• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 1 mesiacom

• Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 1 mesiacom

• bez poštovného a poplatku za dobierku
    • milý list s inštrukciami

• pohodlnost, vyber

Nikto ma z posty nekontaktoval, udajne nezastihnuty adresat, ziaden papier v schranke. Komunikacia s dopravcom!

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 2 mesiacmi

Pravidelne kupujem tu detsky obuv superfit. Obuv je velmi kvalitná,siroky sortiment. Este nemala som dovod na reklamáciu. Len tak dalej, tym detské topánky.eu !!!

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Děkujeme za podporu, paní Evo, budeme se snažit i nadále :) Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 2 mesiacmi

• Rychle vybavenie a dorucenie do zasielkoveho obchodu
    • Som spokojná
    • Poskytli mi zlavu na dalsi nakup

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu. Zdraví Kamila z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 2 mesiacmi

Bol mi doruceny iny tovar, ako som objednala. Ked som sa informovala ohladom dalsieho postupu, bol mi preposlany link na formular, ktorym sa ziada o odvoz tovaru prostrednictvom PPL. Po jeho vyplneni a odoslani mi na druhy den prisiel mail, ze odvoz sa nerealizuje zo Slovenska a ze mam tovar odoslat postou. Takze som nespravne topanky odoslala a cakam, co sa bude diat. Zatial sa nikto neospravedlnil, nemam ani topanky, ani peniaze. Musim povedat, ze az doteraz som s obchodom nemala ziadne problemy a uz viackrat som tam nakupila detom topanky.

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Ziadne

Fajn

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 3 mesiacmi

28.3. som zadala objednavku na tovar skladom, obratom mi prisiel email ze ma budu obratom informovat o stave, nic neprislo, 5.4. som telefonovala na infolinku v uvedenych hodinach, nedovolala som sa, tak som poslala email a na druhy den mi napisali, ze objednavka ju uz vybavena a pride mi kazdym dnom, len dnes mi prisla info od slovenskej posty, ze mi bol zaslany balik, teda az o 3 dni neskor, okrem toho je cena dobierky o vyse 10eur vyssia ako bolo v objednavke, 7.4. mi prisiel vas email o zhodnoteni nakupu, pricom dnes je 9.4. a ja stale nemam objednany tovar

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 3 mesiacmi

• Velmi dobra komunikacia,rychle dodanie,zlavy.
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 3 mesiacmi

• Bezproblemovy obchod,objednávam v ňom pravidelne

• Prehľadnosť stránok, Rýchle dodanie, Dobrá komunikácia

S obchodom mám len pozitívne skúsenosti. V minulosti som riešila výmenu tovaru (nesadla veľkosť) a všetko prebehlo bez problémov.

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 4 mesiacmi

• dobre ceny
    • siroky vyber obuvi
    • kvalitne poradenstvo

• Odporúčam
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 5 mesiacmi

• ochota pracovníkov pri spracovaní objednávky
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 7 mesiacmi

Nákup v internetovom obchode bol super, zimné topánočky pre syna dorazili dosť rýchlo, sú krásne a spĺňajú hlavne účel. Využívame ich skoro každý deň a zatiaľ vôbec nepremokli. Takže značku Superfit určite odporúčam.

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 7 mesiacmi

Siroka ponuka,super ceny,rychle dodanie,vzdy darcek pre krpca

• všetko fajn

• Max. spokojnost

• Rychle dodanie

Superfit kupujem dcerke pravidelne a nepoznam lepsie topanky pre detsku nozku. Hlavne ak ma dieta zdravotne problemy. Velka spokojnost!

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 8 mesiacmi

• Široký výber tovaru, ceny lepšie ako v kamennom obchode.
    • Maximálne rýchle doručenie.