• Dorazil poskodeny tovar.
    • Predavajuci nebol ochotny sa dohodnut na zlavneni kedze bol tovar poskodeny. Mala som moz ost bicykel vratit no doprava by ma vysla do ciech dost draho

Reakcia obchodu Cycology.cz

reaguji na Vaše hodnocení. Zboží by samozřejmě mělo dorazit ve 100% stavu a pokud tomu tak není, máte pochopitelně možnost zboží vrátit. Kolegyně Vám nabídla výměnu nebo vrácení zboží, ale nedostalo se nám již odpovědi.

Za tým Cycology
    Dominik Vrána

Namiesto reťaze 136 čl. mi poslali reťaz 128 čl.

• Najnizsia cena za dany produkt na CZ/SK trhu
    • Woom starter pack v cene
    • Rychle odpovede na e-maily (bohuzial chybala snaha vec aj realne riesit)
    • Obchod v Jablonci nad Nisou. Sice je to kamenny obchod, ale na druhej strane Ceskej republiky, tam si bicykel nebudete davat servisovat.
    • Doprava za 8 eur pri tovare nad 500. Drviva vacsina ostatnych predajcov vam tovar doruci (serioznou spolocnostou) zadarmo...ale zas su drahsi.
    • Doprava cez We Do je tragicka - toto je najvacsia vytka - cele sa to niekde zaseklo, pritom bol tovar udajne odovzdany kurierovi hned druhy den objednavky. Trvalo dalsi tyzden, kym s nim We Do prislo do Bratislavy. Vsetko u nich trva minimalne o den dlhsie ako pri "normalnej" kurierskej spolocnosti - zmena dorucovacej adresy, dodanie na SK, vsetko....trackovanie je tiez zbytocne, lebo v principe stale ukazuje len "Na ceste" a to som si aj ich zbytocnu apku stiahol.
    • Bicykel pripravoval Milan, ale priznam sa, ze netusim co s nim robil, kedze prisiel rozobraty v krabici. Chybali v baleni ale vsetky tie veci, co Woom udajne (na vsetkych videach) dodava - kluce na montaz a takisto aj navod (tie na nete su na starsiu verziu produktu, niektore veci su inak). Toto bola posledna kvapka preco som sa nakoniec rozhodol dat, ze obchod neodporucam :-(

Objednavku som zadal v nedelu, v pondelok mi na nu reagovali, v utorok mali odoslat. Bohuzial sa to nejak zaseklo o TRAGICKEJ kurierskej spolocnosti We Do. Od prveho dna som kazdy den hlasil, ze tovar potrebujem do konca tyzdna, potom uz nebudem na danej adrese, neustale ma ubezpecovali, ze sa nemam coho obavat a ze sa to urcite stihne. Nestihlo...podla mna prave kvoli tomu, ze nenahanali kuriersku spolocnost ako by mali. Dorucenie dalsi v pondelok, ale uz som nebol na adrese, takze zmena dodania cez SPS tentokrat uz. Kym im to odovzdali presiel dalsi cely den, k tomu dva sviatky a dodanie o 2 tyzdne v piatok (tovar bol skladom v predajni). V baleni chybal manual a kluce.
    Obchod inak fajn, keby bol blizsie, ze sa tam realne mozete fyzicky zastavit, to by bolo super, ale posielat si nieco cez We Do...to radsej ozeliem....

• Pred 6 dnami urobena objednavka odvtedy neviem nic v akom stave je. ziadny email s priebeznou informaciou. Mal som neprijaty hovor z CZ cisla (zrejme nejaky problem s objednavkou) ale naspat som sa nemohol dovolat, nikto to nedvihal...

• Dlhá čakacia doba

Tovar ktorý bol skladom nebol po 3 dňoch ani len odoslaný

Reakcia obchodu Cycology.cz

objednal jste si zboží, které nebylo skladem u nás, ale skladem u dodavatele. V takovém případě je doba dodání zboží k Vám prodloužena o ony 2-3 dny. Předběžnou dobu dodání jste mohl vidět u produktu, který jste objednával ještě před tím, než jste jej vložil do košíku.
    Nevyřízení objedánvky nás mrzí, nedošlo však k žádnému pochybení z naší strany.

• Dobry vyber tovaru
    • Dobre ceny
    • ustretovy pristup
    • dobra komunikacia
    • Hrozna dodacia doba. Pouzivaju na prepravu spolocnost WeDo ktora nechala lezat balik 2dni na vyzdvihovacom depe a keby som ich neurgoval asi tam este stale lezi.
    • Napriek tomu ze dodanie z CR na slovensko travalo tyzden odmietaju vratit co i len cast z postovneho. Zaplatil som 6.49Eur za prepravu dvoch osiek lebo mi to ponahlalo. Ponukol som ze spisem reklamaciu na prepravcu. Nestretlo sa to spochopenim. Vraj nemaju s danym prepravcom ziaden problem. Po prichde balika na SR bol na rozvoze hnded nasledujuci den rano. Cize 6dni to zdrzala spolocnost WEDO.
    • pozaduju platbu prevodom to zdrzuje proces o dalzi den neakceptuju kartu.

