• 10. Zodpovednosť za chyby na stránke www.deparfums.sk
    • 10.1 Spoločnosť Matrogena s.r.o. upozorňuje, že informácie uvedené na www.deparfums.sk sú z časti preberané od tretích strán, môžu obsahovať nepresnosti a môžu byť aktualizované bez predchádzajúceho upozornenia.
    • 10.2 Spoločnosť Matrogena s.r.o. môže kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť produkty a služby popísané na svojich stránkach a negarantuje vecnú správnosť ich obsahu.
    • 10.3. Spoločnosť Matrogena s.r.o. nenesie voči inej strane zodpovednosť za priame, nepriame alebo mimoriadne škody, spôsobené použitím informácií z jej vlastných alebo odkazovaných webových stránok.

10. Zodpovednosť za chyby na stránke www.deparfums.sk

• Podnikáme právne kroky. Ak máte záujem o SKUTOČNÉ riešenie problému, napíšte na [email protected] Je potrebné uviesť adresu a telefónne číslo, nakoľko je to potrebné pri hromadnom trestnom oznámení na polícii. Okrem toho sa musíte pripraviť na to, že budete musieť prísť osobne na políciu vypovedať. Takisto sme sa obrátili na nášho rodinného právnika, a na ČOI, nakoľko firma Matrogena sídli v Brne. Kontaktovali sme aj českú hygienu, poslali fotky falzifikátov. Firma Matrogena je napísaná na meno Jakub Pollák, bytom Druzstevna 508/15, Stará Tura. - pre prípad, ak by niekto chcel toho zasrana navštíviť osobne. http://imgup.cz/images/2014/12/23/matrogena_0001.jpg

Kto by sa chcel zapojiť do konania a žiadať si svoje zarobené peniaze späť od človeka, ktorý je neschopný nájsť si prácu a potrebuje len klamať slušných ľudí, píšte na [email protected]

• JAKUB POLLÁK - KONATEĽ FIRMY
    • VIEM, KDE BÝVAŠ. VIEM, KDE SA ZDRŽIAVAŠ A UŽ SOM SI ZISTIL AJ AKO VIZERÁŠ..
    • ČAKAJ NÁVŠTEVU. ALE PRIATEĽSKÉ POSEDENIE TO NEBUDE.
    • ZBYTOČNE SA BUDEŠ SKRÝVAŤ. NÁJDEM SI ŤA.

SKONČIL SI.

• pridané pred 20 minútamireagovať
    • Kupila som u nich minuly rok parfem, a doma som zistila ze to je ina vona, ako original. Ked som si poriadne pozrela flakon, boli tam rozdiely oproti originalnemu flakonu, ktory som mala doma z uz minuteho parfemu zakupeneho v kamennej predajni. Este som aj isla do kamennej predajne a porovnavala vone, jednoznacne to bol falzifikat. Reklamovala som vyrobok a peniaze mi vratili, samozrejme ze sa tvarili nechapavo, ked som hovorila, ze nepredavaju original vyrobok. Tento rok som u nich kupila pletove mlieko znacky ktoru poznam . Flaska bola v poriadku, ale obsah bol iny, ina farba a konzistencia mlieka. Reklamovalasom tiez, peniaze vratia. Moj zaver je,ze predavaju falzifikaty. Ludia si myslia ze usetria,ale daju desiatky Eur za vyrobky, ktorych vyrobna cena je mozno niekolko centov. Predpokladam, ze su asi aj spokojni, lebo nevedia ze kupuju falzifikat. Ak si to neporovnaju s originalom, pripadne nemaju dobre odskusany original zkamennej predajne, nepridu na to ze je to falzifikat. Vyrobky su pekne zabalene a to predava.
    • Nic

pridané pred 20 minútamireagovať

• Po sviatkoch podávame oznámenie na Jakuba Polláka, bytom Druzstevna 508/15, Stara Tura, ktory, ako sme sa dozvedeli, ma Matrogenu sidliacu v Brne.
    • Nas ziadny zasrany fagan okradat nebude. Odzvonilo mu. Nastastie je natolko neschopny, ze za sebou nechal poriadne stopy a nebolo ho vobec tazke vypatrat. No nie je tomu este koniec. Okrem pravnych krokov, koname aj na vlastnu past.
    • kto sa chce pripojit a SKUTOCNE konat a vypovedat nielen na policii, posielajte svoje adresy a telefonne cisla na mail [email protected] (adresy a telefonne cisla su potrebne pri hromadnom trestnom oznameni, ktore ideme podat na policiu)

hladame ludi ochotnych aj konat a nielen kritizovat doma v obyvacke na zadku. hladame ludi, ktori sa chcu spojit a riesit tuto vec, nakolko my na tie peniaze musime pracovat a niekto, kto je neschopny najst si pracu, musi len odrbavat nas, slusnych ludi.

