• Na infolinke drzi arogantný chlap bez štipky slušnosti
    • Na mail a ani poznámky v objednávke nereaguje nikto
    • Po 2 týždňoch objednavka v nedohľadne takto nekomunikuje ani nikto z Číny keď si chcete ušetriť peniaze za telefonáty a nervy tak radšej skúste iný obchod

Neobjednavajte nič lebo aj tak vám to nedorazí a keď budete volať že kde máte objednávku tak dostanete skôr vynadane raz povedia že už poslali o 3 dní povedia že musia čakať na tovar komunikácia mínus boda a ktomu taká arogancia že vám ešte povedia že nemusíte u nich objednávať môžete inde objednať celkovo táto firma ------ na entu

Na vysvetlenie zákazníkom!
    -Pán Maxim si vytvoril objednávku s ôsmimi druhmi produktov väčšinou v 40% zľave šesť z nich malo
    dostupnosť 8 dní 5.12. s poznámkou (najlepsie keby to bolo dorucene do piatku 7.12.2018 dakujem )

-Telefonoval asi vo štvrtok 6.12. kedy mu bude doručená objednávka.Na otázku či si objednal produkty skladom,alebo s dostupnosťou 8 dní tvrdil že skladom ,na čo mu bolo povedané že objednávky vytvorené a sú skladom posielame max do 48 hodín a ostatné podľa dostupnosti.

-Žiadal nás či si môže ešte doplniť objednávku ,samozrejme odpoveď bola áno (samozrejme nič nedoplnil )

-V pondelok opäť telefonát od pána Maxima ,že mu nebola ešte doručená objednávka a opäť nás presviedčal že objednal produkty skladom ,čo sme to za obchod??? :) Na otázku o doplnení objednávky reagoval že si to rozmysleli a že sme drahí na čo mu bolo teda odporučené výber iného obchodu

-Ťažko niekomu vysvetľovať že keď má niečo dostupnosť 8 dní môže telefonovať koľko chce nič sa s tým nedá robiť a pri 50 telefonátoch denne je to ubíjajúce. Preto miesto urážok ako používa on ,dal som pokyn na stornovanie objednávky aj keď už mala byť v utorok odoslaná.Mrzelo ma to,lebo to bolo prvý krát v histórii nášho e-shopu.

-Ak sa úprimnosť a pravda považuje za arogantnosť,tak sa nedivím v akej dobe to žijeme !

Jazvečík bol poškodený,mal zlomený chvost.

Vážený pán Olgyai,

netuším ako a kto dokázal zlomiť chvost Jazvečíkovi.Objednal ste si vianočný stromčeka a sošku psa ,každý predmet mal samostatné balenie a to pes v dvoch krabiciach a v polystyréne.Myslím že ste nás mal kontaktovať hneď po prevzatí ako to robí každý komu príde poškodená zásielka .My robíme naozaj všetko aby zásielka dorazila bezpečne,ale nemôžeme za to ako prepravca ,alebo zákazník zaobchádza s balíkmi.
    Darček ONE.

• za 2 tyzdne mi nebol doruceny balik

• Neviem koho vinou, ale darček úplne poškodený. Napriek odporúčaniam o rozbalení a kontrole priamo pred kuriérom si to neviem predstaviť z časových dôvodov. Podľa môjho názoru príčina bola v neposlednom zabaleni.
    • Mačka vo vreci za 20 eur.

Vážená pani Duriancikova,
    priznám sa trochu nerozumiem Vašej recenzii,ale myslím že keď ste nemala čas kontrolovať zásielku pri prebratí asi ste nás mala kontaktovať ihneď po zistení poškodenia produktu,aby sme mohli vzniknutú situáciu riešiť a nie až po 10 dňoch.My pred odoslaním zásielky každý jeden produkt kontrolujeme či nie je poškodený,ale pri preprave môže vzniknúť poškodenie.Mrzí ma Vaša nespokojnosť,ale žiaľ nevieme problém riešiť ,keď ste zvolila takýto prístup k riešeniu vzniknutej situácie.
    S pozdravom Kučera.

• kvalita nezodpovedá vyobrazeniu

• pekný obrázok, no v skutočnosti ide o činske predražené výrobky

toto bol môj prvý a posledný nákup v tomto obchode

Vážená pani Kuráňová,
    sme radi že sa Vám páčia naše fotografie produktov,o to nám ide aby zobrazovali presne reálne produkt ktorý zákazník po objednaní obdrží.Objednala ste si sošky so solárym svetlom jednu za 5,89€ a druhú za 7,89 a sadu 5ks. vianočnej ruže za 4,99€.No neviem možno keď sa okolo seba poobzeráte zistíte že väčšina aj značkových vecí je vyrábaných v Číne.Čo sa týka ceny určite produkty nepredražujeme,skôr sa snažíme nepredávať najväčšie braky za nízku cenu ,ktoré možno Vás niekde oslovili.Keď ste nám prosila ,aby sme Vám zaslali objednávku čo najskôr ,(čo bolo na druhý deň po objednaní) možno by nebolo na škodu aby ste si najskôr premyslela čo vlastne chcete kúpiť,porovnala ceny u konkurencie ako to robí každý zákazník a až potom urobila objednávku.
    S pozdravom a prianím všetkého dobrého,
    Kučera.Darček ONE.

