• Obchod je v nákupnom centre, výhodná otváracia doba, ochotné predavačky, ponúkli aj iné kvalitné pekné kabáty, ceny prijateľné,

• Modely iných tvarov, štýlov, látok
    • Nesedia veľkosti bežného štandardu.

• Slovenský výrobca
    • Podpora domáceho trhu
    • Originalita výrobkov
    • Rýchlosť doručenia
    • Kvalita výrobku

Páči sa mi výber tovaru, detailné nafotenie a toež detailný popis výrobkov.❤️

• Spomaleni
    • Zabudli?

ak tovar nesedi, bez problemov, vymenia a peniaze su vratene takmer okamzite.

Rýchle dodanie, kvalitne vypracovaný, pekné detaily, dobre zabalený.

• Rýchle doručenie, veľká spokojnosť s tovarom

Čakam na objednávku.

Druhý kabát tejto značky a som veľmi spokojná.Nemám čo vytknúť.Kvalitný a krásny tovar.

• Rýchle doručenie .komunikacia
    • Škoda ,že sa nedá vrátiť cez kamenný obchod ak nesedí veľkosť

Nakupila som už niekoľkokrát aj cez e-Shop aj kamenný obchod .spokojnost

• rôzne produkty
    • kvalitné spracovanie

Eshop je nepostačujúci, zďaleka nezahŕňa tovar, ktorý je v kamenných predajniach. Navyše sa v ňom veľmi zle orientuje. Je škoda takúto formu predaja nevyužiť, pretože predajne nie sú v každom meste a určite by stálo za to, mať funkčný internetový predaj.
    My máme obchod kúsok od domu, takže chodím radšej priamo tam. Ponuka je naozaj rôznorodá, od výrazných a farebných kúskov, po menej nápadné. Ceny sú trochu vyššie, ale je to slovenská výroba, krásne materiály a modely, ktoré vás odlíšia. Obchodu dávam 5*. Eshop radšej hodnotiť nebudem.

• Šaty už neboli dostupné na predajni, tak som si ich objednala cez stránku DF. Doručené boli načas a ešte aj exkluzívne zabalené.

• Ochota, odbornosť,profes.pristup

• Nielen,že sa dá obj.online ,ale tým ,že majú aj kamenné predajne vie si to človek poskúšať a vidieť ako to vyzerá na živo
    • Nenašla som

Podľa mňa takto si predstavujem obchod kde si žena vyberie čo potrebuje v Avione som bola veľmi milo prekvapená z nádherného priestoru ,ale aj super pani ,ktorá tam pracuje .Ochotná a veľmi milá ,tak ako aj komunikácia pri online .za mňa veľká spokojnosť aj čo sa týka šiat ,ktoré sú celkom iné ako v bežnom obchode .

• Prehľadné informácie a nákup samotný. Tovar zodpovedá popisu,farba taktiež. Ďakujem.

Nie je čo vytknúť. Popis, veľkosť,aj farba sedeli. V mojom prípade bol objednaný kabát. Látka,farba zodpovedá popisu. Krásne ušitý, žiadny čínsky materiál. Kvalitna látka. Som naozaj milo prekvapená. Ďakujem.

velmi rada u vas nakupujem problem mam akurat s prihlasenim kde sa da uplatnit nejaka zlava alebo kupon kedze dost u vas nakupujem

• Dlhá doba dodania

• tovar zodpovedá fotografii uvedenej na stránke

• Rýchle dodanie, kvalitné balenie, priložené potrebné dokumenty v balíku .

Seriózny obchod, odporúčam.

• Už mám skúsenost toto bol druhý plášt ktorý som si zakúpila som maximálne spokojná mate neskutočné materiály a fantastické strihy a úžasné vypracovanie do detailov a hlavne nadčasovosť