• Kupoval som dva tovary od tej istej firmy, ale musel som ich objednat v dvoch objednavkach, takto mi sice kurier priniesol tovar , ktory vobec nebol zabaleny ako darcek, ale musel som ho prebalovat a este som zaplatil za dopravu tomu istemu kurierovi dva krat za tu istu cestu .

Reakcia obchodu Darček ONE

V našom e-shope evidujeme pán Kubicsek na Vaše meno vytvorenú iba jednu objednávku a to z 5.2.2024 na výročný pohár k 18 narodeninám, ktorá Vám bola aj 5.2.2024 odoslaná. Netušíme o akých 2 objednávkach píšete. Myslíme , že prišlo na Vašej strane zrejme k omylu s iným e-shopom V popise produktu tiež nie je uvedené darčekové balenie. Z dôvodu, že sa jedná o sklenený pohár, je našou prioritou zabalenie tak, aby bol pohár v poriadku doručený.

V ponuke je veľmi slabá špecifikácia tovaru, Veľkosť a kvalita neodpovedá prezentácii

• Za 5 pracovných dni tovar nedoručený.

• Mám pocit že to niekto ukradol z cintorína

Tovar vianočný stromček sa vôbec nepodobal na ilustračnú fotku, tá mala veľmi ďaleko od reality.

• Vysoká cena samolepik!!! Merkury Market predáva po 1,90€/ks.

Veľmi nekvalitný výrobok zahodili som ho do koša

• Veľké postavičky za drahé peniaze - t.j. maličký kominárik. Ale dobré foto. Trochu klamanie zákazníka. Stromček? Nefunkčný. Neriešim. Viac u Vás nakupovať nebudem.

Nechce sa mi písať, myslím, že nespokojných zákazníkov máte viac.

Dobrý deň pani Matejčiková,
    U nás ste objednávala sošku malý kominárik 4cm za 1,80€. Všetky potrebná rozmery sú uvedené v popise produktu a ešte aj v názve je napísané malý . Možno vaša predstava o tomto rozmere je iná ako na našom metri. Fotky naozaj robíme tak, aby zodpovedali skutočnosti, ďakujeme. Aby bolo produkt vidieť keď je malých rozmerov, musíme ho nafotiť zreteľne a viditeľne. Sme naozaj radi, že nemusíme ako vy píšete klamať zákazníkov, ale žiaľ máme sporadicky aj takých ako vy, ktorí si nevedia prečítať, alebo predstaviť rozmer výrobku a potom sa sťažujú ako vy. Našťastie máme 99% zákazníkov šikovných, ktorí si rozmery predstaviť vedia. Neviem o aký stromček sa jedná o ktorom píšete ďalej v recenzii, lebo u nás ste is žiadny stromček neobjednala, akurát svietnik a sviečky.
    S pozdravom,
    www.darcekone.sk

• mal som inu predstavu o bocianikovy malinky a umely a za tu cenu uz dostanete velkeho krasneho cista atrapa.

Reakcia obchodu Darček ONE

Nevieme pán Kurucz akú ste mal Vy predstavu, ale odoslaný bocian zodpovedá obrázku aj popisu k produktu uvedenom . V prípade, že ste si nebol istý a Vaša predstava o produkte bola iná ako ste videl na obrázku a ako ste si mohol prečítať v popise produktu, mohol ste nás kontaktovať cez e-mail, alebo telefonicky a informovať sa ohľadom tohto produktu.
    S pozdravom a prianím pekných dní,
    www.darcekone.sk

• Tovar mi bol doručený v nepoškodenej krabici, ale zato nekvalitné vyrobený so zlomeným vetvičkami.

• tovar je cinskeho pôvodu nekvalitný !!!

Zakúpený tovar nená žiadnu hodnotu cenu nesplnia účel čínsky nekvalitný šmejd

S obchodom problém nemám, ale tovar ma nemilo prekvapil, lebo anjelské zvonenie buď nejde alepo ide rýchlo, a sviečky tie stekajú, potiekol mi celý stôl.
    Kovgáčiková

• Doprava zadarmo
    • Riesenie problemu vratenim tovaru

Z objednanych 10ks stromcekov som musela 7 vratit.Este nikdy sa mi nestalo aby z objednaneho tovari boli poodstrihame vetvicky.Stromceku chybalo snad 10vetviciek v strede takze ak by som ich neviem ako rozmiestnila tak proste stale bol holy a to mojim zakaznickam poslat nemozem aj ked boli uz zaplatene .Skoda ze sa neda poslat foto, nastastie pan (asi majitel) ma chapal, snad veril ze mi to tak prislo a suhlasil s vratenim

