• Velmi dobra komunikacia
    • Rychle vybavenie objednavky
    • Tovar zodpoveda fotkam a popisu, celkovo spokojnost
    • Jedine minus boli ciarove kody, ktore isli velmi zle dolu, stravila som asi pol hodinu ich odstranovanim liehom a skoncila som zlahka nafetovana : )

Pekný dobrý deň pani Katka,

veľmi pekne ďakujeme za milú recenziu. Sme radi, keď sú naši klienti maximálne spokojní so všetkými službami, ktoré spolu s objednávkou ponúkame. Tie čiarové kódy nás mrzia, ale väčšinou sú umiestnené tak, aby sa pri skenovaní a manipulácii s tovarom neodstránili.

Váš tím Dekoria.sk

• Kvalitne ušité a kvalitný materiál

Kvalita, spoľahlivosť a seriózny prístup ku klientovi

Pekný dobrý deň pani Ruženka,

veľmi pekne ďakujeme za milú recenziu. Sme radi, keď sú naši klienti maximálne spokojní so všetkými službami, ktoré sa snažíme neustále ešte vylepšovať.

Váš tím Dekoria.sk

• Vybrane deky sa minuli,hned ma kontaktovali,kde boli ponuknute ine,s ktorymi som velmi spokojna

Pekný dobrý deň,

spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste a snažíme sa preto urobiť maximum. Dodatočná telefonická komunikácia, nielen pri určitých situáciách, ale pri každej objednávke prispieva k väčšej istote pri objednávaní.

Váš tím Dekoria.sk

Spokojná som veľmi s kvalitou, prácou a rýchlym jednaním.

Pekný dobrý deň pani Kaja,

Váš tím Dekoria.sk

• Dobre nafotene látky. Farba latky v reále zodpovedá tomu co je na web stránke.

Pekný dobrý deň pani Mária,

sme radi, že ste boli spokojná s výberom tkanín. Aj napriek originálnym fotografiám však odporúčame vždy našim klientom využiť bezplatnú službu zaslania vzoriek tkanín, aby si boli svojim výberom 100% istí a dekorácie maximálne naplnili ich očakávania.

Váš tím Dekoria.sk

• Komunikácia aj tovar v top stave, kvalita je úžasná, a služby od obchodu na top úrovni..... Veľmi milé a super prekvapenie že i takéto služby a prístup k zákazníkom je v SR.... Odporúčam všetkým

Pekný dobrý deň pani Katarína,

Váš tím Dekoria.sk

• Obchod posiela vzorky látok zadarmo.
    • Komunikuje ohľadom objednávky v prípade ujasnenia si výberu a veľkosti výrobku.

Pekný dobrý deň,

spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste a snažíme sa preto urobiť maximum. Zasielanie vzoriek a takisto aj dodatočná telefonická komunikácia prispieva k ich väčšej istote pri objednávaní.

Vyborna spolupraca!

Pekný dobrý deň,

sme veľmi radi, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv. Spokojnosť a radosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

• Obliecky boli velmi pekne usite, v super kvalite
    • Velky vyber latok
    • Dlhsia cakacia doba dodanie, no vzhladom k velkemu mnozstvu latok a skutocnosti ze sa tovar sije az po objednani, to vlastne bolo rychlo

Pekný dobrý deň,

spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste a ak je to možné, objednávku sa vždy snažíme odoslať čo najskôr. Ďakujeme za Váš čas a pozitívnu recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

• Na vyžiadanie obchod zašle vzorky materiálov, takže nie je problém vybrať si. Objednávala som už v minulosti, na otázky mi odpovedali telefonicky, vysvetlili všetko potrebné. Dodanie je rýchlejšie ako je uvedená dodacia lehota pri objednávke.

Pekný dobrý deň pani Martina,

ak je to možné, objednávku sa vždy snažíme odoslať čo najskôr a takisto robíme všetko pre spokojnosť našich klientov vrátane telefonickej podpory . Ďakujeme za Váš čas a pozitívnu recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

• Šitie na mieru a dostatočný výber látok

Pekný deň,

ďakujeme pekne za Váš čas a pozitívnu recenziu. Dekorácie šijeme vždy podľa najrôznejších požiadaviek klientov a tak nás teší, keď to prispieva ešte k ich väčšej spokojnosti.

Váš tím Dekoria.sk

Stránka veľmi dobrá, vysoký výber látok

Pekný deň,

ďakujeme pekne za Váš čas a pozitívnu recenziu. Našim klientom sa snažíme ponúknuť vždy čo najväčší výber nielen tkanín ale všetkých dekorácií.

Váš tím Dekoria.sk

• zasielanie bezplatných vzoriek zjednodušuje výber
    • veľmi prijateľná dodacia doba 2 týždne
    • flexibilné doobjednanie
    • kvalitné látky

Pekný dobrý deň pani Monika,

Váš tím Dekoria.sk

Obchod môžem bez akejkoľvek výhrady iba odporúčať. Tovar je krásny a kvalitný, sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Pekný dobrý deň pani Júlia,

sme veľmi radi, že sú dekorácie podľa Vašich predstáv. Spokojnosť a radosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

• Velmi dobra komunikacia s vyrobcom a krasna a prehladna stranka.
    • Pekne a kvalitne vyrobky.

Pekný deň,

sme veľmi radi, že ste boli spokojný s nákupom cez náš e-shop. Komunikácia s klientom a kvalita našich služieb sú pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

• kvalitná práca
    • výborná komunikácia

Pekný dobrý deň,

spokojnosť klientov je pre nás vždy na prvom mieste a ak je to možné, objednávku sa vždy snažíme odoslať čo najskôr. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.

• Som ich dlhoročnou klientkou
    • Kvalitne šitie
    • Dobrý výber

Pekný dobrý deň pani Jana,

sme veľmi radi, že u nás nakupujete pravidelne. Spokojnosť a radosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.

promtný a spoľahlivý

Pekný dobrý deň pani Ruženka,

teší nás Vaša spokojnosť s nákupom cez e-shop a ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Váš tím www.dekoria.sk

• rýchle doručenie, tovar prišiel v poriadku
    • žiadna

100% spokojnosť, odporúčam.

Pekný dobrý deň pani Ivana,

• prehľadnosť obchodu
    • množstvo produktov šitých na mieru
    • veľký výber rôznych tkanín
    • telefonický kontakt pre potvrdenie objednávky
    • galéria produktov
    • okamžitá kalkulácia cien

V e-shope nakupujem pravidelne. Som spokojný s prístupom, ktorý sa dnes len tak často nevidí aj na iných stránkach. Veľký výber, okamžitá kalkulácia cien, zadávanie rozmerov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Pekný dobrý deň pán Anton,

sme veľmi radi, že ste bol spokojný s nákupom cez náš e-shop. Komunikácia s klientom a jeho spokojnosť sú pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za odporúčanie a pozitívnu recenziu.