• Pán Jakub Pollák sa zľakol po poslednej návšteve podvedených zákazníkov a posiela ľuďom späť peniaze.
    • Každý, kto bol oklamaný týmto podvodníkom, pošlite mu preskenovanú faktúru, spolu s číslom účtu na mail [email protected]

K tomuto kroku však dospel mladík neskoro, v Prahe už bolo voči nemu podané hromadné trestné oznámenie.

Jakub, za seba Vám prajem pevné zdravie, aby ste si do bodky užili to, čo príde teraz :)

• Poradi mi niekto kam mam poslať parfem a ci dostanem peniaze naspäť?

Su to podvodníci

• Tvovar bol fejk ojebavate ludi cigani to predavaju za 10 eur
    • Klamete poctivych ludi

Jednoznačne podporujete klamstva nekupovat su to fejky

• V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEOBJEDNÁVEJTE POSÍLAJÍ MÍSTO PARFÉMU V ORIGINÁL BALENÍ SMRADLAVOU VODU!!! POSÍLÁM OZNÁMENÍ O PODVODU NA ČESKOU OBCHODNÍ INSPEKCI!!! POZOR PÍŠE SI SÁM KLADNÉ RECENZE MANŽEL MI KOUPIL K VÁNOCŮM PARFÉM A NEMÁM NIC.

JE TO ZLODĚJNA!!!! NEOBJEDNÁVEJTE! !!!

- peniaze mi boli vrátené a zaslané na účet, pošlite na mail scan faktúry, a kópiu podacieho lístka z pošty

• ZAKAZNIK: Jakubovho otca do toho laskavo netahaj! načo sa tu chváliš, že budeš mať na ňho číslo? nestrápňuj sa láskavo! On za to nemôže, čo robí Jakub! Buď rád, že máš peniaze a nepíš tu voloviny!

Buď rád, že istí ľudia ti tu zverejnili totožnosť konateľa Matrogeny, lebo dodnes by si peniaze nemal!!

Dnes mi poslal peniaze naspat, stacilo mu trocha pohrozit ze pojdem navstivit jeho oca Leo-sa Pollaka na jeho adresu, na ktoreho by som mal mat najblizsie dni telefonne cislo.

Kontaktovat ho treba na: [email protected]
    Napisal som mu cislo objednavky, cislo uctu a sumu ktoru mi dlzi, na druhy den som mal peniaze spat.

• NIC
    • - NEPRODÁVAJÍ PARFÉMY, ALE KOPIE-IMITACE PARFRÉMU
    • - ŽÁDNÁ KOMUNIKACE

STEJNÍ PODVODNÍCI JAKO PROFUMO.CZ !!!!
    PRODÁVAJÍ NEJLEVNĚJŠÍ KOPIE !!!
    PODÁVÁM TRESTNÍ OZNÁMENÍ !!!

Zajtra chcem ísť podať tresné oznámenie v Bratislave.

Pridá sa niekto?

treba kontaktovat pana Pollaka bud na FB alebo na maili: [email protected] a ziadat spat peniaze, kedze pan Pollak preukazal snahu riesit to.par ludi sa uz dnes tesi z vratenych penazi!

• Nekorektnost

Bol mi doručený fejk. Obchod nereaguje na emaile ani telefonat. Nikomu neodporučam!!! Velke sklamanie.

• Spokojná s darcekom
    • Nenašla

Spokojná s darcekom

• TU JE FOTKA 25 ROČNÉHO PODVODNÍKA JAKUBA POLLÁKA, KTORÝ JE KONATEĽOM MATROGENY:
    • BÝVA NA ADRESE: DRUŽSTEVNÁ 15, STARÁ TURÁ
    • TU JE JEHO AUTO PRED ICH DOMOM:
    • TU JE LINK JA JEHO FACEBOOKOVÝ PROFIL:

KONAJTE.