Reakcia obchodu Darček ONE

Pani Markova,včera keď ste mi telefonovala po 8 dňoch od prevzatia zásielky vravela ste ,že z piatich 40cm stromčekov sú niektoré nie všetky asi zle vyrobené a zdá sa vám že sú niektoré vetvičky odstrihnuté, ale všetky 60 cm sú super. Dnes po ani nie 12 hodinách píšete že už 7 kusov je poškodených a posielate ich späť. Spomínate že stromčeky ďalej aranžujete a predávate. Je však divné že ste si stromčeky neprekontrolovala hneď po prevzatí , ako žiadame zákazníkov v informačnom e-maily po odoslaní zásielky, hlavne keď tovar predávate ďalej a keď že ste pred tým nakupovala tento tovar od iného dodávateľa. Bol by som minimálne zvedavý aký tovar a v akej kvalite mi prišiel a to som chlap. Spomínala ste tiež ,že máme super cenu...ÁNO sme najlacnejší na trhu, ale niekedy treba porovnať pomer ceny a toho čo za to očakávame. Dnes sme zo zvedavosti preverili váš poznatok , a pár kusov týchto stromčekov sme postavili a upravili do konečnej podoby , žiadnemu konáriky nechýbali. Spomínala ste že mi pošlete fotky s popisom kde máme hľadať chybu ,ale nič ste nezaslala. Samozrejme v dobrej vôli som uznal ako najlepšie riešenie vrátenie produktov v reklamačnom konaní som teda sám zvedavý čo nám bude doručené., kde budú produkty zaslané zahraničnému výrobcovi na posúdenie a vyjadrenie sa k vašej reklamácii. V prípade že výrobca uzná výrobnú chybu a uzná že výrobok nezodpovedá vyobrazeniu ,ktoré nám dodal k predaju produktu ,bude vám vrátená čiastka za zakúpený tovar. Priznám sa za 7 rokov pôsobenia na tomto trhu som sa iba raz stretol s takouto situáciou a tak viem ,že to chvíľu trvá a tak vás poprosím o trpezlivosť.
    Prajem vám veľa pekných dní na materskej dovolenke.
    S pozdravom ,
    Rastislav Kučera.
    www.darcekone.sk

Tovar mi bol doručený v nie vyhovujúcom stave a tak som ho musel vrátiť, keďže náhradu už nemali.

Objednany tovar mi obchod zrusil, lebo produkt ktory som si objednala bol poskodeny a nebolo to v ponuke uvedene. Je mi to luto.

• rozmery tovaru nesuhlasili s ponukou

vôbec neodporúčam,neodbornosť.....

• Výrobok ktorí mi prišiel bol nefunkčný ....
    • Po tel. rozhovore s P. Kučerom katastrofa.
    • Tovar som reklamoval odpoved, ani žiadne vyrozumenie mi doteraz neprišlo.
    • Pokial mi peniaze nebudú poslané do konca januára 2020, posuniem všetko na SOI.

Reakcia obchodu Darček ONE

- Solárny náhrobný kameň,bol pred odoslaním testovaný teda funkčný a zabalený v originálnom
    balení.

- Pán Patrik Švec z Topoľčian nás hrubo obvinil ,že sme mu zaslali nefunkčný tovar čo určite nie je
    naším poslaním pri prevádzke obchodu.( tým by sme sa sami na trhu diskvalifikovali) Z tohto dôvodu všetky produkty ktoré odosielame, pred odoslaním fyzicky kontrolujeme na poškodenie aj funkčnosť aj pre takéto prípady.Podľa odozvy ,kontrolu vykonáva aj náš dodávateľ.

- Nerozumiem prečo nám bol produkt vrátený v starej pozliepanej krabici zbalený v troch listoch z
    letáku Billa .Aj to o niečom svedčí.

- Peniaze Vám boli vrátené, reagujem neskôr bol som v zahraničí

- Čo sa týka vyhrážky kontroly SOI ,máme čisté svedomie , robíme poctivo čo žiaľ v našom štáte
    nie je pravidlom.

• Drevený betlehem bol úplne iný (oveľa krajší) na fotke, než je v skutočnosti, avšak kvôli postovnemu som ho nevracala. Dlhšia dodacia doba.

Stromcek ok, akurát že na fotke vyzeral uplne inak ako ten čo prišiel.... takze sklamanie

Dva krát ma oklamali, a na tretí krát chceli objednávku zaplatiť dopredu. Absolútne sa balík ani len nedostal do kuriérskej spoločnosti.... Email bol falošný.

Reakcia obchodu Darček ONE

Prvý krát ste si vytvorila objednávku 19.12. ako Veronika Turčeková,ktorú ako je uvedené na kuriérskej stránke GLS ste odoprela teda odmietla prebrať a zásielka sa nám vrátila späť,čím nám min. vznikla škoda 3,49€ za poštovné.Druhý krát ste vytvorila tú istú objednávku 4.1.2019 ako Viera Koleňáková tiež Brezová pod Bradlom.Keď že nám to ukázal podací systém kuriérskej služby ,že sa jedná o tú istú adresu kde bola už zásielka odmietnutá na koniec nebola odoslaná ,ale navrhli sme Vám že z tohto dôvodu si môžete urobiť objednávku s platbou vopred na náš účet.
    Tak a kto je tu teraz falošný pani Turčeková, alebo Koleňáková ???