Tovar ihneď uhradený po objednaní. Doposiaľ žiadna reakcia zo strany obchodu, prečo ešte tovar neodoslali. Už to budú pomaly dva týždne od nákupu, asi si chcú vytvoriť rekord v dĺžke neodoslania tovaru, ktorý majú skladom. Počkám do jari 2021 a potom sa im ozvem. Hádam ten rekord už nik neprekoná...

K objednávke nebol dodaný kúpon ktorý bol súčasťou objednávky. Bicykel mal zle zamontovanú hlavu trebalo ju opraviť.

Reakcia obchodu Cycology.cz

dárkový poukaz je vždy součástí objednávky a naleznete jej na faktuře, která je součástí balíku.
    Pokud dodané kolo jeví nějakou vadu, prosím o zaslání zprávy na [email protected] s číslem objednávky a věřím, že situaci prověříme a k Vaší spokojenosti vyřešíme.
    S přáním hezkého dne
    Jan Němeček

Po týždni mi v po telefonáte oznámili, že tovar nasledujúci deň odošlú, prešlo 5 dní a stále nič.

• Nizke ceny...
    • na tovar ktory niesu schopny dodat...
    • ...a ani informovat o stave objednavky

Strata casu,navstivte radsej lokalny cykloobchod alebo mtbiker shop

Reakcia obchodu Cycology.cz

objednané zboží při objednání nebylo skladem. Zaslali jsme Vám automatickou zprávu, že pedály budou dostupné 3.11.2020, tretry jsou již od června připraveny. Odpovědi se z Vaší strany dodnes nestalo, objednávka se automaticky stornovala, jelikož jste neuhradil zmíněnou platbu. Cena zboží je nadále stejná jako při objednání. Nevím tedy jaké chyby jsme se z naší strany dopustili.
    S přáním hezkého dne
    Jan Němeček

• Tovar nedorazil po 10 dňoch
    • Odpoveď na email neprišla žiadna keď som sa zaujímal o moju objednavku
    • Zaplatil som to hneď vopred a tovar nikde, dúfam to príde.
    • Tovar som hneď zaplatila a stale mi nedošiel tovar bol objednany 23.5.2020 a do dnes ho nemam ani info kde sa nachadza a mam obavu či vôbec dorazí.

• Cena tovaru
    • 10 dní a tovar nedoruceny....

• Nedodanie tovaru...
    • Nekomunikiju

Nedodanie tovaru...

Reakcia obchodu Cycology.cz

objednal jste si zboží, které bylo skladem u dodavatele. Omlouváme se za delší dodací dobu, bohužel dodavatel nestihá expedovat zboží a je tak nárůst čekací dobu o 3-10 dní. Na Váš dotaz, kdy se bude zboží odesílat, jsme druhý den odepsali. Rozhodně tedy není pravda, že nekomunikujeme.

Hezký den,

• Veľmi dlhá dodacia doba

Tovar prišiel po 8 pracovných dňoch. Zrejme nemali niečo skladom, ale mohli ma aspoň informovať. Tak mi napísali že tovar expedujú 13.5 ale prišiel až 20.5.

Reakcia obchodu Cycology.cz

omlouváme se za komplikace. Zásilku jsme ale poslali hned následující pracovní den a to že doručovací služba doručovala téměř 10 dní, bohužel neovlivníme. V důsledku aktualní situace, mají zásilky, které jdou přes hranice někdy velké zpoždění.

Rydval

• dlho som čakal a čo horšie keď niekto nevie rozoznať bielu od striebornéj tak to už je vážne smutné

Reakcia obchodu Cycology.cz

za delší čekací dobu se omlouváme, ale neovlivníme dodání zboží od dodavatele. Bohužel v aktuální situace dodavatel nestíhá expedovat zboží, ale jakmile nám dorazilo, bylo kole hned ten den odesláno k Vám. Co se týče barvy, poslali jsme přesně to kolo, které jste si objednal a to v přesné barevné kombinaci.

• 14 dni od zaplatenia a tovar stale nemam

• Zlá komunikácia. Objednávka mešká 7 dni bez toho aby som dostal akúkoľvek informáciu a stave objednávky a upresneni termínu doručenia.

• Dostal som tovar, ktorý nefungoval a obchodník z toho robí reklamáciu.
    • Tovar bol poškodený, teda ho majú vziať nazad.

Reakcia obchodu Cycology.cz

s vrácením nebo výměnou světla nemáme vůbec žádný problém, což jsem psal i do emailu. Jediné co jsme požadovali je zaslání poškozeného světla zpět k nám, což předpokládám je u vrácení / výměny logické. Nabídnul jsem Vám i vyzvednutí světla naším kurýrem. Na to jste nereagoval. Není mi tedy jasné, co děláme špatně.