• podvod

Uvádza sa firmA:
    Metrogena, s.r.o., Námestíe Svobody 93/22, 60200 Brn
    Objednala som cez internetovú stránku deparfums.sk produkt Christan Dior Adict 2 toaletná voda 100 ml za cenu 70,50 EUR + kuriér 3,20 EUR = spolu 73,70 EUR.
    Uvedenú značku parfému používam už niekoľko rokov, po otvorení parfému ma čakalo nepríjemné prekvapenie. Vôňa nezodpovedala originálnemu parfému a po použití bola za niekoľko minút vôňa nevyrazná, resp. takmer neznateľná.
    Jednoducho podvod.

• Podávame oznámenie na Jakuba Polláka, bytom Druzstevna 508/15, Stara Tura, ktory, ako sme sa . Odzvonilo mu. Nastastie je natolko neschopny, ze za sebou nechal poriadne stopy a nebolo ho vobec tazke vypatrat. No nie je tomu este koniec. Okrem pravnych krokov, koname aj na vlastnu past. kto sa chce pripojit a SKUTOCNE konat a vypovedat nielen na policii, posielajte svoje adresy a telefonne cisla na mail [email protected] (adresy a telefonne cisla su potrebne pri hromadnom trestnom oznameni, ktore ideme podat na policiu) hladame ludi ochotnych aj konat a nielen kritizovat doma v obyvacke na zadku. hladame ludi, ktori sa chcu spojit a riesit tuto vec, nakolko my na tie peniaze musime pracovat a niekto, kto je neschopny najst si pracu, musi len odrbavat nas, slusnych ludi. POSIELAJTE NAM MAILY.

• Podávame oznámenie na Jakuba Polláka, bytom Druzstevna 508/15, Stara Tura, ktory, ako sme sa dozvedeli, ma Matrogenu sidliacu v Brne. Nas ziadny zasrany fagan okradat nebude. Odzvonilo mu. Nastastie je natolko neschopny, ze za sebou nechal poriadne stopy a nebolo ho vobec tazke vypatrat. No nie je tomu este koniec. Okrem pravnych krokov, koname aj na vlastnu past. kto sa chce pripojit a SKUTOCNE konat a vypovedat nielen na policii, posielajte svoje adresy a telefonne cisla na mail [email protected] (adresy a telefonne cisla su potrebne pri hromadnom trestnom oznameni, ktore ideme podat na policiu) hladame ludi ochotnych aj konat a nielen kritizovat doma v obyvacke na zadku. hladame ludi, ktori sa chcu spojit a riesit tuto vec, nakolko my na tie peniaze musime pracovat a niekto, kto je neschopny najst si pracu, musi len odrbavat nas, slusnych ludi. POSIELAJTE NAM MAILY.

DO SKORÉHO VIDENIA PÁN JAKUB POLLÁK

• * ak kupujúci už tovar obdržal a prevzal, zašle ho späť na našu adresu uvedenú v sekcii kontakt a to za nasledujúcich podmienok:
    • o tovar musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale (s nepoškodenou ochrannou fóliou)
    • o tovar nesmie byť použitý
    • o tovar musí byť nepoškodený
    • o tovar musí byť kompletný (vrátane príbalového letáku a podobne)
    • o zašlite spolu s dokladom o kúpe - faktúra
    • Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme prevodom na Váš účet a to najneskôr do 14 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru.
    • Tovar musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku nebudú akceptované.
    • V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebude akceptované odstúpenie od objednávky a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť

o tovar nesmie byť použitý
    o tovar musí byť nepoškodený
    o tovar musí byť kompletný (vrátane príbalového letáku a podobne)
    o zašlite spolu s dokladom o kúpe - faktúra

• pán JAKUB POLLÁK, BYTOM DRUŽSTEVNÁ 508/15, STARÁ TURÁ, už sa viac neunúvajte tu vypisovať recenzie pod falošnými menami. Stačilo vaše smiešne meno "ing. lucia veselá", ktoré svedčí o vašej neschopnosti kreativity. Zbytočne sa tu o niečo snažíte. Zanechali ste za sebou príliš veľa stôp, o ktorých ste si mysleli, že sú nevypátrateľné. žiaľ :) alebo našťastie :) ako pre koho.

do skorého videnia, "pán" POLLÁK