• Rýchle super

Som maximálne spokojná s doručením a aj s tovarom

• Rychle dodanie a komunikacia s eshopom

• Extra rýchle dodanie a pridali aj darček

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu a za pochvalu. Darčeky prikládáme pravidelne, a dúfame, že našich malých zákazníkov potešia. Budeme sa tešiť nabudúce! Zdraví Zuzana z detsketopanky.eu

• rychle a bezproblemove dodanie cez packetu

Rychle dodanie

• Tovar bol doručeny bez problémov a rychlo

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu a ocenenie našej práce. Zdraví Zuzana u detsketopanky.eu

• rýchle vybavenie objednávky

S e-shopom som maximálne spokojná. Skvelá komunikácia, dohoda, promtné riešenie ...

• Rýchle dodanie. V balíku sme našli aj darčeky, ďakujeme pekne. Synčeka potešili

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu, darčeky pre deti prikladáme s nádejou, že im urobia radosť ... a že si ti malí nezbedníci s novou hračkou v ruke snáď ochotnejšie topánky vyskúšajú :) Zdraví Zuzana z detsketopanky.eu

S týmto internetovým obchodom mám iba dobré skúsenosti, sú rýchly a spoľahliví.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu a za pochvalu. Všetky topánky máme skladom, odosielame obratom.
    Zdraví Zuzka z Detsketopanky.eu

Rýchle dodanie Tovar bezchybny

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu, všetky topánky máme skladom, odosielame obratom, predsa nenecháme zákazníka čakať :) Zdraví Zuzana z detsketopanky.eu

• Skvela komunikacia

Super obchodik

Teraz sme kúpili prví krát Primigi pre naše dvojičky, kupovali sme na odporúčanie, tak som zvedává

S obchodom som spokojná rýchla komunikácia aj dodanie tovaru,

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu a za pochvalu. Všetky topánky máme skladom, predsa nenecháme zákazníka čakať :) Zdraví Kamila z Detsketopanky.eu

Cena

• Oceňujem možnosť vyzdvihnúť si tovar v zásielkovni ako aj možnosť platby dobierkou.

Tovar je prehľadne zoradený, čísla detských topánok sú vyjadrené aj v centimetroch, čo považujem za veľmi dobrú pomôcku, pretože u každého výrobcu má dané číslo inú dĺžku.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za recenzi a za pochvalu. Ano, přesně jak píšete, velikosti se u jednotlivých výrobců různí, a tak je radši přeměřujeme, aby měl zákazník jistotou, že bota padne. I tak se napoprvé nepovedlo a botky nesedí? Žádný problém - pošlete nám je zpět, vyměníme zadarmo: https://www.detsketopanky.eu/222-vymena-zdarma. Zdraví Kamila z Detsketopanky.eu

• Skvelá komunikácia a servis, rýchle dodanie, jediná stránka, na ktorej som našla to, čo sme potrebovali

Som spokojná