Nerozumiem ponuke na stránke, keď nemôže byť zrealizovaná

Reakcia obchodu daraFashion

Veľmi nás mrzí, že sme nemohli naplniť Vašu objednávku. Bohužiaľ stáva sa nám to kvôli tomu, že sa snažíme šiť vynimočné kúsky aj počtom a e-shop nedokážeme aktualizovať každý deň spravidla tak raz do týždňa,sme malá rodinná firma a robíme si to sami . Tovar, ktorý ste si objednali sa v danej veľkosti predal pár dní pred Vašou objednávkou. Bohužial už sme nemali ani materiál nazvyš, aby sme Vám ho došili.

Nemáme možnosti veľkých zahraničných e-shopov a z povahy toho ,že sa snažíme aby sa naši zakazníci cítili v odevoch našej značky výnimočne limitujeme ich produkciu, čo sa týka počtu kusov.

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a budeme sa snažiť aktualizovať náš e-shop , čo najrýchlejšie.

Ak by ste mali záujem o niečo iné napíšte nám na náš e-mail darafashion@darafashion a my Vám spravíme zľavový kód na daný produkt, ako kompenzáciu za nepríjemnú skúsenosť.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
    Tím dF

objednala som si tovar a obycajnou sms spravou mi, po tyzdni oznamili, že už nie sú.Nielen ,že zlyhal marketing obchodu, ale sj forma a spôsob oznamenia, bez ospravedlnenia, sa mi nepačil

Objednané šaty by som potrebovala väčšiu veľkosť.

• Spomaleni
    • Zabudli?

• Veľkosti tovaru z internetového obchodu nezodpovedajú veľkostiam z kamenného obchodu.
    • Tovar prišiel poškodený.

Mám veľkost 46 a v kamennom obchode som si skúšala viacero šiat a veľkosť 46 mi sedela. Z internetového obchodu prišli dvojo šiat reálna veľkosti 44 s vysačkami 46. Na jedných šatách boli dokonca dve vysačky jedna 46 a jedna 44. Po tomto nákupe v internetovom obchode by som bola presvedčená, že nemáte moju veľkosť šiat a vlastne ani nemožem byť Vašou zakazničkou. Navyše drahšie zo šiat boli poškodené. Každopadne si už u Vás v e-shope nikdy nič neobjednám.

• Mame podporovat Slovenskych vyrobcov a im sa neraci promtne reagovat alebo aspon informovat o neskorsom dodani…. nemam zaujem a tovar poslem spat
  • Myslela som, že je to zimný kabát, ale to je prechodný, tiež zvláštny typ materiálu, rada by som kabát vrátila.