POSIELAJTE NAM MAILY

• Okradli ma o peniaze a poslali mi fejk!!!Som maximálne sklamaná a znechutená! Pred mesiacom som si z tejto internetovej stránky objednala parfem pre moju maminu na Vianoce. Ked mama prec pár hodinami rozbalila svoj Vianočný darcek,nemohli sme uveriť. V originál krabici od parfemu, bol parfem, ktorý sa vzhľadom snažil podobať na ten moj objednaný, bol do polovice PRÁZDNY, smrdel a po bokoch sa z neho šupala farba!! Toto som ešte nezažila, hneď po sviatkoch volám na reklamácie a som veľmi zvedavá, ako mi vysvetlia toto " prekvapenie" na Vianoce ,ktoré prichystali mojej mame a ta zostala bez darčeku !! Už nikdy viac!

Nech si ma neželajú

• nic
    • su to podvodnici dorucili iny tovar nekomunikuju

pridam sa k hromadnej zalobe

• Tak lidé xx yy z mailu podvedeni.zakaznici od toho dali ruce pryč, prý mají peníze zpět. Pokud chcete, posílejte mi faktury, půjdu podat v pondělí trestní oznámení. Rozhodně nepůjdu nikomu bušit na vrata.
    • Prosím, pište na můj mail, vyčíslete, kolik jste zaplatili - je tu reálná šance s tím něco udělat!!! Nechejte si ty krámy jako důkazní materiál, rozhodně nic neposílejte zpět, je to PODVOD!!! Nikdo Vám sám od sebe nic nevrátí!!!
    • Posílají fejky, je to podvod - proč reklamace na Slovensko, jak uvádějí na faktuře? Fakturu vystavila Matrogena s.r.o. se sídlem v Brně, Nám.Svobody 93/22.
    • Prosím, kdo chcete podat hromadnou žalobu, ozvěte se, my jsme přišli o 3029 Kč.
    • Neuvedli telefon, pro reklamace P.O. box v Piešťanech!!!
    • [email protected]

Podvodníci

• Pozor podvodníci, zaslali miesto parfému toaletnú vodu, je to Matrogena s.r.o. v Brne, nedvíhajú telefón, neodpovedajú na e-maily,
    • ďalšie stránky www.roselle.sk

Dávam podnet na ŠOI, ale či to pomôže?

• žiadna výhoda len o paniaze prídete podvodníci a hnusné fejky !!!!

• PODVÁDĚJÍ TAKÉ V ČECHÁCH... STRÁNKY profumo.cz, merveilleux.cz, elleparfem.cz... Jednatel společnosti MATROGENA s.r.o. Prágr už není jednatelem a u společníka Polláka v obchodním rejstříku není uvedeno ani datum narození! Podávejte trestní oznámení a oznámení na SOI!!

Podávejte trestní oznámení a oznámení na SOI!!

• POZOR NA ICH PODVODNE STRANKY:
    • Tá istá firma, ten istý spôsob podvodu. Nikomu sa nedovoláte, vystupujú pod falošnými menami, firmy nemajú adresy
    • Za tým všetkým stojí firma z Čiech - Matrogena - napísaná na Čecha menom "Karel Pragr", ktorý má na seba napísaných 62 firiem!

PODVODNÍCI

• nic podvodnici
    • KLAMU A NEODPEDAJU NA EMAIL ANI NEBERU TELEFON
    • 0944019539

poslali mi v krabici miesto 2 ks len jeden
    a miesto parfemovej vody/ktoru som objednal aj mi fakturovali /
    poslali toaletnu vodu. kurier ani nevola ani SMS,len sa zjavi.
    Chcel som darcek pre baby na vianoce a smola.

urcite NEODPORUCAM www.deparfums.sk
    pozor mozno uz maju inu stranku
    pozor preverte si fa Matrogena z Brna

NEOBJEDNÁVAJ!!!!!

• Promtnosť,korektnosť.

• miesto 2 parfemovych vod hugo orange poslali len 1 ks ale toaletmu vodu,neberu tel

posilm zpat balik,

• Rýchle dodanie.
    • Keď je napísané, že to je na sklade tak je to pravda.
    • Neviem o žiadných

Odporúčal by som ho.

• Okradaju ludí

Už nikdy...oklamali ma a poslali mi fejk

PODVEDENÍ ZÁKAZNICI, PÍŠTE NA: [email protected]

• ADRIANA a FRANTISEK
    • rád vám preplatím ústavnú liečbu

kľudne ma kontaktujte