• Vyššia cena ssd

• Super komunikácia a ochota
    • Super ceny

• Rychle dodanie
    • Vyborna komunikacia s obchodom
    • Bezproblemove vratenie tovaru, dokonca aj 1 den po standardnej 14-dnovej lehote. Peniaze som mal naspat na ucte 3 dni po prevzati zasielky obchodom
    • Najnizsie ceny
    • Nemoznost vratit tovar osobne v Kosiciach, co je ale pochopitelne, kedze nemaju kamennu predajnu.

• Výber tovaru
    • Doprava

Veľmi dobrý obchod na stavbu pc, dobrá komunikácia a rýchla doprava. Tovar prišiel kvalitne zabalený.

Top obchod s počítačmi.

• Sortiment
    • Spokojnosť

Veľmi rád nakúpim zas. Tovar mi napriek sviatkom dorazil včas, tuším ani nebol skladom. Tovar bol dobre zabalený, o expedícií som bol informovaný. Tip top. Pre porovnanie nejaké veci som objednával v gigastore kvôli cene..a už to budú 3t a bohvie či to aj príde :) V tom prípade objednám zvyšok tu, aj napriek niektorým vyšším cenám.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Doprava zdarma pri objednávke nad 200€

Z Comp4u.sk som objednával prvýkrát, rozhodol som sa tak kvôli pozitívnym recenziám obchodu a cenám ktoré patria medzi najnižšie, ušetril som pár desiatok eur oproti nákupu v niektorých konkurenčných obchodoch. S vybavením objednávky som maximálne spokojný. Škoda že nie je k dispozícii zobrazenie dostupnosti tovaru na sklade. Uvítal by som aj možnosť platby kartou a možnosť zaslať tovar do zásielkovne, keďže som málokedy doma.

• Rychle vybavenie objednávky

• Na môj dotaz mi bolo odpovedané do 10min
    • Rýchlosť

• Dobre ceny, dobry prehlad a rychle vybavenie objednavky

• Obchod je super. Odporúčam
    • Tovar došiel nepoškodený
    • Doba dodania bola asi 2 dní
    • Super

nizke ceny
    rychla doprava
    zozenu aj komponenty, ktore nemaju skladom
    vyborna komunikacia

• Komunikácia
    • Doba doručenia
    • Nemilo ma prekvapilo pri objednávke základnej dosky a procesora že mi došiela objednávka v 2 balíkoch.... Došla základná doska kde som vyplatil celú sumu na dobierku a keď som hľadal procesor po telefonáte do obchodu mi bolo povedane že procesor ide od dodávateľa čiže nie z obchodu o com som nebol vopred Informovaný..... Ale našťastie som sa do pátral aj k nemu.... Ale dosť ma to znepokojilo

Reakcia obchodu Comp4U.sk

Dobrý deň

Keďže to bolo tesne pred Vianocami a zásielky v tomto obdoby dosť meškajú, tak sme chceli urýchliť proces doručenia, inak by ste čakali ďalšie 2 dni.
    Informovaný ste boli prostredníctvom sms-ky, ktorá Vám musela prísť. Sú to nadštandardné služby za ktoré my platíme. Vy ste ale jednu zo zásielok presmerovali na inú adresu, než bola v objednávke a druhu nie. Inak by ste ani nevedeli ,že tie zásielky boli rozdelene.
    Mrzí nás, že ste boli znepokojený, ale nebola to naša chyba.

• Super komunikacia
    • Vyber tak akurat
    • Najlepsie ceny
    • Rychle dorucenie

Objednaval som graficku kartu , pre istotu som volal do obchodu ci stihne prist do tyzdna (tyzden pred vianocami). Po telefone mi overili dostupnost v piatok som objednal v utorok som mal kartu doma. Web by mohol byt trosku rychlejsi ale to sa da prezit. Naozaj skvely obchod na nakup komponentov , uz ziadny ukricany zeleny bazmeg , budem nakupovat len tu.

• Priateľský personal

• rýchle odpovede na e-maily

• Dobra komunikacia

Fajn obchod s dobrymi cenami

• Výhodná cena
    • veľmi rýchle dodanie tovaru

• Jeden deň poobede som objednal a druhý deň mi ho kuriér odovzdal na dohodnutom mieste. Za mňa super

Som velmi spokojny z cenou a kvalitou produktov.