po 9 dnoch od objednávky mi tovar nedorazil, obchod sa neozval.....

• 12 dní od objednávky a zaplatení tovaru, som ho stále neobdržala!!!!

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, objednala jste zboží v pátek, a to batoh, který jsme neměli skladem, a bylo u něj uvedené, že se objednává u dodavatele. Dodání trvá 5 pracovních dní, hned poté jsme Vám ho poslali. Je mi líto, že se u Vás doručení protáhlo vzhledem k víkendu. Naprostou většinu věcí máme skladem, jen některé batohy ne. Snad s námi budete příště spokojená, budeme se snažit. Zdraví Kamila z Detsketopanky.eu

Absolutne sa s nimi neda nijako spojit, neodpovedaju na spravy

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci, Váš email jsem bohužel přehlédla, moc se omlouváme. Psala jste, že jste obdržela v balíčku neplatný kupón, už je vše spraveno a vyřešeno k Vaší spokojenosti. Zdraví Zuzana z Detsketopanky.eu

• Vadí mi, že ani 3 týždne od vrátenia tovaru mi neboli vrátené peniaze. Obchod komunikuje, mám vraj čakať.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Moc se omlouvám, trvalo dlouho, než se Váš balíček vrátil, už jsme to s dopravcem vykomunikovali a situace by se neměla opakovat. Zdraví Kamila z Detsketopanky.eu

V prípade, že tovar vraciate, čakáte na peniaze dlhšie ako 14 dní od odoslania tovaru spať, pretože napriek tomu, že adresu na vrátenie majú v Trenčíne, ešte si to zdĺhavo posielajú do ČR, o čom Vás vopred neinformujú, práve naopak, píšu, aké je to jednoduché - vrátiť tovar. Takže potom ste bez topánok aj bez peňazí čo v situácii, keď dieťa potrebujete obuť, nie je vôbec príjemné.
    Okrem toho, zlacnené topánky asi viackrát vrátené alebo niekde vystavované, čo bolo na nich aj vidno.
    Je pravda, že ponúkajú kvalitnejšie topánky, ale cenovo nie sú tak výhodné, aby som tu nakupovala znovu.

Zaplatila som prevodom tak neviem kde su tie peniaze nezaplatim este raz na dobierku.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, ne vždy se všechno podaří vše tak, jak bychom si přáli. Už je všechno vyřešené, peníze vrácené, zboží dodané, tak snad nám dáte ještě jednu šanci napravit si u Vás reputaci :) Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• Neodporucam...tovar sice na sklade, ale cakala som na ne 10 dni. Po tyzdni som napisala slusny e-mail, ci je vsetko v poriadku s objednavkou a reakcia ziadna. Prvy krat pisem negativnu recenziu, no opravnene. Objednavat z tohto obchodu uz nebudem.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Zboží jste objednala ve čtvrtek 27.2. v noci, 3.3., tedy 3. pracovní den po objednání jsme zásilku odeslali. Omlouváme se za zdržení, standardně odesíláme rychleji, tentokrát došlo ke zdržení u dopravců. Bohužel žádný email od Vás nemáme, jinak bychom Vám samozřejmě obratem odpověděli. Na mail Vám jde jako omluva slevový kupón a doufáme, že nám ještě dáte šanci. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• na tovar čakám cca 10 dní, zatiaľ nič, ani tovar ani kontaktovanie z e-shopu o jeho dostupnosti/nedostupnosti.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Jak jsme již spolu komunikovali, Vaše objednávka se zdržela u dodavatele, batoh naskladňovali, a bohužel jim to tentokrát trvalo. Ještě jednou velká omluva, zaslala jsem Vám 20% kupón a doufám, že nám ještě dáte šanci. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

Dlhá čakacia doba na tovar. Stále nedorazil... : (

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, moc se omlouváme, Vaše pouzdro jsme objednávali u dodavatele, bohužel nám poslal jiné, takže jsme měnili a doba dodání se protáhla. Ale balíček už je na cestě k Vám, a taky Vám mailem letí slevový kód jako omluva ... snad nám ještě dáte šanci. Hezký den Marcela z Detsketopanky.eu

• Dostupnosť neaktualizujú, zisťujú až po objednaní tovaru.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, máte plné právo být na nás nazlobená, tenhle prodej se nám vůbec nepovedl. Dodavatel neaktualizoval produkty, takže i u nás to vypadalo, že jsou k dispozici. Chyba, samozřejmě, za kterou se moc omlouváme, a uděláme všechno pro to, aby se to už neopakovalo. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• Bol mi doruceny iny tovar, ako som objednala. Ked som sa informovala ohladom dalsieho postupu, bol mi preposlany link na formular, ktorym sa ziada o odvoz tovaru prostrednictvom PPL. Po jeho vyplneni a odoslani mi na druhy den prisiel mail, ze odvoz sa nerealizuje zo Slovenska a ze mam tovar odoslat postou. Takze som nespravne topanky odoslala a cakam, co sa bude diat. Zatial sa nikto neospravedlnil, nemam ani topanky, ani peniaze. Musim povedat, ze az doteraz som s obchodom nemala ziadne problemy a uz viackrat som tam nakupila detom topanky.

28.3. som zadala objednavku na tovar skladom, obratom mi prisiel email ze ma budu obratom informovat o stave, nic neprislo, 5.4. som telefonovala na infolinku v uvedenych hodinach, nedovolala som sa, tak som poslala email a na druhy den mi napisali, ze objednavka ju uz vybavena a pride mi kazdym dnom, len dnes mi prisla info od slovenskej posty, ze mi bol zaslany balik, teda az o 3 dni neskor, okrem toho je cena dobierky o vyse 10eur vyssia ako bolo v objednavke, 7.4. mi prisiel vas email o zhodnoteni nakupu, pricom dnes je 9.4. a ja stale nemam objednany tovar