Odporúčam obchodik

• Rychla dodavka, jasne podmienky, vsetko doslo v poriadku a vsetko bolo jasne rozpísané na nete

Našla som tam drevené hračky, ktoré som inde nevidela. :)

velmi ochotná pani co predava v obchode. poradi, pomoze a uz odchádzam odtial z nejakou hrackou.

• milá a velmi ochotnápani v predajni
    • rýchle vybavenie objednávky
    • krásne hračky

Výborné hračkárstvo s nádhernými hračkami v ktorom este urcite nakúpim.

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujem veľmi pekne za hodnotenie, budem sa tešiť kedykoľvek nabudúce.

Široký výber zmysluplných hračiek s krásnym dizajnom, ústretový prístup pani majiteľky, promptná komunikácia.

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujem veľmi pekne za hodnotenie, budem sa tešiť kedykoľvek nabudúce či už online, alebo v predajni.

• Bezproblemove vyvavenie a dodanie tovaru

Uzasny obchodik s najlepsimi detskymi hrackami. Pani predavacka velmi mila, ustretova a perfektne nam poradila. Najradsej by som kupila vsetky hracky z predajne pre syna, su naucne a pritom zabavne. Urcite odporucam, vratim sa tam coskoro:)

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujem veľmi pekne za hodnotenie, veľmi ma teší Vaša spokojnosť s ponukou, kedykoľvek sa budem tešiť na vás v predajni, veľmi rada opäť poradím.

siroky vyber kvalitnych hraciek avsak extremne dlha dodacia doba. Od objednavky uplynulo 10 dni a tovar este stale nedorazil. Neexistujuca komunikacia o stave objednavky.

Reakcia obchodu Detská hračka

Extrémne dlhá dodacia doba (objednávka vytvorené 4.12.2018 ) je z dôvodu toho, že vo Vašej objednávke ste objednali niekoľko položiek ) - z toho pri dvoch (hra Ľsdové kryhy a hrkálka Baby Raini bolo uvedené, že je naskladnenie očakávané v týždni od 10.12.2018 a objednávka je odoslaná následne po naskladnení. Takže s týmto termínom bolo potrebné počítať. Tak sa aj stalo, tovar sme naskladnili 13.12. a 14.12. bola Vaša objednávka odoslaná. Kedže ostatný tovar bol skladom a dve položky potvrdené od dodávateľa na ceste zaslali sme Vám aj údaje k platbe. Objednať tovar, ktorý je pred potvrdený od dodávateľov a pred naskladnením sme poskytli zákazníkom možnosť mať ho v predvianočnom období a zvýšenom záujme "rezervovaný". Bohužiaľ sa nám potvrdilo, že ľudia nečítajú, mnohí zákazníci si túto informáciu nevšimli.a následne nás odmeňujú negatívnym hodnotením. Komunikácia prebehla štandardne - odoslali sme zo systému obchodu potvrdenie prijatej objednávky, podklady k platbe prevodom a informáciu o odoslaní objednávky kuriérom UPS.

• Bezproblemova komunikacia, ochota a rychle dodanie. Tovar pekny :)

Na vlastne naklady mi vymenili zamenenu velkost lopatiek a dokonca mi neobjednane poslane lopatky ponechali darom :) Promtne reagovanie a bezproblemova komunikacia. Dakujem za ponechany nespravne doruceny tovar- bude darovany detom. Dakujem este raz.

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujeme za hodnotenie, sme radi, že lopatky potešia a že sme situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti. Budeme sa tešiť kedykoľvek nabudúce.

Skvely vyber, velmi prijemna komunikacia s obchodom, rychle dodankie. A hracky su krasne!
    Urcite nakupim znovu

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujeme za hodnotenie , budeme sa tešiť nabudúce a radi poradíme pri výbere.

• pekné hracky
    • priazniva cena

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujeme za hodnotenie, budeme sa tešiť aj nabudúce a radi poradíme vo výbere.

• Dobry vyber
    • Pekne spracovana stranka
    • Zle oznacena dostupnost tovaru
    • Komunikacia obchodu

Skoda, ze nie je moznost odporucam zvazit nakup v obchode. Nie je to 100% neodporucam, ale urcite treba zvazit. Vobec mi neprekaza, ze nemali tovar, ktory som si vybrala, ale keby som sa neozvala, nedozviem sa to asi nikdy. Po prijati objednavky bez informacii. Po 3 sprave odpoved, ze tovar nemaju skladom.
    Dohodli sme sa na zaslani casti objednavky, preto mi nezabudli pripomenut, ze si to vyziada postovne. Ani to by mi nevadilo, ale s tymto som sa este nestretla, preto nabuduce urcite kupu zvazim a pred vianocami dvojnasobne.

Reakcia obchodu Detská hračka

Objednávka bola robená v piatok neskoro večer - bola Vám odoslaná zo systému štandardná notifikácia o prijatí objednávky. Počas víkendu sa objednávky nevybavujú a hneď nasledujúci pondelok ráno ste telefonicky overovali objednávku, kde sme Vás informovali, že jeden produkt z objednávky je na ceste v tovare a bude naskladnený v priebehu 3- 4 pracovných dní. Čakať Vám nevyhovovalo, objednávka Vám súrila, tak ste požiadali odoslať dostupný tovar. Štandardne - je to uvedené aj v obchodných podmienkach je poštovné zdarma nad určitú hodnotu tovaru a individuálne výnimky nerobíme. Vždy je možnosť zmeny objednávky náhradou alternatívneho tovaru.

• Prehladne stranky

• Nestracam čas po obchodoch

V tomto obchode nakupujem uz dlho a vzdy som bola spokojna.

• Netradicny tovar
    • Siroke moznosti dopravy/prevzatia

Reakcia obchodu Detská hračka

Ďakujeme za hodnotenie, tešíme sa, že sa Vám naša ponuka páči, neustále ju rozširujeme a budeme sa tešiť kedykoľvek nabudúce.

• Objednane 15.3, prislo 22.3
    • Ziadna komunikacia,pisala som mail v akom stave je prevod a ziadna odozva

Reakcia obchodu Detská hračka

Dobrý deň, Vašu objednávku sme prijali v systéme 15.3.2018 (štvrtok) o 12.51 hod., o 17.08 hod. v ten istý deň sme Vám emailom zaslali detaily k platbe prevodom na účet. Vašu platbu sme prijali 16.3.2018 (piatok) a v rovnaký deň sme odoslali Vašu objednávku na pobočku služby Zásielkovňa, ktorú ste si zvolili ako formu dopravy. Keďže nasledoval víkend zásielka sa tam dostala do pohybu až nasledujúci pracovný deň 19.3.2018 pre doručenie na Vami zvolené výdajné miesto, kde bola prijatá 21.3. a Vami prevzatá 23.3.2018. O odoslaní zásielky sme informovali emailom a rovnako sú zasielané emaily zo systému Zásielkovňa, aby bol zákazník informovaný o pohybe zásielky. Doručenie na výdajné miesto Zásielkovňa trvá cca 3 pracovné dni od odoslania, čo máme uvedené aj v informácii o doprave na stránke nášho eshopu. Z našej strany nedošlo k žiadnej chybe - objednávka bola odoslaná na nasledujúci deň od jej prijatia a v deň pripísania Vašej platby na náš účet.

• rýchle jednanie
    • tovar v absolútnom poriadku
    • výborná komunikácia

Rozhodne doporučujem!!!

Vyborna komunikacia, rychle jednanie, hlavolamy su perfektne.