Výborný obchod aj komunikácia keď vám náhodou príde niečo poškodené velmy rýchlo a promptne vymenia tovar u mňa majú veľký plus.

seriozny predajca

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Výborná komunikácia so zákazníkom
    • Nižšie ceny oproti konkurencii

Tento eshop som objavil 3 roky dozadu. Odvtedy z neho pravidelne nakupujem. Oproti ostatným eshopom má bezkonkurenčné ceny. Komunikácia so zákazníkom výborná. Síce objednaný tovar nemali skladom, ale do 1 hodiny od objednávky sa mi ozvali a ponúkli mi alternatívu s ktorou som bol spokojný.

• Super ceny

Nízka cena a tovar, ktorý mali uvedený na sklade ho fakt mali a behom 3 dní aj doručili.

• rýchlosť

• odporucam

Výborný obchod rýchle doručenie odporúčam.

100% odporúčam.

• Komunikacia
    • Rychlost vybavenia reklamacie

Nakupujem len z tohto e-shopu uz velmi dlho a maximalna spokojnost. Ci s cenou , komunikaciou alebo rychlostou dodania.
    Reklamaciu vybavite aj len e-mailovou kominikaciou. Odpovedaju rychlo a este v ten den mi poslali druhy kus a na dalsi den som ho mal doma (jednalo sa o Ryzen 5 3600X)
    Taka rychlost z Ingramu alebo Gigastore nehrozi, tam vam za jeden den nestihnu ani odpisat na reklamaciu, nie to ju vybavit.
    Nieje lepsieho eshopu ako COMP4U!

• super komunikacia
    • rychle vybavenie (aj po zmene sposobu platby)
    • ceny
    • neda sa platit kartou online

• dorucenie bez problemov, moznost zadat dve adresy kde ma kurier nasledne kontaktoval ci som este v praci alebo uz doma, nemali s tym vobec problem (je to vsak pomerne blizko seba, moze to byt asi individualne), uplna spokojnost, urcite este vyuzijem, cenovo velmi priatelne
    • nenapada ma ziadna, mozno len vyhladavanie na eshope je pomerne slabe, na druhu stranu ked clovek vie co chce tak to staci

• príjemné ceny
    • široký sortiment pc komponentov
    • komunikácia obchodu
    • rýchle doručenie

Myslím, že už môj 3. nákup. A od toho prvého je táto stránka mojím favoritom. Žiadne problémy s tovarom, všetko riadne zabalené, nové (nepoužité či rozbalené). Obchod jedná férovo a pohotovo (stalo sa mi, že tovar síce na stránke ponúkali skladom, ale napriek tomu sa neskôr ozvali, že už ho nemajú (dokázali sme sa však dohodnúť na inom tovare s ktorým mi dokonca poradili). Ceny sú príjemným bonusom, nakoľko si stále držia status jedného z najlacnejších bez ráznejších výkyvov.

Rýchla komunikácia aj dodávka tovaru.

• poradili a pomohli ako si pripraviť veci na skompletovanie a to som tovar ani nekupil to je plus

• Výborná komunikácia s obchodom
    • Príjemné ceny
    • Pomalý e-shop

• Rýchle dodanie tovaru v SK.

Skvela komunikacia, rychle dodanie a vyborne ceny. Jednoznacne odporucam.

• Rychla komunikacia zo strany pr
    • Rychla komunikacia zo strany predavajuceho.

Objednal som ai "poskladat komplet pc" trvalo to od objednavky po dorucenie 4 prac. dni.

• vyborna komunikacia s obchodom
    • rychle dodanie

vyborna cena, rychle dorucenie, perfektna komunikacia s obchodom.