. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• Rýchle dodanie, doprava zdarma

Možnosť vrátenia topánočiek je plusom a taktiež kvalita tovaru.