• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 2 týždňami

• rýchla komunikácia, rýchle doručenie, veľká spokojnosť
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 1 mesiacom

Top tovar, top komunikácia, môžem iba odporučiť - 1***** :-)

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu, moc jste nás potěšili :) Hezký den Marcela z Detsketopanky.eu

• Kvalita topanok
    • Rychle dodanie
    • Vysoka cena
    • Komunikacia

Ja objednavam topanky vylucne odtialto..sme velmi spokojni s kvalitou..zimne topanky nepremokaju fakt udrzia nohu v teple..len objednavam pravidelne a po minule roky bola vzdy ustretova komunikacia a tentokrat nic..prosila som o skontrolovanie velkosti kedze clovek kus riskuje objednavanim a ziadna odpoved..proste to bol risk ci budu dobre

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Omlouvám se, vaše poznámka s dotazem se mi nezobrazila, asi technický problém. Už vám letí mail s omluvou a malou pozorností. Hezký den Marcela z Detsketopanky.eu

• aj dostupnost tovaru
    • nema

doporucujem

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 2 mesiacmi

velmi dlho som cakala na tovar, napisali , ze je odoslany a odvtedy preslo 2 tyzdne, az ked som im pisala, tak ho poslali

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Máte neprostou pravdu, vyřízení vaši objednávky se nám nepodařilo, na zboží jste musela čekat. Moc se za to omlouvám, poslala jsme vám mail s malou pozorností. Hezký den Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 3 mesiacmi

• Nefungoval server na platbu kartou

• Vyborny vyber
    • Skvele ceny, pripadne akciove ceny
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 3 mesiacmi

nakupujeme tu uz niekolko rokov pravidelne. maju velky vyber topanok, ceny su primerane, dorucovanie a pripadne vymeny uplne bez problemov. velmi si zelame, aby tento obchod fungoval este dlho-predlho :-)

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Děkujeme za reakci, ta se tak hezky čte :) Budeme se snažit i nadále, abyste s námi byla spokojená. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 3 mesiacmi

Dodávka trvala dlhšie ako zvyčajne 2-3 dni, inak spokojnosť .

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 4 mesiacmi

• Dostupnosť neaktualizujú, zisťujú až po objednaní tovaru.

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, máte plné právo být na nás nazlobená, tenhle prodej se nám vůbec nepovedl. Dodavatel neaktualizoval produkty, takže i u nás to vypadalo, že jsou k dispozici. Chyba, samozřejmě, za kterou se moc omlouváme, a uděláme všechno pro to, aby se to už neopakovalo. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 5 mesiacmi

rýchle dodanie, kreatívny pozdrav v podobe listu k objednávke ma milo potešil :)

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, děkujeme za reakci. Naprostou většinu zboží máme skladem (boty všechny zobrazene v eshopu ), posíláme obratem. Chápeme, že zákazník nechce na zboží čekat. Děkujeme za pochvalu! Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 7 mesiacmi

• Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 7 mesiacmi

• bez poštovného a poplatku za dobierku
    • milý list s inštrukciami

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, poštovné zdarma na aktuální kolekci je na Detsketopanky.eu samozřejmost. Děkujeme za reakci! Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• pohodlnost, vyber

Nikto ma z posty nekontaktoval, udajne nezastihnuty adresat, ziaden papier v schranke. Komunikacia s dopravcom!

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Dobrý den, vaše problémy s dopravcem mě upřímně mrzí. Děláme, co můžeme, aby měl zákazník zboží hned, a ono to ztroskotá na posledním článku řetězce - na řidiči některé z přepravních společností...reklamaci u nich určitě podáme, děkuji za upozornění. Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 8 mesiacmi

Pravidelne kupujem tu detsky obuv superfit. Obuv je velmi kvalitná,siroky sortiment. Este nemala som dovod na reklamáciu. Len tak dalej, tym detské topánky.eu !!!

Reakcia obchodu detsketopanky.eu

Děkujeme za podporu, paní Evo, budeme se snažit i nadále :) Zdraví Marcela z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 8 mesiacmi

• Rychle vybavenie a dorucenie do zasielkoveho obchodu
    • Som spokojná
    • Poskytli mi zlavu na dalsi nakup

Dobrý den, děkujeme za reakci a za pochvalu. Zdraví Kamila z Detsketopanky.eu

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 8 mesiacmi

Bol mi doruceny iny tovar, ako som objednala. Ked som sa informovala ohladom dalsieho postupu, bol mi preposlany link na formular, ktorym sa ziada o odvoz tovaru prostrednictvom PPL. Po jeho vyplneni a odoslani mi na druhy den prisiel mail, ze odvoz sa nerealizuje zo Slovenska a ze mam tovar odoslat postou. Takze som nespravne topanky odoslala a cakam, co sa bude diat. Zatial sa nikto neospravedlnil, nemam ani topanky, ani peniaze. Musim povedat, ze az doteraz som s obchodom nemala ziadne problemy a uz viackrat som tam nakupila detom topanky.

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Ziadne

Fajn

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 9 mesiacmi

28.3. som zadala objednavku na tovar skladom, obratom mi prisiel email ze ma budu obratom informovat o stave, nic neprislo, 5.4. som telefonovala na infolinku v uvedenych hodinach, nedovolala som sa, tak som poslala email a na druhy den mi napisali, ze objednavka ju uz vybavena a pride mi kazdym dnom, len dnes mi prisla info od slovenskej posty, ze mi bol zaslany balik, teda az o 3 dni neskor, okrem toho je cena dobierky o vyse 10eur vyssia ako bolo v objednavke, 7.4. mi prisiel vas email o zhodnoteni nakupu, pricom dnes je 9.4. a ja stale nemam objednany tovar

• nakúpil v obchode detsketopanky.eu pred 9 mesiacmi

• Velmi dobra komunikacia,rychle dodanie,zlavy.