• Ochotná a prozakaznicka majitelka
    • Zaujímavý tovar

• Ziadna
    • Tyzden som cakala na objednavku, potom som im pisala email, kde sa nachadza moja objednavka. Odpovedali mi,ze nemaju asi polku mojho objednaneho tovaru. Ze mali chybu na sklade. Pozadovala som aspon ten tovar, ktory mali. Z povodnych 70 eur som mala platit 42 eur za tovar. Ale chceli mi uctovat poplatok za to, ze si ja osobne pojdem vyzdvihnut tovar. Cele zle!

Tovar zatiaľ neprišiel, obchod nekomunikuje.

• Pekný obchodík, milá a ochotná obsluha.

Veľmi ochotný a ústretový

Super obchod a super pani majiteľka/predávajúca

• Slovenska firma s kvalitným obsahom

• Komunikácia so zakaznikom

V sobotu som objednávala tovar po overení ci sa to stíha do vianoc, v pondelok ráno som to uhrádzala prevodom, nakoľko mi zálohová faktúra zbehla do reklám. pani mi napísala ze jej stačí potvrdenie o platbe, v utorok mali peniažky na účte, v stredu som písala ci sa to odoslalo a pani mi napíše že nie ze až zajtra. Chápem bolo týždeň pred Vianocami, ale nechápem prečo napíšu že im stačí potvrdenie o platbe keď to odošlu až na 4 deň... Rovno by mali napísať že to nestíhajú, pravdu kedy sa to bude odosielať. Potvrdenie vám bolo nanič keď ste mali peniaze na druhy deň.s takýmto prístupom som sa ešte nestretla, pani sa ani neospravedlnila,a stále si tvrdila len svoje. Takze očakávam znova takú istú reakciu na toto hodnotenie....

• Krasne, jedinecne hracky
    • Ochotna a mila pani majiteľka, ktora pomoze s vyberom

• Spokojnosť, odporúčam, bezproblémový nákup

Pekné kvalitné prevedenie hračky, sme spokojni

• Spokojnosť s časom dodania a aj komunikácie s obchodom, tovar (y)

Veľmi profesionálny, alebzaroben i ľudsky prístup. Perfektne poradenstvo. Tovar z online objednávky zabalený prakticky, pekne a ekologicky.

Úžasná ponuka krasnych hračiek širokého spektra značiek podporujúcich psychomotoricky vývoj deti.
    Majiteľka je veľmi ochotná pomôcť s výberom, vysvetliť, ukázať. Komunikácia s ňou je naozaj na jednotku.

Som veľmi spokojná, tovar prišiel v poriadku.

• Dobrý tovar, slušný výber hračiek, ktoré sa ťažko hľadajú

Žiadne výhrady

• Tovar bol doruceny do zasielkovne v mojom meste.

dobrá cena, rýchlosť vybavenia objednávky

• Perfektná kominikácia
    • Krásne hračky
    • Žiadna

Komunikacia s vedenim obchodu na vysokej profesionalnej urovni. Pomohli mi pri rozhodovani, poradili. Som velmi spokojna a odporucam.

• 10 dní čakám na doručenie a nič....

Reakcia obchodu Detská hračka

Zákazníčka mala v objednanom tovare dve položky, ktoré boli na objednávku (uvedené aj na stránke) s notifikáciu, že tovar bude odoslaný po skompletovaní.
    Bohužiaľ opakovane sa stáva, že zákazníci nečítajú informáciu o dostupnosti a naše emailové notifkácie a následne píšu negatívne hodnotenia.
    V čase zaslania tejto recenzie bol tovar na ceste k zákazníčke.