• Priatelia, tí ktorí tu pridávate kladné recenzie. Ukážte tento tovar niekomu kto sa vyzná. Potom zistíte, tak ako ja, že sú to FEJKY. Ja ich prídem predajcovi odniesť osobne a hodiť s ním "reč". Žiadna reklamácia. Žiadne oficiality.

Obchod neodporúčam. Firma mi zaplatí za spôsobenú škodu. Za to ručím. Ja si ich nájdem.

• Nenechajte sa oklamať aj vy.
    • Ja som už bol na polícii informovať sa. Žiadna Ing. Lucia Veselá neexistuje. Firmu sleduje polícia už dlhšie obdobie, vedia o nich a zbierajú čo najviac dôkazov.

Nič od nich neobjednávajte, ak nechcete mať doma napodobeniny z Ukrajiny.

• NIČ OD NICH NEKUPUJTE.
    • SÚ TO PODVODNÍCI, KTORÍ PREDÁVAJÚ NAPODOBENINY.
    • SKÚSTE SA IM PRED NÁKUPOM DOVOLAŤ, UVIDÍTE, ŽE ZBYTOČNE.
    • NA E-MAIL VÁM NEODPOVEDIA.

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE HODNOTENIA PRED ODOSLANÍM OBJEDNÁVKY...

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• ???

môj prvý nákup - spokojnosť

Vážený zákazník,

ďakujeme za objektívnu recenziu a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Takže takto. Vyzývam verejne všetkých podvedených zákazníkov z e-shopov alphonse.sk a deparfums.sk, ktorí tak ako my obdržali falzifikáty parfumov, zaslali ich na reklamáciu a teraz čakajú na vyriešenie svojich reklamácií, aby sme sa spojili a podali hromadné trestné oznámenie na týchto podvodníkov. Na stránke deparfums.sk to už zabalili, tá lavína negatívnych reakcií bola nezastaviteľná (zostalo im tam 6ks parfumov). Všetku svoju činnosť teraz sústredili na stránku alphonse, kde vybehli s absolútne najnižšími cenami, len aby ešte zotrvačnosťou oklamali čo najviac zákazníkov.
    • Email na ktorý môžete posielať svoje kontakty je: [email protected]
    • A vážená pani Ing. Veselá MBA, podnet na SOI-ku a pre istotu aj ČOI-ku bol odoslaný, teraz bude nasledovať trestné oznámenie na polícii akonáhle sa nazbiera dostatok oklamaných,t.j. hneď ako prekročíme sumou skutkovú podstatu trestného činu podvodu na podanie takéhoto oznámenia.

Reakcia na reakciu deparfums:
    Nakoľko pridať recenziu môžem iba jeden krát, som nútená vstúpiť do už zverejnenej a pridať pár slov k vašim klamstvám.
    Bola by som vám nesmierne vďačná, keby na mňa podáte to sľubované trestné oznámenie za poškodzovanie dobrého mena, ktoré ste si zničili sami, zasielaním lacných napodobenín a to z dvoch dôvodov:
    1. museli by ste oznámenie podať ako konkrétna osoba, čiže by ste konečne zverejnili svoju totožnosť
    2. Ukázalo by sa, že ste podvodníci
    Viete rovnako dobre ako ja, že žiaden dodávateľ neexistuje, žiaden reklamačný technik tiež nie,
    Ale to bude môcť posúdiť aj SOI-ka, keďže podnet na vašu firmu už odišiel.
    Moja reklamácia (odstúpenie od zmluvy) prebehla v zákonnej lehote 7 dní, balík ste si po viacerých urgenciách vyzdvihli v posledný deň úložnej doby po 17! dňoch uložených na pošte. Tak sa tu neoháňajte zákonným postupom. Pokiaľ by ste skutočne chceli moju reklamáciu vybaviť, už by sa tak dávno stalo.
    Keď ste taká seriózna firma, ako sa prezentujete, zverejnite tu verejne relevantný telefonický kontakt na vás, na vášho dodávateľa, príp. reklamačného technika, o ktorom tvrdíte, že existuje.
    Naviac, ako som už uviedla včera, www.deparfums má vo svojej ponuke 6 (slovom šesť) parfumov, tak si prosím vás nezverejňujte pozitívne reakcie.
    Je to na smiech.

