Tovar bol napísaný že ne skladom a nebol

• nulová komunikácia

zaslali mi dotazník spokojnosti na tovar, ktorý ešte stále nemám

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Na stranke sa tvaria, ze tovar je na sklade a zatial ani po 2 tyzdnoch mi nedorazil. Odporucam im si lepsie aktualizovat dostupnost tovaru a teda dat zakaznikom aj relevantne info

Dodanie tovaru trvalo dlho. Objednávku ste obdržali dňa 26 11. 2023 a nappísali ste ŽE "Očakávaný termín expedície : 31.10.2023 15:00" Prečo tak dlho?

• Nedodany dialkovy ovladac zariadenie je nepouzitelne tovar vyplateny katastrofa a nic sa nedeje hoci som to mailom reklamoval katastrofa

Reakcia obchodu Datacomp.sk

Dobry den, na vas mail sme vam obratom aj spatne reagovali ze sa jedna o SMART zariadenie ktore sa ovlada cez mobilnu aplikaciu ako uvadzame v popise vyrobku, obrazkoch a videu. Ak o produkt nemate zaujem, mate moznost ho vratit. Dakujeme.

• Široký výber produktov
    • Dodacia doba

10 dní čakať na dodanie tovaru je celkom sila aj napriek tomu, že na webe mali všetko dostupné za 1-2 dní. Ešte aj v komunikácii si vymýšlajú kedy to doručia. A aby toho nebolo málo, prišiel mi pokazený produkt.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Doba doručenia tovaru.

Už uplynulo 12 dni od mojej objednávky. A nič. A doplním že na sklade bolo ešte 5 kusov. Takže neviem čo je totu za problem.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• tovar objednany 12,9 my stale nebol dorzceny a platba prebehla vopred prevodom na ucet,bol skladom ked som objednala a mne tvrdia ze nemali skladom a cakaju kym dostanu na sklad,,

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Na dnešnú dobu, dlhá doba dodania...