Obchod v poriadku, zazmluvneni prepravci hrozna bieda.

Reakcia obchodu Cycology.cz

problém s doručením objednávky nás mrzí, bohužel po odeslání je objednávka v rukou dopravce a není v našich silách dobu dodání ovlivnit. Obvykle se takto objednávka nezdrží. Nicméně na našich stránkách jste měl možnost vybrat si jiného dopravce, nebo doručení na výdejní místo Zásilkovny. Platbu převodem nevyžadujeme, je to jen jedna z možností. Objednávku jste mohl platit kartou online, kde je platba připsána okamžitě.

Dominik Vrána

• Došlo k zaslaniu inej velkosti nohavíc nie mojou vino mate zlu tabulku velkosti . niesom ochotný platiť dvakrát za poštovne , poslanie nohavíc k vam ma stálo dalších 12E. Neseriozne jednanie

• nesolahlive

Reakcia obchodu Cycology.cz

mrzí nás nevyřízení Vaší objednávky, ale v případě že není možné se se zákazníkem spojit, objednávku jsme nuceni po čase stornovat. Nepodařilo se nám s Vámi spojit za dobu 7 pracovních dnů emailem, ani po telefonu. Děkujeme za pochopení.

Dominik Vrána

• na obrázku neboli dobre vidieť BMX bicykel

Reakcia obchodu Cycology.cz

Vaše negativní recenze nás mrzí. U kol a obecně u všech produktů se snažíme zobrazovat co nejvíce obrázků. Pokud něco nebylo z obrázku patrné, stačilo říct a vše rádi detailně nafotíme. Jestliže s kolem něco není v pořádku, kontaktujte nás a situaci vyřešíme.

Tomáš Svoboda

Dlhá dodacia doba, slabá komunikácia obchodu

Reakcia obchodu Cycology.cz

u Vaší objednávky neprošla platba kartou online a byla naším systémem automaticky stornovaná. Pravděpodobně jste v zadání platby udělal chybu, o čemž Vás v závěrečném kroku jistě informoval poskytovatel platební brány. Pokud platbu z jakéhokoliv důvodu nedokončíte, nemůžeme objednávku vyřídit.

Dominik Vrána

• Ač jsem zboží vybral dle udané dostupnosti na skladu, online zaplatil, bohužel vše se zaseklo na jedné položce a zboží zatím v nedohlednu a po 6 dnech email "Objednáno přímo od výrobce, doba dodání se mírně prodlouží. Omlouváme se za komplikaci, dodavatel neměl zboží skladem." informace o předpokládaném dodání=0.

Reakcia obchodu Cycology.cz

v době, kdy jsme zboží objednávali, bylo přímo skladem u dodavatele. Bohužel zboží skladem dodavatel neměl a musel jej doobjednat od výrobce. Po obdržení této informace jsme Vás obratem kontaktovali. Bohužel neovlivníme skladovost našich dodavatelů. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za zdržení Vaší objednávky.

• Cena niektorého tovaru
    • Nedostupný tovar
    • Drahé poštovné

Nerád píšem negatívne recenzie, ale toto ma nebaví. Už som sa z tohto obchodu pokúsil objednat niekolko krát a vždy to bolo neúspešné. Aj ked si objednám len 2 veci, ktoré majú skladom, tak mi aj tak po dvoch dňoch pride mail, že aspoň jednu z týchto veci nemajú a už ani mať nebudú. Ale keď sa pozriem na stránku po niekoľkých dňoch stále píšu tovar skladom.

Zavádzanie zo strany obchodu, že je tovar skladom. Bicykel skladom u dodávateľa, tipujem že rovnako je to aj pri dalších a to sme chceli kúpiť 3 bicykle v hodnote 4000€+, našťastie sme platbu neposlali.

Reakcia obchodu Cycology.cz

Vaše nespokojenost nás mrzí a rádi bychom Vaši objednávku vyřídili. Nemůžeme ale ovlivnit skladovost našeho dodavatele. Když dodavatel uvádí, že má kolo skladem, nezbývá nám, než jeho údajům věřit a spojehnout se na ně. O skladovosti jste by obratem informován emailem.
    Určitě jste obeznámen se situací kolem dostupnosti kol v letošním roce. Všichni děláme maximum pro to, aby bylo zákazníkům co nabízet, pokud se ale celý koloběh prodeje kola zasekne na omezené výrobní kapacitě, jsme odsouzeni k čekání. Taková je bohužel situace.

• podvod
    • podvod

Objednal som plášť racing ralph rozmer 29 poslali mi 27,5 vrátil som ho späť, platil som za dopravu do CZ 11 €, poslali mi nový ale samozrejme som si musel zaplatiť dopravu 6€ aj keď je to ich chyba, a aj tak znovu poslali plášť 27,5, stálo ma to dalších 17€ za dopravu a stále mám zlý plášť.