Vážená pani Diana,

Vašu reklamáciu evidujeme a bude Vám vyreklamovaná v zákonom stanovenej lehote. Parfémy sme dali na reklamáciu reklamačnému technikovi našeho dodávateľa.
    Pokiaľ sa nepreukáže,že sa jedná o neoriginálny tovar,budeme my zvažovať trestné oznámenie na Vás za poškodzovanie obchodného mena!

• NO ČO PÁN PREDAJCA? NEJAKO STE STÍCHLI :) STÍSKA DUPKU? STÍSKA? :)
    • MYSLÍTE SI ŽE STE NEVYPÁTRATEĽNÍ? TAK SA NECHAJTE PREKVAPIŤ..

CHODÍTE NA P. O. BOX LEN RAZ ZA TRI DNI ABY SI VÁS TAM NEPOČKALI VYHOLELÍ CHLAPCI SO ŽELEZNÝMI TYČAMI?

Vážený anonym,

ďakujeme za Váš plodný príspevok.

Pekný deň

• TOMU VERTE, ŽE NA NICH PRÍDE RAD. NUŽ, POTOM NECHCEM BYŤ V ICH KOŽI.
    • VRAJ VAZNI MAJÚ RADI, KEĎ DO VAZENIA DORAZÍ NOVÉ "MASKO"..
    • TAK SI ASPOŇ DAJTE ZA TIE NAŠE PENIAZE VOPEROVAŤ DO ZADKOV ANÁLNE KRÚŽKY A PRIKÚPTE SI K NÍM PLIENKY..

BUDETE TO POTREBOVAŤ

• VÁ́ŽENÝ PÁN PREDAJCA, OVERENÝ ZÁKAZNÍK POD MENOM IVANA VÁS HODNOTILA TAK, ZE STE JEJ POSLALI FEJKY.
    • PREČO STE SA NEVYJADRILI K TOMU ŽE SÚ TO FEJKY? JEDINÁ VAŠA VÝHOVORKA JE, ŽE SME VŠETCI KONKURENCIA. TAK PREČO SA NEVYJADRÍTE OVERENÉMU ZÁKAZNÍKOVI, KTORÝ HODNOTIL VÁŠ PRODUKT AKO FAKE? ALEBO AJ ONA JE KONKURENCIA AKO MI VŠETCI?
    • PRÍDE NA PSA MRÁZ. TOĽKO ĽUDÍ VÁS PREKLÍNA, ŽE Z TÝCH NEKALÝCH PEŇAZÍ NEBUDETE MAŤ NIKDY RADOSŤ. ČAKÁ VÁS SMUTNÁ BUDÚCNOSŤ.

NÁJDU SI VÁS AJ KEBY STE CHODILI PO KANÁLOCH.

• Ako vraví jedna stará pravda: NA KAŽDÚ SVIŇU VODA VRIE!

netreba na to zabudnúť

• Nic
    • Varuji každého, kdo by si chtěl přes tento obchod objednat nějaký parfém. Po třech týdnech čekání se mi do ruky dostal pouze padělek toho, co jste si objednal. Bohužel jsem se napálil a zboží objednal dřív, než jsem začal číst recenze:-( .
    • Zboží vracím, ale jsem zvědavý, zda se mi reklamace podaří - po tom, co jsem si recenze už přečetl, tomu popravdě moc nevěřím.

Tento obchod určitě NE!!!!!