• Lacná doprava
    • Neposielajú tovar podľa objednávky

Objednal som si stromček 150 cm ale bol mi (2 x) odoslaný 120 cm. Žiadal som o výmenu prvého, poslali mi druhý ale opäť malý a ešte som aj doplatil 6 eur za vyšší stromček :-(. Neodporúčam. Celé zle, viac blbých pracovníkov sklade som nevidel keď 2 krát pošlú malý stromček, posielam späť

• Výhody Asi žiadne pretože píše nerozbitne gule zavesili sme na okno jedna spadla a rozbila sa také nerozbitne už nikdy nič neobjedna od vás.

Ja už nenakupim.Bola dom oklamaná.

• Tovar bol sposobom balenia znehodnoteny. Umele kvety natlacene v sacku. Pokrkvane, pokrcene, nenapravitelne znehodnotene.

Reakcia obchodu Darček ONE

Dobrý deň,netuším akým spôsobom mohli byť umelé kvety v balíku nenapraviteľne znehodnotené ako píšete,lebo pri umelých kvetoch sme si mysleli že to snáď ani nie je možné.V prípade Vašej nespokojnosti máte zo zákona 14-dňovú lehotu na vrátenie tovaru a tak neviem prečo ste nás nekontaktoval už skôr ,aby sme Vašu nespokojnosť mohli riešiť.V prípade ,že máte záujem,môžete tak ešte učiniť do 6.5.2016 kedy končí táto 14-dňová lehota. S pozdravom Kučera.

• dobre

• Má dobrý výber tovaru
    • Aj keď som chcela tri kusy z jedného druhu, obchod zavádza nakupujúceho, že má na sklade iba jeden výrobok a zasiela iba po jednom kuse z jedného výrobku.
    • Musela som objednať iné dva kusy, ktoré sa mi vôbec nepáčili.

Aj keď ide o poctivého obchodníka, kvôli zavádzaniu nakupujúceho neodporučujem tento
    obchod.

• Žiadna komunikácia zo zákazníkom

Neodporúčam, objednala som si tovar, namiesto toho mi prišlo niečo iné a ani nekomunikujú

• Vianočné guľe ktoré som si objednala tak ich farba fialovej aké boli uvedené na obrázku neodpovedala odtieňu aký mi prišiel, boli bordovej farby....z netu už neobjednávam.

• je to praktické nakupovať cez internet v ktoromkoľvek obchode, šetrí to čas.

Hľadala som vianočné ozdoby cez internet hlavne z toho dôvodu, že som pracovne dosť vyťažená a nemám čas behať po obchodoch.
    Čo sa týka konkrétne toho tovaru, ktorý som si objednala,balíček mi prišiel v poriadku, relatívne rýchlo a hlavne nepoškodený. No s objednaným tovarom spokojná veľmi nie som, hlavne pokiaľ ide o biele vianočné gule. Biele gule boli zažltnuté, krabice vyzerali ako keby stáli zabudnuté niekde pod regálom dobrých 10 rokov, zaprášené a kvalita,- tá predstava bola tiež iná.
    Cyklamenové vianočne gule tak tiež neboli celkom bez chybičky, našli sa dve poškriabané. Jediné, čo sa mi na nich páči, je to, že sú nerozbitné.

• Namiesto diódových produktov mi zaslali obyčajné parafínové s knotom.

Absolútne nepoužitelný obchod. Nedoporučujem si tu niečo objednať. Najprv nemali ponúkaný tovar a potom mi poslali za 8€ obyčajnú parafínovú sviečku.

Objednali sme si postavičky do betlehema. Postavičky boli však poškodené.

• Neprehladnost v tovare. Objednala som v skupine kozusinove zvieratka macku na perinke a prisla mi plysova. Je to sklamanie.n

Nebudem ho odporucat.

Reakcia obchodu Darček ONE

Ďakujeme aj ,za Váš názor a veľmi nás mrzí že ste nebola spokojná s nákupom v našom e-shope, Tieto zvieratká sú zaradené v podskupine a to sú zvieratá z kožušinou (pes,mačka zajac) tak to bolo myslené.Ich kožušina je vyrobená z umelej srsti a plyšové zvieratká sme zaradili do inej kategórie.Ale určite do budúcna ak by to malo našich zákazníkov mýliť ,zvolíme inú skupinu pre tento druh zvieratiek.Ďakujeme Vám za podnet a mrzí nás toto nedorozumenie.

S pozdravom Kučera.

• Tovar si nemozem vyskusat.

• ziadne, objednate si kopec veci, cakate dlho a potom vam oznamia ze viac ako polovicu tovaru nemaju a ani nebudu mat
    • na ponuke kopec veci a potom napise ze vacsiu nemaju

nikdy viac!!!