Reakcia obchodu Cycology.cz

za toto nedorozumění se moc omlouváme. Jedná se o naši chybu, způsobenou chybně zaslaným zbožím od dodavatele. Naše reklamační oddělení s Vámi tuto nepříjemnost dořeší k Vaší spokojenosti.

• veľký výber tovaru
    • ceny
    • komunikácia so zákazníkom
    • dlhá doba doručenia

Ťažko je hodnotiť predajcu, keď tovar ešte nedorazil. Objednávka vytvorená 29.03.2021. Tovar, ktorý mal byť skladom u dodávateľa a mal byť odoslaný do 2-3 pracovných dní do dnešného dňa 08.04.2021 mi nebol doručený a predajca netuší, kedy mu vôbec príde od dodávateľa. Údajne dodávateľ nestíha. To ale neospravedlňuje predajcu od toho, že pokiaľ tovar bude meškať, určite informujem zákazníka o tejto skutočnosti. Predajca ma o nedostupnosti informoval až na základe môjho emailového dotazovania dňa 06.04.2021.

Reakcia obchodu Cycology.cz

omlouváme se za pozdní dodání objednávky. Objednávku se budeme snažit vyřídit co nejrychleji. Bohužel jsme limitovaní kapacitou dodavatelů a dopravců, kterou nedokážeme predikovat.

• Ponozky došli špinavé žiaľ

Reakcia obchodu Cycology.cz

mrzí nás tato nepříjemnost a velice se Vám omlouváme. Kdybyste nás kontaktoval, záležitost bychom vyřešili k Vaší spokojenosti. Příště se nás tedy nebojte kontaktovat. Uděláme vše, co bude v našich silách, abyste byl spokojený.

Dominik Vrána

• Ďaleko vyššia váha ako deklarované výrobcom...
    • Obeleli... Zrejme neboli vhodne skladovane

Ceny, dorucenie

• Komunikácia (žiadne info, že zásielka bude meškať, klamanie o odoslaní)
    • Doba dodania (2 týždne pri tovare skladom)
    • Poplatky za platbu kartou (pri úhrade objednávky!)

Obchod som zvolil, kedze tovar, ktory som zhanal, inde v CZ/SK koncinach podla rychleho hladania nemali a nemohol som si dovolit cakat na dlhe dorucenie zo zahranicia. Tovar bol oznaceny ako skladom s dodanim do 15.1.2020, co bola pomerne dlha doba (viac ako tyzden), ale slak to traf, mal to byt darcek a zo zahranicia by to nestihlo dojst na cas. Uz pri objednavke ma obchod zaskocil, ked mi prihodili nad cenu tovaru este poplatok za platbu kartou. SERIOZNE?! Poplatok za platbu?! Pri dobierke pochopim, ale toto je vrchol. V slubovany datum dorucenia (15.1.2020, piatok) mi nic nedorazilo, ani dalsi pondelok, obchod nemal potrebu ozvat sa, ze objednavka bude meskat. Komunikacia cele zle. Potom 18.1.2020 poslali email, ze to odoslali, pricom balik realne podla trasovania zasielky dopravca prvy krat videl az 19.1.2020 vecer. Tovar nakoniec dorazil 21.1.2020, 2 tyzdne po objednani niecoho, co malo byt dostupne a do tyzdna u mna. Samozrejme darcek to nacas nestihol...

Reakcia obchodu Cycology.cz

poplatek za platbu kartou online máme proto, že poskytovatel této služby si za každou platbu kartou online účtuje 1 % z celkové částky. Nicméně, o tom že poplatek bude naúčtován, jste byl informován už v košíku a mohl jste zvolit platbu převodem. Co se dostupnosti a doby dodání týče, omlouvám se za časovou prodlevu. Dodavatel měl v těchto dnech inventuru a nově začal expedovat z více skladů. Kvůli tomu se doba dodání z původních 3 dnů zvýšila. V tomto období bohužel byli i někteří dopravci zahlceni a nestíhali. Omlouvám se za tuto komplikaci.

Dominik Vrána

• dlho som čakal až mi obchod odpovedal na maily
    • dlha dodacia doba

Reakcia obchodu Cycology.cz

objednal jste si zboží skladem u dodavatele, v pátek 8.1. odpoledne. Objednali jsme zboží u dodavatele následující pracovní den, a den poté jsme objednávku expedovali. Je mi líto, ale objednávku zadanou před víkendem na zboží, které je nutno objednat, není jak zrychlit. Na email jsme Vám poté odpověděli následující pracovní den.

Dominik Vrána

ponukali tovar ktory nevedeli dodat

Reakcia obchodu Cycology.cz

nerozumíme Vaší negativní recenzi na náš obchod. Objednal jste si zboží, které bylo skladem a mohlo se ještě tentýž den odeslat. Objednávku jste neobdržel, protože Vám neprošla platba, o čemž jsme Vás formou emailu informovali.