Pekný a moderný dizajnový tovar v dobrej kvalite a za primeranú cenu.

• Kvalitné prevedenie ušitych záclon a zavesov

• Objednavka bola rýchlo vybavena. Tovar je presne podľa ponuky, čo vysoko hodnotim.

Rýchlosť dodania a kvalita spracovania 100%
    Viac netreba.

Reakcia obchodu DEKORIA

Sme veľmi radi, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a Dekorii ste ostali naďalej verná.

Rýchle dodanie tovaru.

Váš tím Dekoria.sk

• Krasne zavesy, rychle oznamenie o donaske tovaru, rychledorucenie a dakujem za informacny katalog.

Váš tím Dekoria.sk

Výhodou je možnosť ušitie záclony na mieru

• rychle dodanie
    • dobre ceny
    • prehladna stranka

Váš tím Dekoria.sk

• Perfektne vyhotovenie, super vyber tkanin. Ocenujem moznost dorucenia vzoriek pred objednanim. A tiez pochvala pre objednavkovy manazment, ak sa nieco v objednavke nezda, zavolali, spatali sa a objednavku sme potvrdili.

Rýchle dodanie ,Pekny vyber

Pekný dobrý deň pani Monise,

ak je to možné, objednávku sa vždy snažíme odoslať čo najskôr a takisto robíme všetko pre spokojnosť našich klientov vrátane rozširovania ponuky našich tkanín . Ďakujeme za Váš čas a pozitívnu recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

• Moja objednavka bola rychlo vybavena a odoslana. Som velmi spokojna objednanym tovarom : kvalitny material a velmi pekne ušite.

Som velmi spokojna a uz som objednaly dalši tovar.

Pekný dobrý deň pani Janka,

sme veľmi radi, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv a Dekorii ste ostali naďalej verná. Spokojnosť a radosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.

• rýchlosť, spoľahlivosť

Pekný dobrý deň,

spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste a ak je to možné, objednávku sa vždy snažíme odoslať čo najrýchlejšie. Ďakujeme za Váš čas a pozitívnu recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

Ustretovost, rychla komunikacia a rychla dodacia lehota. Kvalitny tovar - velka spokojnost.

Pekný dobrý deň pani Janka,

veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, keď sú naši klienti maximálne spokojní so všetkými službami, ktoré sa snažíme neustále vylepšovať.

Váš tím Dekoria.sk

Kontaktovali ma na upresnenie objednávky, dobre poradili a všetko vysvetlili. Z mojej strany veľká spokojnosť.

Pekný dobrý deň pani Soňa,

spokojnosť klientov je pre nás na prvom mieste a snažíme sa preto urobiť maximum. Dodatočná telefonická komunikácia prispieva k väčšej istote pri objednávaní a každý zákazník si je 100% istý, že dekorácie budú vyhovovať všetkým jeho požiadavkám.

Váš tím Dekoria.sk

• overenie objednavky telefonicky zo strany Dekorie+ poradenstvo

Pekný dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, keď sú naši klienti maximálne spokojní so všetkými službami, ktoré sa snažíme neustále ešte vylepšovať.

Ok

Váš tím Dekoria.sk

• Prepáčte za negatívnu reakciu na váš poťah na sedačku Beddinge.Za cenu 248,67 €, ktorú som zaplatila by som očakávala úplne iný typ látky.Táto čokoládová látka je strašne tenká/čo nebolo uvedené v popise/, vyzerá ako látka na tesilové nohavice a nie na sedačku a keď tam niekto sedí, tak je látka celá dokrčená.Pôvodný náhradný Ikea poťah bol neporovnateľne lacnejší , bol hrubší a podšitý a vyrobený z látky, ktorá sa materiálovo hodí na poťah na sedačku.Keby bola možnosť vrátenia peňazí alebo reklamácie,okamžite by som ju využila.

Určite by som ocenila možnosť navrátenia tovaru v prípade nespokojnosti, nakoľko je to online obchod a nemáte možnosť zistiť aký typ materiálu kupujete.Ja som si myslela, ze je to klasický hrubý materiál na sedačku a nie nejaká tenká látka ako na dekoračný vankúš.

Pekný dobrý pani Zaujecová,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a hlavne Vaša nespokojnosť s poťahom na sedačku. Klientom sa snažíme vyjsť vždy maximálne v ústrety, aby bola spokojnosť s našimi textilnými dekoráciami 100%-ná. Keďže máme ponuku našich tkanín naozaj širokú, ponúkame každému návštevníkovi stránky (nielen zákazníkom, ktorí objednajú tovar) bezplatných 8 ks vzoriek tkanín, ktoré posielame na adresu a každý má tak možnosť vidieť a vyskúšať si tkaninu fyzicky, porovnať farebné vyhotovenie, štruktúru, kvalitu tkaniny atď.

Ďalej si objednávky telefonicky potvrdzujeme, dodatočne poskytujeme rozmery a iné informácie, ako to bolo aj vo Vašom prípade, aby sme sa vyhli prípadným nedorozumeniam alebo nespokojnosti našich zákazníkov. Výber konkrétnej tkaniny je však rozhodnutím našich zákazníkov a my túto preferenciu v každom prípade akceptujeme, najmä keď sa jedná, ako aj vo Vašom prípade o tkaninu, ktorá je kvalitná, spĺňa všetky parametre poťahových látok a samozrejme disponuje aj testami odernosti, ktoré zaručujú odolnosť a dlhú životnosť poťahu. Najviac poťahov na IKEA sedačky šijeme práve z tejto tkaniny a do dnešného dňa neregistrujeme žiadnu reklamáciu alebo nespokojnosť zákazníkov, preto sme sami prekvapení, že Vám táto tkanina nevyhovuje.

Veríme, že aj napriek Vašej nespokojnosti ostanete našou zákazníčkou a v budúcnosti budú dekorácie presne podľa Vašich očakávaní.

S pozdravom Tím Dekoria.sk

ako vždy 100% spokojnosť

Pekný dobrý deň,

sme veľmi radi, že opäť všetko prebehlo podľa Vašich predstáv. Spokojnosť a radosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.

Váš tím Dekoria.sk

som maximálne spokojná, precízna práca

Pekný dobrý deň pani Lucia,

sme veľmi radi, že všetko prebehlo podľa Vašich predstáv. Spokojnosť a radosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Ďakujeme za Váš čas a milú recenziu.