• Nothing
    • Vážení, všetci, čo tu píšete pozitívne reakcie, pokiaľ nie ste samozrejme samotný predajca, ste si tie super rýchlo doručené parfumy aj rozbalili, ovoňali, ohmatali? Alebo to máte ako darček pod stromček pre svojich blízkych? Len aby ste neboli nepríjemne prekvapení. Lebo v krajine nekonečných možností (rozumej v Číne) nie je problém vyrobiť obal na nerozoznanie od originálu, celofán tomu dá samozrejme punc kvality, ale vo vnútri čaká prekvapenie. Nenechajte sa dobehnúť.Prečítajte si pozorne všetky recenzie, zavolajte si na kontaktné číslo uvedené na stránke deparfums, kam sa zaručene nedovoláte a potom urobte si vlastný názor.

Rezumé: Nenakupovať a oblúkom sa vyhnúť nákupu v tomto obchode.

• - Nízke ceny
    • - Široký sortiment
    • - chýbali informácie o vybavovaní a doručovaní objednávky, info email o doručovaní tovaru, prišiel, až po kuriérovi.

Všetko OK, odporúčam.

• Super cena

Odporucam dakujem za parfem

• Predava fejky

Neseriozny obchod. Prisla mi ina vona aku som si objednala a este aj nepravy rozbaleny produkt

Vážená pani Ivana,

za vzniknutú chybu sme sa Vám ospravedlnili už v maily. Zaslanie nespávneho produktu nastalo zámenou EAN kódu. Správny parfém Vám bol odoslaný ihneď po Vašom upozornení.

deparfums.sk

• 99% KLADNÝCH RECENZIÍ PÍŠE SÁM PREDAJCA. A TO AJ NAPRIEK TOMU, ŽE JE TAM NAPÍSANÉ ,,OVERENÝ ZÁKAZNÍK,,. ROBIA TOTAK, ŽE ONI SAMI SI TOVAR OBJEDNAJÚ CEZ SVOJU STRÁNKU A TÝM PÁDOM MÔŽU PRIDAŤ RECENZIU AKO OVERENÝ ZÁKAZNÍK, KTORÝ NAKÚPIL.
    • KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVY POSIELAJÚ FEJKY.
    • UŽ NIKDY SA IM NEDOVOLÁTE.
    • NA MAILY NEODPISUJÚ.
    • TOVAR SA VÁM PRI REKLAMÁCII VRÁTI NASPÄŤ.
    • SKRÝVAJÚ SA ZA P.O.BOX
    • FUNGUJÚ CEZ ČESKÚ FIRMU MATROGENA S.R.O.

NIČ SI CEZ NICH NEOBJEDNÁVAJTE AK NECHCETE MAŤ DOMA NAPODOBENINU Z Č́ÍNY ČI UKRAJINY!

Vážená konkurencia,

ďakujeme za Váš plodný príspevok a záujem o našu stránku.Overený zákazník je každý kto si objedná z našej stráky a je očividné, že vy nie ste náš zákazník, nakoľko píšete ako anonym.
    Prajeme Vám veľa úspechov v podnikaní!!!

• ceny
    • serioznost
    • darcek
    • nic

Ja som s nakupom v tomto obchode bola maximalne spokojna a idem rychlo nakupit na Vianoce

• VÁŽENÍ, PREČÍTAJTE SI NEGATÍVNE REAKCIE ZÁKAZNÍKOV NIŽŠIE, PRED TÝM, NEŽ STIHNE PREDAJCA PODVIEZŤ AJ VÁS.

POZOR NA TÝCHTO PODVODNÍKOV! ČÍTAJTE NIŽŠIE!

• SOM VELMI SPOKOJNA S PARFEMOM POUZIVAM HO UZ 3 ROK A DOSIEL MI PRESNE TEN ISTY.
    • JA DAVAM 10000000%

SOM VELMI SPOKOJNA S PARFEMOM POUZIVAM HO UZ 3 ROK A DOSIEL MI PRESNE TEN ISTY.
    JA DAVAM 10000000%