Hezký den
    Tomáš Svoboda

Do dnešného dňa mi nič neprišlo a nemám ani odpoveď na moju otázku kde je tovar!!!

Reakcia obchodu Cycology.cz

objednal jste si zboží, který bylo skladem a hned druhý den, bylo dáno do přepravy. Po týdnu jste napsal email, na který jsme Vám obratem odpověděli. Nyní čekáme na info, kde se zásilka nachází. Jelikož dopravce udělal nejspíše chybu a zásilku vůbec nemá v evidenci, zjištujeme momentálně kde se zásilka nachází.

Rydval

Zatiaľ som tovar nedostal, ani žiadnu odpoveď.

• Prvú objednávku som po 3. týždni čakania zrušil, dal som im ešte šancu, ale myslím že zrušíme aj druhú objednávku už týždeň a nič...

Reakcia obchodu Cycology.cz

v první objednávce, jste si objednal zboží, které bylo deklarováno, že není skladem. Kdy dodavatel zboží naskladní, již bohužel není v našich silách ovlivnit. Vaší druhou objednávku budeme v pondělí expedovat.

• Zavadzajú zákazníkov cenou produktu

• dlhá doba dodania , aj napriek tomu , že tovar bol skladom

Reakcia obchodu Cycology.cz

zboží jste objednal v pondělí 7.10. po 12 hodině. 1 z položek byla skladem u dodavatele, dorazila nám ve středu a hned ten den se odeslala. Zboží pak dopravce doručil do dvou pracovních dnů a to v pátek 11.10. Rychleji opravdu zboží expedovat nešlo a bohužel od nás na Slovensko dopravce nestihl zboží dodat následují den, ale o den později, i tak si myslím, že je to akceptovatelné.

Jakub Rydval

• široký výber tovar
    • nikdy neviete, čo nájdete v zásielke (výhoda pre ľudí, ktorí majú radi prekvapenia)
    • žiadna komunikácia a zákaznícky servis po zaplatení objednávky (len zhrabnúť peniaze a nestarať sa)
    • nikdy neviete, čo nájdete v zásielke (nevýhoda pre ľudí, ktorí plánujú objednávaný tovar používať)
    • vysoká cena poštovného

Pre nákup v tomto e-shope som sa rozhodol kvôli širokému výberu tovaru skladom aj za cenu vyššieho poštovného. "Dodanie" tovaru trvalo 5 pracovných dní, čo by bolo v poriadku. V poriadku však rozhodne nebol obsah zásielky, v ktorom chýbali 2 položky objednaného tovaru! Balík nebol pri doručení nijak poškodený, takže k náhodnému vypadnutiu tovaru zo zásielky dôjsť nemohlo. Kontaktoval som teda e-shop s touto skutočnosťou najskôr e-mailom, potom telefonicky. Na e-mail mi do 5 pracovných dní neodpovedali a telefón samozrejme nezdvíhali.

Reakcia obchodu Cycology.cz

dovoluji si reagovat na vaši recenzi. Ano, měl jste více položkovou fakturu a stala se u nás chyba při kontrole a bohužel dvě položky nebyly zabaleny. Což byla naše chyba a za tu se omlouváme. Ovšem zde naše chyby končí. Co se týče emailu, na ten jsme odpověděli hned, pokud Vám nedorazil, podívejte se do nevyžádané pošty, jestli není tam. Co se týče telefonu, zvedáme všechny telefony, takže netušíme, kam jste volal. Nicméně zboží jsme hned po obdržení emailu doposlali.

• Dobrá komunikácia

Zaslali mi zlý produkt, tak som im jednoducho napísal na mail a neskôr na Facebook. Odpovedali mi na druhý deň vo forme telefonátu, v ktorom sme sa dohodli na výmennej zásielke. Ta bola zaslaná v stredu, dnes je utorok o týždeň neskôr a stále nemám to, čo som si objednal. Premeškal som pretek, čakám už skoro mesiac na zásielku a stále sa k nej neviem dostať. Radšej ich kontaktujte predtým, než od nich niečo objednáte, či majú naozaj ten konkrétny produkt na sklade, pretože tam majú bordel. Ja sa im radšej nabudúce kompletne vyhnem.

Reakcia obchodu Cycology.cz

dovolte mi reagovat. Ano, poslali jsme Vám špatné zboží, jelikož nám dodavatel špatně označil zboží a již jsme bohužel před odesláním detailně nezkontrolovali. Výměnou zásilku jsme Vám zaslali hned po telefonátu, bohužel společnost má nějaký problém s daty a zásilku i přesto že mají na depu, tak nejsou schopni ani přes naše urgence doručit. Za komplikace se omlouváme, nicméně nejsme schopni zásilku doručit, vše vázne na kurýrní společnosti.

Medek