• Ochotna pani majitelka
    • Velky vyber
    • Kvalitne vyrobky
    • Vyborne popisane

Neprofesionálny prístup, zavádzanie spotrebiteľa. Je mnoho iných konkurenčných internetových obchodov, kde si zákazníka vážia.

Pani veľmi ochotne poradila pri výbere hračky.

• Krásny sortiment,milá komunikácia,rýchle dodanie,super.

• Komunikácia, poradenstvo, rýchlosť

Krasne hracky. Rychla komunikacia a ustretovost. Rychle dodanie.

• Veľmi pekné a zaujímavé hračky.

Nakupujeme už niekoľko rokov vždy spokojnosť

Velmi dobry vyber zmysluplnych hraciek, vsetko prebehlo v uplnom poriadku. Obchodik mozem len odporucat.

Všetko prebehlo ok

• Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu Detská hračka

mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie.
    Vaša objednávka bola odoslaná hneď po prijatí platby na náš účet na výdajné miesto, ktoré ste si zvolili v objednávke. Po obdržaní tohto hodnotenia (20.7.2020) sme obratom skontrolovali pohyb zásielky a zistili sme, že nebola u prepravcu korektne oskenovaná a daná do pohybu na výdajné miesto. Máme to však aj v obchodných podmienkach a informácii o doprave uvedené, že štandardná doba dopravy na výdajné miesto sú 2- 3 pracovné dni a za nedostatky u prepravcov nemôžeme niesť zodpovednosť a ovplyvniť ich.. Škoda, že ste sa pred napísaním Vášho hodnotenia (tovar zatiaľ nedorazil) neobrátili na nás, aby sme zásielku preverili. Dnes, v čase písania tejto reakcie (21.7.2020) je už zásielka na Vami zvolenom výdajnom mieste pripravená na vyzdvihnutie.
    Mgr. Sabina Richterová
    majiteľka

• Nakupujem z pohodlia domova

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujeme za hodnotenie a budeme sa tešiť kedykoľvek nabudúce. Radi poradíme pri výbere.
    Krásne leto želáme.
    www.detskahracka.sk

Veľmi rýchle vybavenie, ochota a spolupráca, výrobky krásne, tovar dodaný nepoškodený a dobre zabalený, som maximálne spokojná. Ďakujem.

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujeme za milé hodnotenie, teší ma Vaša spokojnosť s nákupom aj so zakúpeným tovarom.
    Budem sa tešiť kedykoľvek v budúcnosti. rada poradím pri výbere.
    Mgr. Sabina Richterová
    majiteľka
    www.detskahracka.sk

Velmi zla komunikacia resp. ziadne odpovede na moje dotazy, zasielky som sa musela doslova dozadovat, odpoved ziadna neprisla do dnesneho dna. V objednavke (ktora dorazila po 10dnoch od uhradenia) chybali produkty a chybna bola tym padom aj fakturovana suma, bez predchadajucich upozorneni mailom ze nie su na sklade a pod.

• Super obchod

• krasne hracky
    • velky vyber
    • super komunikacia
    • rychle vybavenie

Zatiaľ neviem povedať, či by som odporučila alebo nie. Keďže objednávka je už vyše troch týždňov v nevybavenom stave a obchod so mnou nekomunikuje. Pripisujem to momentálnej situácii ohľadne koronavirusu, i keď objednávku som vytvorila dva týždne pred tým, ako to vypuklo... Tak neviem. Verím, že sa tovaru dočkám a aj nejakej odpovede z obchodu :)

• Široký výber (rozumných) hračiek
    • Komunikácia s predávajúcou
    • Starostlivo zabalený tovar
    • Informatívne e-maily o stave objednávky

S nákupom som bola veľmi spokojná. Objednali sme si aktívnu kocku Little Dutch, na ktorú sme sa veľmi tešili už dlhú dobu - kocka je skvelá, nesklamala.

Po urobení objednávky mi napadlo prečítať si recenzie, a bohužiaľ našla som veľa nehatívnych - no predávajúca všetky sťažnosti na dlhú čakaciu dobu zdôvodnila
    (tovar nebol skladom), takže moje obavy sa vytratili

• Velky vyber hraciek
    • Rychle dorucenie

• Vyborny vyber hraciek a doplnkov
    • Hracky oznacene predajcom ako "odporucam" hodnotim velmi pozitivne. Je to najuzsi vyber naozaj rozumnych hraciek.
    • Predajca promptne odpovedada na elektronicky dotaznik a poskytuje navyse info a odporucanie pre co najlepsi nakup.
    • Cez eshop nakup: stranka nie je velmi user friendly, pretoze ked polozku dam do nakupneho kosika a vratim sa spat do obchodu pre dalsiu polozku tak ma to zakazdym hodi na zaciatok vyberu, takze musim scrollovat a scrollovat. Ale oplati sa :-)

Vyborny obchodik. Povedomie o obchodiku som ziskala cez relaciu pre mamicky, kde majitelka aktivne promovala hracky pre predskolakov. Kupila by som vsetky, keby sa tak rychlo nevypredali niektore.
    Perfektny vyber.