• Ziadna komunikácia

Objednávka mala byť vybavená za 1-2 pracovné dni, nakoniec to trvalo takmer 4 dni. (objednávané v nedeľu, 10.3. a sms o možnosti výberu objednávky prišla vo štvrtok, 14.3. v poobede) Musel som sa zariadiť ináč. Tovar, ktorý som potreboval súrne, som si zakúpil v inej predajni. Objednávku v DATACOMP som si v konečnom dôsledku vyzdvihol neskôr.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Za nefunkčný produkt, ktorý poslali, síce vrátili peniaze, no bolo im ho treba vrátiť osobne resp. poslať - neboli ochotní poslať na výmenu produkt, ako je zvykom u iných obchodov

• Nema Apple pay ani Google pay
    • Trvalo im 2 dni na expedíciu tovaru ktorý mali skladom
    • Odovzdali moje údaje Heureke bez upozornenia/súhlasu
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Ked nieco objednam cez internet v sobotu peniaze stiahnu automaticky tak tovar ma byt pripraveny a cakat na mail a po 24 hodinach som si to musel ist aj tak kupit sam

• Možno cena produktu (?)
    • Keď máš problém, tak maj aj trpezlivosť, lebo zavolať im je takmer nemožné + keď už sa to podarí, tak ťa odbijú s tým, že musíš zavolať na iné číslo, ktoré samozrejme opäť nezvdvihaju

• Široký výber

Objednávala som len produkty, ktoré boli skladom. Ani po 13-tich dňoch už zaplatený tovar nedorazil.
    Podľa poslednej info, vraj objednávku, ktorú potvrdili 13.01. odošlú pravdepodobne 30.01.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Nevsimol som si ze Datacomp ma prestrelenu cenu... 90% int. Predsjni malo ten vyssvac o 90-120€ llacnejsi... moja chyba...

Tlačiareň som potreboval súrne a keďže Datacomp uvádzal stav tovar "Ihneď k vyzdvihnutiu", objednal som u nich a to na predajni, kde mali mať 2 ks. Preto ma prekvapilo, keď som na druhý deň o 9:30 šiel tovar vyzdvihnúť a tam mi povedali, že ho majú na externom sklade a že bude k dispozícii okolo 10:00 až 11:00. Ešte raz som si overil ich stránku a tovar stále uvádzali ako "Ihneď k vyzdvihnutiu" na danej predajni. Predávajúci mi to vysvetlil slovami "Tak je nastavený systém..." a povedal, že mi dajú vedieť hneď, ako tovar príde. Čakal som do 12:00, nikto sa neozval. Tak som tam zavolal (mimochodom, dovolať sa nie je je vôbec jednoduché, telefón proste nedvíhajú) a dozvedel som sa, že tovar je už tam. Nepríjemná skúsenosť. Keby som objednal v Alze alebo Datarte (cena rovnaká), nemusel obťažovať známych s tlačením a nabehať asi 50 km autom....

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Problém s tovarom (dodanie)
    • Zavádzajúca dostupnosť tovaru
    • Problém pri dodaní na firmu
    • Neprofesionálny prístup
    • Neochota upozorniť na problém

Táto reakcia súvisí s ďalšou objednávkou od firmy DATACOMP s nákupom na firmu :
    21.12. bola vytvorená objednávka, pri objednávke všetky položky boli dostupné skladom. Následne bol tovar zaplatený (zálohová faktúra).
    Po kliknutí o stave na objednávky jedna položka nedostupná.
    Nakoniec tovar doručený 3.1. s problémom faktúra zaúčtovaná do ďalšieho roka. Telefonoval som na infolinku, prečo to takto spravili, či náhodou nevedia spraviť opravu faktúry v minulom roku, keď bola objednávka bola vytvorená v starom roku. Odpoveď: Nie, vieme, že býva problém s tým, ale........
    Smutné je že vedia o probléme na prelome rokov, ale nespravia s tým nič (stačilo poslať 28 produktov a ten jeden nedodať......)

• pomalost

13 dni cakat na objednanu polozku.To skor pride z ciny

Neboli mi prevzate spat konektory ktore nesedeli podla uvedenoho popisu na stranke (mali byt na kabel rj45 6, ale boli 5). Takisto mi nechceli ani ukazat iny typ konektora, ze si musim najskor vytvorit objednavku. Takisto kolobezku xiaomi co som kupoval mi neuznali reklamaciu po roku co stratila dojazd z 20km na 7km. Takze tuto predajnu nikomu neodporucam.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Dva týždne od objednania. Tovar nedorazil, sledovanie zásielky 0b.komunikácia, okrem automatického mailu 0b.

• Nevedia tovar dodat asi je este v čine