• Rychlost
    • Ochota
    • Komunikacia
    • Ked napisete dodaju aj co nie je v ponuke za rozumnu cenu
    • Dobre ceny

• prijatelné ceny

• Ako vždy, veľmi spoľahlivý dodávateľ. Dobrá komunikácia, rýchle dodanie. Ak niečo nemá, rýchlo zoženie. Palec hore. Ďakujeme.

Prvy nakup ale plna spokojnost

• Výborne ceny

• Vynikajuce ceny
    • Rychlost dodania
    • nemoznoplatit kartou online, ale to je asi dovod preco maju tak dobre ceny

V tomto obchode som nakupoval uz niekolkokrat, maximalna spokojnost. Mozno by stalo z uvazenie po potvrdeni objednavky generovat QR kod pre platbu prevodom, v dnesnej dobe smartfonov by to velmi ulahcilo aj urychlilo platenie. Inak nemam absolutne ziadne vyhrady.

• Ceny
    • Veľký výber tovaru

Všetko prebehlo ako má a prekvapila ma rýchlosť dodania tovaru

• Tovar som objednal hlavne preto, že za dopravu sa platí iba 2€, no informácia, že sa platí pri preberaní kurierovi v hotovosti nebola pravdivá, lebo sa vyžadovala (kvôli koronavírusu) platba kartou. Za týchto podmienok ponúkal tento výrobok iný obchod o 10€ lacnejšie. Kvôli platbe kartou som, žiaľ, tovar neobjednal tam.

Obchod sa chová rovnako prirodzene, ako iní internetoví predajcovia.

• najnizsia cena daneho produktu na slovenskom trhu

• cena ,kvalita produktov odbornosť a ochota milého personálu pc komponenty sa inde ani neoplatí kupovať

žiadna

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Excelentná komunikácia cez email aj mob. tel
    • Veľmi seriózny ľudia

Nakupujem v tomto obchode pravidelne je to najlepší obchod na nákup PC - komponentov na Slovensku jednoznačne doporučujem obchod hodnotím na 110 percent :)

• Pomalá webstranka eshopu

• komunikacia
    • rychlost dodania
    • prislusensto ako napr kable sa na stranke nenachadza [len po mailovej dohode]
    • potvrdenie o odoslani neobsahuje 'tracking' cislo [bolo zaslane po mailovej ziadosti]

• Prijatelne ceny
    • extra rychle dorucenie do 3dni
    • komunikacia velmi dobra
    • nie su ziadne

Odporucam kazdemu kto chce bezproblemovy a rychly obchod. Maximalna spokojnost.

Možno trošku dlhšie dodanie tovaru, ale zato komunikácia na velmi dobrej úrovni, výhodné ceny, odporúčam

Dobre ceny

Stranka stale pomala , vyber obmedzenejsi ... ale vsetko podstate maju a to je zaklad ako aj jedna z najlepsich cien na trhu. Nemal som problem a vzdy rad nakupujem v tomto obchode

• Ceny
    • Rýchlosť dodania